Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ηρεμια. Εγω πιο πολυ το ειπα γιατι δεν βλεπω που δεν βλεπω μπαλα μιας και μουφα ποδοσφαιρο στην Ελλαδα, κοιταω μπας και δω λιγη καλη μπαλα του εξωτερικου σε κατι τετοια παιχνιδια. Μπορει να ειναι πεναλτυ αλλα εγω ξενερωσα μιας και ηθελα να δω λιγο σκληρη, καλη και σοβαρη μπαλα. Απο εκει και περα εχω και μια εμπαθεια προς την μπαρτσα οποτε ισως να τα παραλεω. Πρωτη φορα υποστρηριζω ιταλικη ομαδα μιας και ειναι τραγικες και αυτο το ...καραβατσο πως λεγεται τελοσπαντων, το μισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Ο Μέσι τον ξεπέρασε τον Τζόλε σε εκτελεσμένα πέναλντι ή όχι ακόμα?

Τραγικα αστειο. Και ελπιζω να μην ρωτησεις γιατι.

Πες τη γνωμη σου για τα πεναλτι, αλλα η συγκριση ειναι εκτος τοπου και χρονου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε, μισό. Βγήκε ο Δεινόσαυρος σε τεχνολογικό φόρουμ της μακρινής και ξεχασμένης Ελλάδας να κατηγορήσει τον Μέσι ότι σκοράρει μόνο με πέναλτι;;;; OMG!!!!! Έζησα να το διαβάσω και αυτό! :eek:

 

Το "μόνο" που το είδες? Δεν αμφισβήτησα την αξία του μέσι. Είναι μέσα στους 2-3 καλύτερους παίχτες του κόσμου. Άλλο αυτό, άλλο η αηδία που βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ηρεμια. Εγω πιο πολυ το ειπα γιατι δεν βλεπω που δεν βλεπω μπαλα μιας και μουφα ποδοσφαιρο στην Ελλαδα, κοιταω μπας και δω λιγη καλη μπαλα του εξωτερικου σε κατι τετοια παιχνιδια. Μπορει να ειναι πεναλτυ αλλα εγω ξενερωσα μιας και ηθελα να δω λιγο σκληρη, καλη και σοβαρη μπαλα. Απο εκει και περα εχω και μια εμπαθεια προς την μπαρτσα οποτε ισως να τα παραλεω. Πρωτη φορα υποστρηριζω ιταλικη ομαδα μιας και ειναι τραγικες και αυτο το ...καραβατσο πως λεγεται τελοσπαντων, το μισω.

Καλη και σοβαρη μπαλα συνεπαγεται μπαλα οπου οι κανονισμοι δεν τηρουνται?

Αν οι Ιταλοι δεν μπορουν να μαρκαρουν αλλιως σκασιλα μας! Αν τραβανε την φανελα θα πρεπει να το πληρωνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι η διαιτησία απόψε. Έκανε και αβαβά χέρι αμυντικού της Μίλαν στο τέλος, αλλιώς θα έδινε τρίτο πέναλντι και προφανώς δεν ήθελε να το ξεφτυλίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικα αστειο. Και ελπιζω να μην ρωτησεις γιατι.

Πες τη γνωμη σου για τα πεναλτι, αλλα η συγκριση ειναι εκτος τοπου και χρονου.

 

Ξανα-μανα. Δεν τους σύγκρινα σαν παιχτες. Παραλλήλισα την εύνοια των ομάδων τους. Δεν υπάρχουν γνώμες για το πέναλντι. Το πρώτο ήταν αυστηρό αλλά οκ μέσα στο καμπ νοου το δίνεις και το δεύτερο ήταν χειρότερο κι απ του αλεξανδρή στην καβάλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελάτε παιδιά να λέμε την αλήθεια πάντως,το πρώτο καθαρότατο αλλά το δεύτερο σηκώνει και λίγη συζήτηση.

Ναι μεν τηρεί τον κανονισμό,αλλά γενικότερα τέτοια πέναλτυ δίνονται σπάνια(εγώ πάντως θα το έδινα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μη βαρατε ωρε.. δεν ειπα οτι θελω να χασουμε. απλα θα προτιμουσα να ριξουμε 4-5 γκολακια χωρις τοσα πεναλτι.. thats all! τωρα αν ειναι η δεν ειναι, δεν ξερω. μπορει και να ειναι. σε ριπλευ που το ειδα φαινοταν πεναλτι. οπως και να το κανουμε το να εισαι 2-1 και τα 2 να ειναι απο πεναλτι, χτυπαει καπως... τιποτα παρπαανω τιποτα παρακατω! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανα-μανα. Δεν τους σύγκρινα σαν παιχτες. Παραλλήλισα την εύνοια των ομάδων τους. Δεν υπάρχουν γνώμες για το πέναλντι. Το πρώτο ήταν αυστηρό αλλά οκ μέσα στο καμπ νοου το δίνεις και το δεύτερο ήταν χειρότερο κι απ του αλεξανδρή στην καβάλα.

Δεν ξερεις τους κανονισμους τους ποδοσφαιρου.

Οποτε καλυτερα να μην εκφερεις αποψη γιατι οχι απλως εκτιθεσαι αλλά ρεζιλευεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...