Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακομα 1-1;

 

Edit. Δεν το είδα το αποψινό, θεωρώ ότι θα περάσουμε και αυτή τη φάση νομίζω σχετικά εύκολα και ουσιαστικά θα παίζουμε μέχρι το τέλος ίσα-ίσα για να το πάρουμε.

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το που ανοίγω να δω το ματς, παραλίγο να μου πέσουν τα μαλλιά. Επιθετικός με δικό μας αμυντικό μόνοι τους τρέχοντας προς τον Βαλντέζ από βαθειά μπαλιά (δεν είδα καν ποιοί ήταν οι δυο τους), ο επιθετικός κρατάει με τα δυο χέρια τον δικό μας και τον αφήνει πίσω, κοντρολάρει με το αριστερό χέρι, την κατεβάζει και σουτάρει τετ-α-τετ, ευτυχώς απόκρουση από Βαλντέζ! Δε γίνονται αυτά!

 

Γενικά, πάλι μια από τα ίδια, δε βλέπω αυτή την καταιγιστική και ισοπεδωτική Μπάρτσα που ξέρουμε.

 

Έχασε 1 σίγουρο ο Μέσι αφού είχε περάσει τον τερματοφύλακα και τώρα μας ακυρώθηκε ένα γκολ για οφσάιντ στον Άλβεζ αν δεν κάνω λάθος (μετά από δοκάρι του Σέσκ), μόνο που ο Άλβεζ ήταν μεσα στο τέρμα όταν έγινε το σουτ, ήταν εκτός αγωνιστικού χώρου δηλαδή, όπως είπε και ο Άγγλος σπικερ... 2-0 τώρα. Εδώ και ώρα έχουμε το πάνω χέρι.

 

Και καπάκι το 2-1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2-0 Messi (72)!

2-1 Carlos Vela (73)!

 

Πήρε φωτιά το ματσάκι.

 

Του Άλβες (αυτός ήταν πάνω στην γραμμή), δεν ξέρω κατά πόσο ήταν οφσάιντ, αφού όπως είπε και ο kirileman, την στιγμή του σουτ, ήταν μέσα στο τέρμα. Αν δεν κάνω λάθος, η μπάλα χτυπάει πρώτα σε αμυντικό (που επίσης ήταν πάνω στην γραμμή) και από κόντρα πάει στον Άλβες. Ίσως έπρεπε να μετρήσει. (Και άλλη μια αμφιλεγόμενη φάση, έγινε στο 40', από γύρισμα του Τέγιο, και η μπάλα βρίσκει σε τεντωμένο χέρι αμυντικού. Με κάθε επιφύλλαξη, γιατί το στρίμ, έκανε κόλπα.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μπούσκετς έχει κάτι πολύ σοβαρό!!!

 

Δεν αντιλέγω αλλά το -4 με την εχθρική διαιτησία δεν ξέρω αν καλύπτεται...

Μάλλον όχι. Δε με ενοχλεί ιδιαίτερα, το Ch.L. θέλω και φέτος... και να είναι καλά τα παιδιά γιατί τρώνε άπειρες κλωτσιές και κάθε φορά που τους βλέπω κάτω τρέμω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μπούσκετς έχει κάτι πολύ σοβαρό!!!

 

Απ' όσο μπόρεσα να καταλάβω, ο αντίπαλος του πατάει το γόνατο. Ο εκφωνητής έλεγε κάτι για μεγάλο κόψιμο. Δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη, κι ελπίζω να μην είναι χιαστοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μάλλον όχι. Δε με ενοχλεί ιδιαίτερα, το Ch.L. θέλω και φέτος... και να είναι καλά τα παιδιά γιατί τρώνε άπειρες κλωτσιές και κάθε φορά που τους βλέπω κάτω τρέμω.

Κανείς μεγάλο λάθος!!! Μια ομάδα σαν την Barca πρέπει να παίρνει όποιον τίτλο υπάρχει!!!!!!!:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο παιχνίδι. Τυχερή εκεί με τον τέρμα στο τέλος.

 

Γιατί τόσο "πανηγύρι" με την λήξη;

 

Τις αλλαγές της Μπάρτσα δεν πολυκατάλαβα (τις πρώτες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο παιχνίδι. Τυχερή εκεί με τον τέρμα στο τέλος.

 

Γιατί τόσο "πανηγύρι" με την λήξη;

 

Τις αλλαγές της Μπάρτσα δεν πολυκατάλαβα (τις πρώτες).

Το καθιερωμένο τρόλιγκ, έτσι; Ωραίο παιχνίδι μόνο όταν δεν το παίρνει άνετα (ή χάνει), "τυχερή" στην τάδε φάση αγνοώντας προηγούμενα δοκάρια, ακυρωμένα γκολ, χαμένα γκολ κλπ... Κόφτο fire.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...