Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αποψη μου ειναι πως αν ο Γκουαρντιολα φυγει τοτε δε θα παιζουμε τη μπαλα των τελευταιων χρονων ..

Ναι μεν θα ημαστε ομαδαρα αλλα ο τροπος παιχνιδιου δε θα ειναι ο ιδιος ...

 

Σκεφτειτε τι εγινε φετος που ο Πεπ προσπαθησε να ψαχτει λιγο με την ενδεκαδα και τα σχηματα ...

Τι θα γινει αν ερθει καποιος αλλος που δε θα ξερει την ομαδα τοσο καλα ...

Αν φυγει τοτε η καλυτερη λυση θα ηταν αν ερθει καποιος που να εχει την ιδια λογικη με τν Πεπ ...

Οπως ο Βαλβερδε ας πουμε ...mrgreen.png

Τι λογικη δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γκουαρδιολα καλως θα μεινει, αν τελικα ανανεωσει.

Χαιρομαι για αυτον τον προπονητη που εκμεταλλευτηκε στο επακρο το ροστερ που δοθηκε στα χερια του και "αφορισε" το ποδοσφαιρο σκοπιμοτητας. Το οτι θα μεινει μονο καλο ειναι.

 

Και θα ευχομουν και στην Ρεαλ εναν προπονητη, δε θα πω αντιστοιχων δυνατοτητων γιατι οι αποψεις διιστανται, αλλα αντιστοιχης ποδοσφαρικης λογικης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως βιάστηκε πολύ πέρσι να γυρίσει; Βέβαια αν ήθελε πολύ να παίξει ώστε να μην πέσει ψυχολογικά από την ασθένεια δε μπορείς να πεις τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα με παιχτες τετοιου επιπεδου, που παιρνουν και ενα σκασμο λεφτα, δεν ειναι το ψυχολογικο. περισσοτερο σημασια εχει το ιατρικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεβιλη-Μπαρτσελονα 0-2 αλλά το θεμα ειναι που θα βρω το παιχνιδι χωρις σχολιασμο αλλά μόνο με τους ηχους των οπαδων κλπ.

Ο λογος ειναι οτι απο το 86' πχ και μετα(δεν ξερω για πιο πριν καθως τοτε το ανοιξα) εως το 93' επικρατουσε ενα συνεχες τραγουδι/συνθημα/κατι τετοιο, που την εκανε την ωραιοτερη κερκιδα που εχω ακουσει ποτέ μου και τον ρυθμο αυτου του συνθηματος/τραγουδιου απο τους φιλαθλους τον ωραιοτερο ολων των εποχων για συνθημα οπαδων στα γηπεδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: Μπορει να ειμαι υπερβολικος αλλά ερωτευτηκα τους φιλαθλους της Σεβιλης. :-D

Το θελω αυτο το ματς οπωσδηποτε και θα το βρω να το κατεβασω, οπότε αν βρει κανείς κανα λινκ ας μου στειλει κανενα ΠΜ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είδα μόνο το δεύτερο ημίχρονο, οι δύο ομάδες ήταν αδιάφορες και δεν είδαμε κάτι το ιδιαίτερο. Αυτό το σύνθημα το άκουσα και εγώ μετά το 85', κάθε φορά το τραγουδούν στο συγκεκριμένο γήπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είδα μόνο το δεύτερο ημίχρονο, οι δύο ομάδες ήταν αδιάφορες και δεν είδαμε κάτι το ιδιαίτερο. Αυτό το σύνθημα το άκουσα και εγώ μετά το 85', κάθε φορά το τραγουδούν στο συγκεκριμένο γήπεδο.

Χασαμε και οι 2 τοτε ζωντανα το γκολ του Μεσι. Σε καθε αγωνα χαριζει απιστευτες στιγμες το ατομο.

 

http://www.dailymotion.com/video/xpiifk_sevilla-0-2-barcelona_sport

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει, κατα τη γνωμη μου, το πρωταθλημα να εχει ηδη πεταξει αλλα το ευχαριστο ειναι οτι ανεβαζουμε στροφες την καταλληλη στιγμη. Ελπιζω να το εχει καταλαβει και ο Γκουαρντιολα ωστε να συνεχιζει να ξεκουραζει τακτικα: Τσαβι, Πουγιολ, Ντ. Αλβες, Ινιεστα , Φαμπρεγκας ωστε να παλεψουμε για τον μεγαλυτερο στοχο μας, της φετινης χρονιας.

Ευκολη νικη το Σαββατο στη Σεβιλλη με αρκετα καλη αποδοση, απο το κεντρο και μπροστα. Ο Τσαβι, μετα τις ανασες που πηρε, οδηγει και παλι μαεστρικα ολο το παιχνιδι της Μπαρτσελονα, Ο Ινιεστα παιζει σταθερα καλα, οπως και ο Φαμπρεγκας. Απο την αλλη πλευρα ο Πικε ειναι εκτος τοπου και χρονου (χαρακτηριστικη η φαση με το δοκαρι της Σεβιλλης)και ο Πεδρο τελειως ανυπαρκτος.

Οσον αφορα την κληρωση του ΤΣ. Λιγκ ειμαι χαρουμενος που πετυχαμε πολυ σκληρο αντιπαλο για 2 λογους.

1. Θα αναγκαστουμε να δειξουμε τα δοντια μας και να σοβαρευτουμς απο νωρις

2. Μειον ενας ανταγωνιστης για αργοτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...