Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καθιερωμένο τρόλιγκ, έτσι; Ωραίο παιχνίδι μόνο όταν δεν το παίρνει άνετα (ή χάνει), "τυχερή" στην τάδε φάση αγνοώντας προηγούμενα δοκάρια, ακυρωμένα γκολ, χαμένα γκολ κλπ... Κόφτο fire.

 

Εμένα αυτό το παιχνίδι μου αρέσει να βλέπω. Ο επιθετικός μονόλογος δεν μου αρέσει. Αν έχεις πρόβλημα κάνε report. Άντε με την φαντασία σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και μένα δε μου αρέσει το "επιστημονικό" τρόλιγκ που κάνεις. Σε παρακολουθώ εδώ και αρκετό καιρό στο συγκεκριμένο τόπικ και αν μαζέψω τα σχόλια σου θα δούμε αν πρόκειται για φαντασία ή όχι. Επιφυλάσσομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιφυλάξου/κλάψε όσο θες.

 

Να λέμε την γνώμη μας για το παιχνίδι όπως θες εσύ ξέχνα το. Ignore ή report. Σταμάτα το τροπάριο αυτό κάθε φορά.

 

http://www.youtube.com/watch?v=RKF6V0oFny0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ θα υποστηρίξω τον firewalker σχετικά με το τι είναι «ωραίο παιχνίδι».

 

Για μένα δεν έχει νόημα να κάτσω να δω τη Barcelona ή οποιαδήποτε καλή ομάδα τέλος πάντων να πετάξει 3-4 μπαλάκια και να καθαρίσει το παιχνίδι.

 

Θέλω να τη δω να ζορίζεται, για να έχει ενδιαφέρον, να πω «ώπα, τι γίνεται εδώ;». Το να κερδίσει [και μάλιστα με διαφορά] την οποιαδήποτε ομάδα είναι αυτό που περιμένω να γίνει. Οπότε δεν αξίζει για μένα ένα τέτοιο παιχνίδι, τουλάχιστον από άποξη θεάματος. Αυτό που θέλω είναι να γίνει μια έκπληξη, να σταθούν στα πόδια τους καλά οι άλλοι και μέχρι το τελευταίο λεπτό να ξεσκίζονται και οι 22 για το γκολ που θα τους δώσει τη νίκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ θα υποστηρίξω τον firewalker σχετικά με το τι είναι «ωραίο παιχνίδι».

 

Για μένα δεν έχει νόημα να κάτσω να δω τη Barcelona ή οποιαδήποτε καλή ομάδα τέλος πάντων να πετάξει 3-4 μπαλάκια και να καθαρίσει το παιχνίδι.

 

Θέλω να τη δω να ζορίζεται, για να έχει ενδιαφέρον, να πω «ώπα, τι γίνεται εδώ;». Το να κερδίσει [και μάλιστα με διαφορά] την οποιαδήποτε ομάδα είναι αυτό που περιμένω να γίνει. Οπότε δεν αξίζει για μένα ένα τέτοιο παιχνίδι, τουλάχιστον από άποξη θεάματος. Αυτό που θέλω είναι να γίνει μια έκπληξη, να σταθούν στα πόδια τους καλά οι άλλοι και μέχρι το τελευταίο λεπτό να ξεσκίζονται και οι 22 για το γκολ που θα τους δώσει τη νίκη.

 

Όλοι πριν τα παιχνίδια της λένε "Πως θα αντιμετωπίσει η τάδε ομάδα την διαστημική Μπάρτσα". Όταν το καταφέρνει μία ομάδα και τους βλέπεις όλους (22) να σκυλιάζουν στο παιχνίδι, το γουστάρω πολύ. Μου αρέσει αυτό που βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιφυλάξου/κλάψε όσο θες.

 

Να λέμε την γνώμη μας για το παιχνίδι όπως θες εσύ ξέχνα το. Ignore ή report. Σταμάτα το τροπάριο αυτό κάθε φορά.

 

http://www.youtube.com/watch?v=RKF6V0oFny0

Τα "κλαψε" αλλου. Και δε λες τη γνωμη σου, απλα προκαλεις στο οριο του τρολιγκ.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα "κλαψε" αλλου. Και δε λες τη γνωμη σου, απλα προκαλεις στο οριο του τρολιγκ.

 

android.png

 

Κάνε report/ignore ή πάψε να ασχολείσαι μαζί μου. Εγώ θα γράφω την γνώμη και όχι αυτό που θέλεις εσύ. Αυτή η γκρίνια/κλάψα/όπως θέλεις πες το κουράζει και άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην σε κουράζω και επειδή δεν μπορώ άλλο την γκρίνια σου και την μανία καταδίωξης που έχετε στην Μπαρθελόνα τα έκανα εγώ όλα report (τα μηνύματα μου).

 

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε το πρώτο.

Μετά από γκολ της Ρεάλ.

 

Πολύ καλύτερο ποδόσφαιρο παίζει η Ρεάλ σήμερα. Αν βλέπεις το αντίθετο... Και τα μαρκαρίσματα της Μπάρτσα είναι ποιο δυνατά.

 

Πρέπει να βάλουν και οι άλλοι τώρα!

Εννοείς τον αντίπαλο της Μπαρτσελόνα.

 

Βάλ' την μέσα την ρουφιάνα να πάρει φωτιά το παιχνίδι!!!

Για τη Ρεάλ, ξανά!

 

Σκατά... Χάλασε το παιχνίδι. Μια από τα ίδια. Θα τελειώσει και με παίκτη-ες λιγότερο η Ρεάλ, θα καρναβαλήσει και ο Ζοζέ... Ηλίθια Μπαρτσελώνα, το χάλασε το παιχνίδι, φτου, διάρροια να τους πιάσει.

 

Σαν να λέμε -5; :devil:

 

Πάλι ο Μέσι χρυσή μπάλα.

 

"Άδικα" κατά την γνώμη μου καλύτερος προπονητής ο Γκουαρντιόλα.

 

Το κόλλησε η λουλουκα.

Για τον Ρονάλντο που σκοράρει εναντίον της Μπαρτσελόνα.

 

Κάποια στιγμή θα περάσει καμιά κάθετη της Λουλού...

Ομοίως.

 

Αν οι παίκτες της Μπαρθελόνα είναι τόσο μαλθακοί υπάρχει λύση. Πρωτάθλημα Καταλωνίας.

 

Μια καραμέλα τώρα συνέχεια... Δεν παίζει καλά ο Μουρίνο, χτυπάνε οι παίκτες, δεν μας αρέσει η τακτική... Άρτσι μπούρτσι και λουλάς.

 

Δεν είπε κανείς πως έχει καλύτερη ομάδα. Όχι και να σιχαθούμε όμως το ποδόσφαιρο που παίζει.

 

Δεν μπορώ αυτή τη υπερ-ευαισθησία απέναντι στους παίκτες της Μπάρτσα. Αν γινόταν ακριβώς τα ίδια μαρκαρίσματα (που γίνονται στο Ισπανικό) σε άλλο παιχνίδι δεν θα γίνονταν κουβέντα από κανέναν. Αν πιστεύουν λοιπόν, οι της Μπάρτσα, πως την παίζουν πέρα του δέοντος βρώμικα, ας οργανώσει ένα δικό της πρωτάθλημα. Πως έχουν δική του αστυνομία για παράδειγμα.

 

Έχεις δίκιο, τελικά. Είναι όλα της φαντασίας μου, δεν τρολάρεις. Κάν'το αυτό report να μην ψάχνονται και οι mods...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από γκολ της Ρεάλ.

 

 

 

Εννοείς τον αντίπαλο της Μπαρτσελόνα.

 

Για τη Ρεάλ, ξανά!

 

 

 

 

 

Για τον Ρονάλντο που σκοράρει εναντίον της Μπαρτσελόνα.

 

Ομοίως.

 

 

 

 

 

Έχεις δίκιο, τελικά. Είναι όλα της φαντασίας μου, δεν τρολάρεις. Κάν'το αυτό report να μην ψάχνονται και οι mods...

 

 

Αν τα θεωρείς trolling είναι δικό σου θέμα. Μόνο και μόνο που έκατσες και μάζεψες μεμονωμένα κομμάτια εκτός κουβέντας δείχνει πως μόνο εσύ έχεις το πρόβλημα.

 

Κάνε το report σε παρακαλώ και σταμάτα να γκρινιάζεις! Δεν αντέχεσαι! :cry: :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις καταφερα και ειδα ενα 11λεπτο με στιγμιοτυπα απο τον αγωνα. νταξει, επρεπε να εχει ερθει 5-1 τουλαχιστον! ο μεσσι εχασε τουλαχιστον 3-4 κλασσικες ευκαιριες, ο κουενκα και ο αλκανταρα αλλες 2... ελεοοοος!!! ελπιζω ο μπουσκετς να ειναι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως στοιχηματικα περιμενα περισσότερα γκολ απο την Μπαρτσα αλλα δεν μου εκανε το χατιρι

απο εκει και περα μου φανηκε οτι το παιχνιδι το πηραν λιγο στο αδιαφορο οι μπλαουγκρανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν το πηραν αδιαφορα η αν εδω και καποιο καιρο θελουν 10 ευκαιριες για να βαλουν 1 γκολ!!! δε λεω οτι παει προς το τερμα να γραφει, αλλα ελεος.. τουλαχιστον σε 4 ευκαιριες μπορουσε να εχει μπει το γκολ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...