Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή, στο προηγούμενο ματς ξεφτιλίστηκε σε όλη την Ευρώπη η Μίλαν;

 

Ε; Δεν ξέρω τι λες. Αυτό σήμερα είναι σφαγή χωρίς να κρατιούνται ούτε τα προσχήματα. Και κατά 99,99% η Μπάρτσα θα περνούσε και χωρίς σφαγή. Απλά ξεφτυλίστηκε σήμερα με τον τρόπο που θα περάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε; Δεν ξέρω τι λες. Αυτό σήμερα είναι σφαγή χωρίς να κρατιούνται ούτε τα προσχήματα. Και κατά 99% η Μπάρτσα θα περνούσε και χωρίς σφαγή. Απλά ξεφτυλίστηκε σήμερα με τον τρόπο που θα περάσει.

Αφού δε ξέρεις τι λέω, άσε μας βρε Νίκο να δούμε μπάλα! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε; Δεν ξέρω τι λες. Αυτό σήμερα είναι σφαγή χωρίς να κρατιούνται ούτε τα προσχήματα. Και κατά 99,99% η Μπάρτσα θα περνούσε και χωρίς σφαγή. Απλά ξεφτυλίστηκε σήμερα με τον τρόπο που θα περάσει.

Σφαγη το να δινεται το παρατεταμενο κρατημα πεναλτι!! :shock:

Ρεζιλευεστε με αυτα που λετε..... :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εσυ κολλημενος...ουτε και για σενα εξηγειται η σταση σου...εγω πολυ ωραια ειπα την αληθεια πριν οτι εχω μια εμπαθεια για την μπαρτσα και θελω να χασει...εσυ λες τα δικα σου μονιμα...

 

Πρεπει να ειστε τυφλοι δεν εξηγειται αλλιως.... :-( :eek:

 

Αναποδη παραθεση για σενα τον αναποδο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εσυ κολλημενος...ουτε και για σενα εξηγειται η σταση σου...εγω πολυ ωραια ειπα την αληθεια πριν οτι εχω μια εμπαθεια για την μπαρτσα και θελω να χασει...εσυ λες τα δικα σου μονιμα...

Εγω ειμαι κολλημενος στο να λεω την πραγματικοτητα! Οτι το παρατεταμενο τραβηγμα φανελας ειναι 100% πεναλτι. Οποιος λεει το αντιθετο δεν ξερει τι του γινεται. Και επειδη ειναι μια η πραγματικοτητα αναγκαστικα ειναι μονοτονα αυτα που λεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτά τα παιχνίδια, φαίνεται πόσο πολύτιμοι είναι σκληροτράχηλοι παίχτες όπως ο Άλβεζ. Δεν αρκεί η καλή η τεχνική και τα πασάκια, θέλει και τσαμπουκά και ξύλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι κολλημενος στο να λεω την πραγματικοτητα! Οτι το παρατεταμενο τραβηγμα φανελας ειναι 100% πεναλτι. Οποιος λεει το αντιθετο δεν ξερει τι του γινεται. Και επειδη ειναι μια η πραγματικοτητα αναγκαστικα ειναι μονοτονα αυτα που λεω.

Αφου δεν ξερεις μπαλα, τι μιλας?

Σιγα μην τον αποκεφαλισε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δεν ξερεις μπαλα, τι μιλας?

Σιγα μην τον αποκεφαλισε

Δεν ξερεις τους κανονισμους. Απλα απλουστατα.

Τζαμπα μιλας και εκτιθεσαι λοιπον....

 

Μπράβο στην ομάδα για την πρόκριση. Με μια έξτρα δόση εκδίκησης για τα δύο ΣΚΑΝΔΑΛΩΔΩΣ μη-καταλογισμένα πέναλντι στο Μιλάνο.

Ακριβως!!!!

2 ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ πενταλτι δεν μας δωθηκαν στην Ιταλια και μερικοι εχουν την απιστευτη βλακεια/θρασσος να μιλανε για ευνοια της Μπαρτσελονα???? :fear:

 

Τα 2 πεναλτι που δωθηκαν σημερα ηταν επισης καθαροτατα, ασχετως αν μερικοι δεν ξερουν βασικα πραγματα ή δεν θελουν να τα παραδεχτουν ή θεωρουν πως 2 πεναλτι σε προημιτελικα Τσαμπιος Λιγκ δεν δινονται για καποιον λογο..... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στεναχωρέθηκα για τα πέναλντι που δεν έδωσε στην Τσέλσι το 2009, αλλά απόψε το ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ! Όχι μόνο για την γλώσσα που έβγαλαν οι Μιλανέζοι (που πάτε μωρέ με Σέντορφ και Αμπροσίνι), αλλά και για το πέναλντι του Αλέξις στο Σαν Σίρο, που θα το έδινε και ο ίδιος ο Καβαλιέρε.

 

Κατ' τα άλλα η Μίλαν στην δεύτερη πάσα έχανε την μπάλα, δεν υπήρχε περίπτωση να περάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίκαια πέρασε η Μπαρτσελόνα αλλά εμένα το ματς δε μου άρεσε , δεν το ευχαριστήθηκα , δεν έπαιξε τη μπάλα που παίζει ,περίμενα περισσότερα . 2 γκολ με πέναλτι και ένα από κόντρα δε το λες και θέαμα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κατ' τα άλλα η Μίλαν στην δεύτερη πάσα έχανε την μπάλα, δεν υπήρχε περίπτωση να περάσει.

 

Iσως και να υπηρχε αμα δεν την ''κοβανε'' τοσο με το 2ο πεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...