Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω πει δεκαδες φορες οτι καθε αγωνιστικη εχουμε ενα διαιτητικο κρουσμα υπερ της Ρεαλ η/και κατα της Μπαρτσα. Και σε καθε αγωνιστικη επιβεβαιωνομαι. Δειτε και διαβαστε τι εγινε χθες και τα ξαναλεμε. Δηλαδη ελεος!!!

 

Αυτή η τραγική διαιτησία εις βάρος της barca έχει καταντήσει πραγματικά ΑΗΔΙΑ!!!:mad: :mad: :mad:

 

Στο «Βιθέντε Καλντερόν» ο τελικός Ισπανίας

 

Δίκαιη η απόφαση να μην διεξαχθεί ο τελικός, σε έδρα που δεν χάνουμε ;) .

 

Δεν νομίζω να έχουμε τέτοιο πρόβλημα καθώς δεν καταλαβαίνουμε και πολλά απο έδρες...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ οτι διαβαζω, στη NOVA ειναι το παιχνιδι

Soapcast it is..

 

 

Τι παπάρες πληρώνουμε κάθε μήνα ρε...πω...

 

Ε ναι, αναγκαστικά, βαριέμαι να τρέχω καφενείο τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος θέλει HD links χωρίς κολλήματα να μου στείλει PM.

Θενξξξξξξ.

 

Α ρε αμα δεν τραυματιζονταν ο Βιγια. Τετοιοι παικτες μεγαλου βεληνεκους(γιατι φετος δεν ηταν καλος) δινουν μια ωθηση στην ομαδα σε παιχνιδια οπου υπαρχουν τραυματισμοι, οπου χανεις κλπ δινουν κατι. Πιστευω οτι δεν θα ειχαμε απωλεσει τοσους βαθμους αμα ειχαμε τον Βιγια.

Ειναι και ο Αφελαι που ηταν μια καλη λυση.

Ειναι και οι βλακειες και οι πειραματισμοι του Γκουαρντιολα. Εδεσε το γλυκο φετος.

Τεσπα τουλαχιστον να παρουμε το Τσ.Λ. και να γινουμε η πρωτη ομαδα που το παιρνει 2 συνεχομενες φορες/χρονιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μην τους ευχαριστήσουμε κιόλας. Φαντάζεσαι να περάσει ο ΑΠΟΕΛ στους 8, και να κληρωθεί κανένα Μπάρτσα-Ρεάλ και αυτοί να μας δείχνουν τον ΑΠΟΕΛ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος ο τερματοφυλακας ειναι για τα πανηγυρια σημερα. Ουτε βαλσαμωμενη δεν την πιανει την μπαλα.

 

Γ@μω το fair play μου. Αντι να παιξουν να βαλουν οσα γκολ μπορουν, εστω και οχι σε φουλ ρυθμους, αυτοι καθονται και αλλαζουν πασες. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο ένα ρεκορ για το μέσι λοιπόν.

 

Ο μόνος που έχει σκοράρει 5 γκολ σε μάτς τσαμπιονς λίγκ. Τουλάχιστο αυτό άκουσα απο τον άγγλο σχολιαστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...