Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άνοιξα το μάτς όταν είδα 2-2 στο livescore γιατί νόμιζα οτι θα γίνει ντέρμπυ. Τελικό αποτέλεσμα, 5-3 με ιστορικό χατ-τρικ Μέσσι.

 

Τι άλλο μένει να πούμε γι' αυτόν τον παίκτη. Τον ευχαριστούμε που υπάρχει, απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι το πεναλτι που ΔΕΝ εδωσε στον Αλεξις;;;; καθαροτατο. του παιρνει ποδια ο αμυντικος και τον πεταει κατω. πιο καθαρο δε γινεται..

 

τεσπα.. ο μεσσι απεδειξε και χτες ποσο αμπαλος ειναι. αυτο το παιδι αναρρωτιεμαι γιατι παιζει ακομη. τς τς τς αχρηστος τελειως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport24.gr/football/Europe/mpartselona_h_koryfaia_omada_toy_21oy_aiwna.1700381.html

http://www.youtube.com/watch?v=nwO9rjq9ahg

 

Δείτε το (1ο) πέναλτι που έδωσε στη Γρανάδα και γελάστε.

 

Εμένα μου φαίνεται πολύ σωστό το 1ο πέναλτι και αρκετά έξυπνος ο τρόπος που το κέρδισε ο παίκτης της Γρανάδα . Με το που μπήκε στην περιοχή, γνωρίζοντας ότι έχει πίσω του τον Άλβες, φρέναρε με αποτέλεσμα να πέσει και να κρεμαστεί πάνω του γκρεμίζοντας τον .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου φαίνεται πολύ σωστό το 1ο πέναλτι και αρκετά έξυπνος ο τρόπος που το κέρδισε ο παίκτης της Γρανάδα . Με το που μπήκε στην περιοχή, γνωρίζοντας ότι έχει πίσω του τον Άλβες, φρέναρε με αποτέλεσμα να πέσει και να κρεμαστεί πάνω του γκρεμίζοντας τον .

Το τράβηγμα έχει ξεκινήσει αρκετά μέτρα εκτός της περιοχής. Μη ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά θες. Τη φετινή Μπάρτσα την αντιμετωπίζουν λες και είναι η Χιχόν. Επίσης τα χέρια σε μας δίνονται με τη μία, σε άλλους τα 2 πρώτα χαρίζονται, μετά βλέπουμε. Τρομερά πράγματα, ποιός Μπέος και ποιός Ψωμιάδης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport24.gr/football/Europe/mpartselona_h_koryfaia_omada_toy_21oy_aiwna.1700381.html

http://www.youtube.com/watch?v=nwO9rjq9ahg

 

Δείτε το (1ο) πέναλτι που έδωσε στη Γρανάδα και γελάστε.

 

Και παλι με τετοια εχθρικη διαιτησια ειμαστε στο -5 και εχουμε ακομη ελπιδες για να παρουμε τον τιτλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί να το ξεχάσει; Βέβαια, με αυτά που έχουμε δει φέτος, όλα είναι πιθανά, αλλά...

 

Είπα και παλιότερα:

- πως περιμένω πως και πως, την "βασιλική" κοιλιά. Νταξ, δεν νομίζω να είναι τόσο κοιλιά οι 2 συνεχόμενες ισοπαλίες, αλλά...

- πως και με 10 αγωνιστικές να απομένουν, με σωστή και δίκαιη διαιτησία, είναι πολύ λίγοι οι 10 βαθμοί, για να τους καλύψουμε. Μόνο που συνέβη (?) όταν απέμεναν 11...

 

Συμπληρώματα των από πάνω:

 

Για το πρώτο, δεν είναι τόσο οι 2 συνεχόμενες ισοπαλίες, όσο η λανθασμένη αντιμετώπιση της καταστάσεως αυτής από τον σπέσιαλ. Όπως ο καλός ο καπετάνιος στην φουρτούνα φαίνεται, ο σπέσιαλ, στην φορτούνα... ζαλίζεται. Όσο για την κακή διαιτησία, του χθεσινού τους αγώνα, συμφωνώ και επαυξάνω, αλλά αν ήταν σωστή, ίσως να έληγε 2-2 ή 3-3. Οπότε, τι είχες Γιάννη... κουκιά σπέρνω :lol: .

 

Για το δεύτερο, ο Πεπ, κρατάει γερά στα χέρια του, το νίτρο. Το νίτρο, που θα εκτοξεύσει την απόδοση της ομάδας (κι άλλο?), όταν με το καλό πει το "Ναι". Το οποίο "Ναι", δεν θα μου προκαλούσε εντύπωση, αν το έλεγε, 5 λεπτά πριν την έναρξη του ελ κλάσικο (ή ακόμη και τον τελικό του Μονάχου, εάν με το καλό, φτάσουμε στον τελικό).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασέ το!!!

 

με -6 μεχρι στιγμης, με εντος εδρας ντερμπι, με 10 αγωνες να απομενουν και με την μεγαλη κοιλια που κανει αυτην την στιγμη η ρεαλ η υποθεση πρωταθλημα για την μπαρτσα ειναι περα για περα ανοικτη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουτα αγορια. Οταν θα δειτε τον Ροναλντο να σκοραρει και με τα δυο χερια και τον Πεπε να τραβαει στρυφογυριστες κλωτσιες α λα Τσακ Νορις την ιδια στιγμη που ο Μουρινιο απουσιαζει απο συνεντευξη τυπου ως ενδειξη διαμαρτυριας για ενα αναποδο πλαγιο, θα καταλαβετε οτι αυτο το πρωταθλημα δεν το χανει η Ρεαλ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνει η Ρεάλ μεγάλη κοιλιά. Η εμφάνιση με την Μάλαγα ήταν πολύ καλή, με πολλές ευκαρίες να καθαρίσει το παιχνίδι.

Εχθές δεν παίχτηκε καλό παιχνίδι, αλλά ξεκίνησε με Lass αντί Κακά και όταν μπήκε ο Καγεχόν αντί για Lass τραυματίστηκε και μετά μπήκε ο Altintop. Βγάλε άκρη.

Η υπόθεση πρωτάθλημα φυσικά δε τελείωσε, απλά οι πιθανότητες είναι υπέρ της Ρεάλ, νομίζω 70-30. Θα φανεί μέχρι το Κλάσικο. Βασικά εκεί θα έχει κριθεί κατα πάσα πιθανότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...