Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το βλεπει κανεις;;; παιζουμε καθολου η ειμαστε καφενειο;; γιατι χανουμε 1-0...

 

μια που τους ειπα καφενειο και μια που βαλανε 2 γκολ κολλητα!! να το ξανακανω τετοιο ποστ!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο γκολ που δεχτήκαμε, συνομώτησε το σύμπαν για να μπει. Αν το δεις σε κανά ριπλέι, θα καταλάβεις.

 

1-1 με γκολ του αρχηγού, έπειτα από εκτέλεση κόρνερ, αλλά όχι με κεφαλιά, αλλά με σουτ! Στην φάση που κερδίσαμε το κόρνερ, είχαμε διπλή ευκαιρία για γκολ.

1-2 με γκολ του Μέσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο 33-34 του παιχνδιου ποσταρω το αν ειμαστε καφενειο, κανω μετα απο λιγο refresh και απο 1-0 το βλεπω 1-2!!! ωιμε...! τα βαζουν πιο γρηγορα κι απο οτι κανω refresh στον browser!!!αχχαχαχαχ :rolleyes:

 

παμε γερα μωρη ομαδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το έργο γίνεται πιο εύκολο, έπειτα από την καθαρή δεύτερη κίτρινη κάρτα σε παίχτη της Σαραγόσα. Εννοείται, πως και η πρώτη, ήταν δικαιολογημένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε χωρισω σήμερα δε θα χωρισω ποτέ. Βγήκα για φαγητό στο Ruby και έχω τη Barcelona απέναντι μου!

 

Έλα ρε συ εμείς τα βλέπουμε μαζί τα ματς , προσπάθησε το . Μόνο που αυτή είναι real γιατί τη θεωρεί καημένη και ότι η barca δεν έχει συναγωνιστή . Οπότε πάει με τους αδύνατους :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε χωρισω σήμερα δε θα χωρισω ποτέ. Βγήκα για φαγητό στο Ruby και έχω τη Barcelona απέναντι μου!

μμμμμμμμμμ μηπως να ληξει 1-8 το παιχνιδι;; τοτε ΣΙΓΟΥΡΑ θα εχεις χωρισει!!! μπαχαχαχ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν να γίνει και το 1-0 ο Βαλντέζ είχε αποκρούσει πέναλτι. Υπήρξε επαφή, αλλά ήθελε να το κερδίσει και ο παίχτης.

Περίμενα λόγου πάθους της Σαραγόσα και λόγω κατάστασης γηπέδου να έρθει Χ το ματς.

Τώρα είναι απίθανο να βάλει κι άλλο η Σαραγόσα, αλλά η Μπαρτσελόνα πρέπει να το κλειδώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τον είδα να μπαίνει στο γήπεδο και να τα λέει με τον διαιτητή .. Αλλά αυτοί γιατί σε κάθε τάκλιν πέφτουν και σφαδάζουν δε καταλαβαίνω .

 

Αν δεν κάνω λάθος, πήγε να κάνει παρατήρηση στον διαιτητή, για τον τρόπο με τον οποίο έκανε τάκλιν ο Τιάγκο (?), ο οποίος, ναι μεν βρίσκει την μπάλλα, αλλά πάει με τα δυο πόδια.

 

Για το άλλο, η Σαραγόσα καίγεται περισσότερο για τους βαθμούς, και θα προσπαθήσει να πάρει όσους περισσότερους μπορεί, με όποιους τρόπους μπορεί.

 

Νομίζω πως είναι καλή στιγμή, να μπει μέσα ο Τέγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...