Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από τα καλά ματς της ομάδας, δείχνει ποιές είναι οι πραγματικές δυνατότητες, απλά δεν κατάφερε φέτος να κρατήσει τον ίδιο ρυθμό σε όλα τα ματς. Τους λόγους τους έχουμε αναλύσει. Να είναι καλά όλοι τους για να πάρουμε ch.l και όλους τους επόμενους τίτλους που θα έρθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω σταματήστε και δε μπόρεσα να το δω το ματς :cry:

 

Από τους πιτσιρικάδες πάντως προβλέπω τεράστιο ρόλο στην ομάδα να παίζει ο Thiago Alcantara (αντικαταστάτης του Xavi?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα θα πρεπει να σταματησει ο Πεπ να βαζει μεσα ολους τους κεντρικους του ...

Πρεπει να υπαρχουν σιγουρα 2 επιθετικοι οπως σημερα ..

Αλεξις και Πεδρο .

 

Οταν δε γινεται αυτο μου φαινεται πιο αργη η ομαδα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με ποιά ομάδα, έτσι; Με τη Βαλένθια! Μερικά από τα πιτσιρίκια θα αφήσουν εποχή.

 

Για μενα θα πρεπει να σταματησει ο Πεπ να βαζει μεσα ολους τους κεντρικους του ...

Πρεπει να υπαρχουν σιγουρα 2 επιθετικοι οπως σημερα ..

Αλεξις και Πεδρο .

 

Οταν δε γινεται αυτο μου φαινεται πιο αργη η ομαδα ...

Ο Αλέξις αριστερά χάνεται, δεξιά σκίζει. Αφού, μάλιστα, ο Πέδρο τα ψιλοκαταφέρνει αριστερά, αυτές πρέπει να είναι οι θέσεις τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στο 2-1 παντως τα εβγαλε τα καστανα απο τη φωτια ο βαντες...

 

εγω παντως, εχω απορια, απο τις μεγαλες ομαδες, με εξαιρεση τη ρεαλ που οντως εχει καλο τερμα, ποια αλλη εχει καποιον σταθεροτερο απο το Βαλντες; που να μπορει να παιξει και πασουλες οπως ζητα το συστημα της ομαδας...

 

Και με ποιά ομάδα, έτσι; Με τη Βαλένθια! Μερικά από τα πιτσιρίκια θα αφήσουν εποχή.

 

 

Ο Αλέξις αριστερά χάνεται, δεξιά σκίζει. Αφού, μάλιστα, ο Πέδρο τα ψιλοκαταφέρνει αριστερά, αυτές πρέπει να είναι οι θέσεις τους.

 

νομιζω πως απο πιτσιρικια παμε πολυ καλα. και ο κουενκα και οι τεγιο, αλκανταρα και μοντογια ειναι εξαιρετικοι....

 

 

οταν βγηκε αλλαγη ο φαμπρεγκας εφαγε μια γερη σπρωξια απο τον γουαρδιολα.. καταλαβατε τι παιχτηκε εκει; τον επρωξε φιλικα η εκνευρισμενα;

Επεξ/σία από Rabican
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν βγηκε αλλαγη ο φαμπρεγκας εφαγε μια γερη σπρωξια απο τον γουαρδιολα.. καταλαβατε τι παιχτηκε εκει; τον επρωξε φιλικα η εκνευρισμενα;

 

Φιλικά, αφού ο Φάμπρεγας αντέδρασε γελώντας απο ότι θυμάμαι. Και κανείς απο τους δυο δεν φαινόταν εκνευρισμένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηξερα οτι στα παιδικα της Μπαρτσα αγωνιζεται Ελληνας!

 

το ειδα στον Ομορφο κοσμο... ειναι ενας πιτσιρικας 13χρ που μαλιστα ειναι αρχηγος της ομαδας του. Ελεγε οτι αν δε τα πηγαινουν καλα στο σχολειο, εχουν επιπτωσεις και στην ομαδα. Πχ αν παρεις πολυ κακο βαθμο σ ενα διαγωνισμα μπορει να μεινεις εκτος προπονησεων ή καποιου τουρνουα.

 

Μακαρι το παιδι να εξελιχθει και να γινει καποτε ενας μεγαλος παιχτης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηξερα οτι στα παιδικα της Μπαρτσα αγωνιζεται Ελληνας!

 

το ειδα στον Ομορφο κοσμο... ειναι ενας πιτσιρικας 13χρ που μαλιστα ειναι αρχηγος της ομαδας του. Ελεγε οτι αν δε τα πηγαινουν καλα στο σχολειο, εχουν επιπτωσεις και στην ομαδα. Πχ αν παρεις πολυ κακο βαθμο σ ενα διαγωνισμα μπορει να μεινεις εκτος προπονησεων ή καποιου τουρνουα.

 

Μακαρι το παιδι να εξελιχθει και να γινει καποτε ενας μεγαλος παιχτης!

 

Ένα παιδάκι που έχει καταγωγή από Θεσσαλονίκη; Είχε δείξει κάτι πέρσι ένα κανάλι νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρυσι στον τελικό του Champions League, είχαν φτάσει οι ομάδες που το άξιζαν περισσότερο. Έπειτα από τα σημερινά ματσάκια, που είχαν τα αναμενόμενα αποτελέσματα, πως θα σας φαινόταν ένας τελικός ανάμεσα σε Νάπολι και Μπαρτσελόνα; Προσωπικά θα γούσταρα τρελλά, για να δω έναν τέτοιο τελικό με (2 από) τις πιο θεαματικές ομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ειχε ενδιαφερον ενας τετοιος τελικος. κι εγω γουσταρω καργα και ναπολι και μπαρτσα... αλλα δε βλεπω η ναπολι να φτανει τελικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ειχε ενδιαφερον ενας τετοιος τελικος. κι εγω γουσταρω καργα και ναπολι και μπαρτσα... αλλα δε βλεπω η ναπολι να φτανει τελικο.

Κατσε να περασει την Τσελσι.

Φοβερη η Ναπολι και φυσικα ολοι μας θελουμε να περασει αυτη για να δωσει εναν αλλο φρεσκο τονο στα προημιτελικα απο την μπαγιατικη και γνωστη Τσελσι, αλλά δεν θα ειναι καθολου ευκολο παρολο το 3-1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...