Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορείς να ενώσεις το κόκκινο και άσπρο καλώδιο του PS3 με ένα ανταπτοράκι ώστε να καταλήγει σε “καρφί”. Δες της παρακάτω εικόνες!

hminijackadapterlineinrx0.th.jpg"]hminijackadapterlineinrx0.th.jpg[/url]

hminijackadapterpluggedoo7.th.jpg"]hminijackadapterpluggedoo7.th.jpg[/url]

Πια τηλεόραση έχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η μεταφορα του σηματος ειναι ψηφιακη, οποτε η δουλευει ειτε οχι, και αυτη ειναι και ολη διαφορα μεταξυ των καλωδιων, η αξιοπιστια τους, για θεμα αποδοσης δεν υπαρχει θεμα , δεν ειναι οπως τα αναλογικα σηματα, οποτε με ενα αξιπρεπες dvi2hdmi καλωδιο δεν θα εχεις προβλημα.

 

τον ηχο θα τον παρεις ειτε απο το τριπλο καλωδιο που ερχεται με το Ps3, ειτε με οπτικη ινα, και αυτο το επιλεγεις στις ρυθμισεις του ηχου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θέλω να μ,ε βοηθήσετε σε κάτι.Έβαλα Linux,αλλα δεν έχω συνδεση στο internet,μήπως μπορει κάποιος να με βοηθήσει με τις ρυθμήσεις για ασυρματη σύνδεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να ενώσεις το κόκκινο και άσπρο καλώδιο του PS3 με ένα ανταπτοράκι ώστε να καταλήγει σε “καρφί”. Δες της παρακάτω εικόνες!

hminijackadapterlineinrx0.th.jpg

hminijackadapterpluggedoo7.th.jpg

Πια τηλεόραση έχεις?

 

Το δοκίμασα και όλα ok! Ευχαριστώ όλους για τη βοήθειά σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

karlat89 και εγώ είχα βάλει linux αλλά για να συνδεθώ στο internet ένωνα το ρούτερ με το ps3....ασύρματο δε τα κατάφερα και δε ξέρω και αν γίνετε....αν και δεν είναι λόγικο να μη γίνετε.αν έχεις ρούτερ,ένωσε το με ρούτερ και θα μπει

τωρα για παραπάνω μη με ρωτας....κατι ''χρόνια'' έχω που έβαλα linux στο ps3

πιστεύω να βοήθησα κάπως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αμα παρω ps3 με φορματ NTSC θα παιζει στην τηλεοραση μου?

 

Με κανα καλωδιο θα μπορω να παιζω?

Γενικα αξιζει να το κυνηγησω? Ή τζαμπα θα παει το blue ray κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να το κανεις και καλα το φτηνο απο αμερικη -ebay οταν δεν θα εχεις εγγθηση???

Μην προσπαθειτε να γλυτωσετε απο αλλου χρηματατα οταν δεν πρεπει

Για παιχνιδια απο ebay 100% με 20-30 ευρω παιρνεις κορυφαια ακομη και καινουργια οταν οι απατεωνες εδω τα πουλανε ολα 70ε!!!

 

Παρε απο ενα καλο οχι απαραιτητα "μεγαλο" μαγαζι ενα ps3 με 40 σκληρο και πες του να σου παραγγειλει ενα σκληρο 250gb και να παρει πισω αυτον που εχει το ps3 και θα ειασι cool!!

απλα ψαξε ρωτα και μετα πληρωσε με ευρω (ΕΧΟΥΝ αξια τα λεφτα μας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά,λέω να πάρω την καινούργια έκδοση του ps3 όμως απ' ότι βλέπω κυκλοφορεί μόνο bundle.Μήπως ξέρει κανείς αν η έκδοση με τα 160gb θα κυκλοφορεί ξεχωριστά,χωρίς δηλαδή να συνοδεύεται από κάποιο παιχνίδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω ακούσει ότι δεν έπαιζαν και δεν παίζουν όλα τα PS3 παιχνίδια τον PSX και PS2, αληθεύει;:rolleyes:

Και αν ναι, πιο PS3 πρέπει να βρω για να παίζω εύκολα τα παιχνίδια και από τα προηγούμενα playstation;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείρα κ εγώ το ps3 και είχα μια απορία.

πόσο μεγάλη διαφορά στη ποιότητα παίζει το καλώδιο hdmi?

πείρα ένα των 11 ευρώ.

οι διαφορέσ στι τιμέσ των συγκεκριμένων καλωδίων πού οφείλονται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...