Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω βλεπω κουραση και μεγαλη φθορα, γιαυτο και αυτη η ασταθεια στην αποδοση φετος. Χθες δε μπορουσαν παρουν τα ποδια τους, δεν ειχαν τρεξιματα αλλα και συνοχη, πολλα λαθη στο κεντρο και κλεινονταν αδικαιολογητα στην περιοχη μας. Πρεπει να γινει σωστη διαχειριση του υλικου για να παρουμε το ch.l. γιατι αρκετοι παιχτες ειναι σκασμενοι ενω σε αλλους βγαινουν τραυματισμοι.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βλεπω κουραση και μεγαλη φθορα, γιαυτο και αυτη η ασταθεια στην αποδοση φετος. Χθες δε μπορουσαν παρουν τα ποδια τους, δεν ειχαν τρεξιματα αλλα και συνοχη, πολλα λαθη στο κεντρο και κλεινονταν αδικαιολογητα στην περιοχη μας. Πρεπει να γινει σωστη διαχειριση του υλικου για να παρουμε το ch.l. γιατι αρκετοι παιχτες ειναι σκασμενοι ενω σε αλλους βγαινουν τραυματισμοι.

 

android.png

 

Φετος εχει και Euro ....fear.png fear.png fear.png

Θυμαμαι την τελευταια φορα μετα το Μουντιαλ οι περισσοτεροι παιχτες μπηκαν πιο μετα σε κανονικους ρυθμους ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις είδα τα αποτελέσματα...Μάλλον κάπου εδώ το πρωτάθλημα χάθηκε για τη μπάρτσα.

 

Και το κακό είναι πως ο μουρίνιοι και λοιποί μουρινιόφιλοι θα λένε "είδατε τι άνετα πήραμε το πρωτάθλημα; Η διαιτησία δεν μας έπαιζε κόντρα όπως με τα ματς της μπάρτσα..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις είδα τα αποτελέσματα...Μάλλον κάπου εδώ το πρωτάθλημα χάθηκε για τη μπάρτσα.

 

Και το κακό είναι πως ο μουρίνιοι και λοιποί μουρινιόφιλοι θα λένε "είδατε τι άνετα πήραμε το πρωτάθλημα; Η διαιτησία δεν μας έπαιζε κόντρα όπως με τα ματς της μπάρτσα..."

 

Αν μιλησουμε για διαιτησια εμεις βγαινουμε χαμενοι και πολυ μαλιστα ...

Επρεπε να ειχαν κοκινιστει 2-3 παιχτες της Ρεαλ ανετα στο πρωτο παιχνιδι ..

Αυτα που εχουν γινει ειναι απιστευτα ...

Οχι να βγουν κι απο πανω δλδ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένας σοβαρός φίλος της Ρεάλ δε θα μιλήσει για τη διαιτησία, θα το αποφύγει. Το πολύ πολύ να αφήσει υπονοούμενα για δικαιολογίες από τη μεριά μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενα να το παρουμε αλλα οχι και τοσο χαλαρα με αυτην την διαιτησια που υπερπροστατευει την Μπαρτσελονα.

 

Α ρε Ζοζε. Κατι ηξερε αυτος που σε ονομασε special one...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας απαντουσα για την διαιτησια αλλα πιστευω πως απλως θα χαραμισω τον χρονο μου.

Εδω υπαρχουν ατομα που αμφισβητουν την σφαγη στον 2ο αγωνα του κυπελλου.

Απο εκει και περα τι να κατσω να αναλυσω εγω. Δεν τα λεω στον τοιχο καλυτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...