Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Πέπε μου φάνηκε ότι πήγε να πατήσει πάλι αλλά του ξέφυγε ο Άλβες με μαεστρία!

 

Έληξε, αγχωτικά στο 2ο ημίχρονο αλλά περάσαμε πανάξια. Από αυτή τη σειρά αγώνων θα μου μείνει ο Πέπε που δεν έλεγε να αποβληθεί με τίποτα, με τίποτα όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδαμε και αυτό... ο μετανιωμένος Πέπε να χειροκροτάει τον διαιτητή ( congratulations, δεν μου έδωσες κόκκινη παρά την προσπάθεια μου :P ).

 

Σερ Γκουαρντιόλα, μήπως, λέω μήπως, έπρεπε να τους είχες τσιτώσει για ένα τρίτο γκολ εξ' αρχής στο 2ο ημι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν δε τιναζεις ένα 4μπαλο και αλλάζεις μόνο τη μπάλα,αυτα παθαίνεις...

Μα φανηκε πως μπηκαμε. για να κρατησουμε το σκορ. αντι να μπουμε να ριξουμε 5. εμ με την Ρεαλ παιζεις θα την πατησεις.... βλακεια νοοτροπια.

 

Ο Πέπε μου φάνηκε ότι πήγε να πατήσει πάλι αλλά του ξέφυγε ο Άλβες με μαεστρία!

 

Έληξε, αγχωτικά στο 2ο ημίχρονο αλλά περάσαμε πανάξια. Από αυτή τη σειρά αγώνων θα μου μείνει ο Πέπε που δεν έλεγε να αποβληθεί με τίποτα, με τίποτα όμως.

ε αν υποθεσουμε οτι στο 1ο παιχνιδι η Ρεαλ επρεπε να παιζει με 9 και με 5 κιτρινες καρτες σε καθε κλαδευτηρι απο νωρις ωστε να στρωσει χαρακτηρα ε φυσικα και καλα να παθουν τωρα με το ακυρωθεν γκολ. ασε που τα 2 οφσαιντ σημερα που μας εκοψε ηταν σχεδον τετ α τετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε αν υποθεσουμε οτι στο 1ο παιχνιδι η Ρεαλ επρεπε να παιζει με 9 και με 5 κιτρινες καρτες σε καθε κλαδευτηρι απο νωρις ωστε να στρωσει χαρακτηρα ε φυσικα και καλα να παθουν τωρα με το ακυρωθεν γκολ. ασε που τα 2 οφσαιντ σημερα που μας εκοψε ηταν σχεδον τετ α τετ.

Τα ξέρω πολύ καλά και συμφωνώ, δε θέλω, όμως, να επεκταθώ στα περί διαιτησίας γιατί αν τα βάλουμε κάτω αυτά που λες και πολλά ακόμα, θα είχαμε άλλο ματς σήμερα. Απλά στέκομαι μόνο στο πιο κραχτό, αυτό που θα θυμάμαι για πολλά χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ξέρω πολύ καλά και συμφωνώ, δε θέλω, όμως, να επεκταθώ στα περί διαιτησίας γιατί αν τα βάλουμε κάτω αυτά που λες και πολλά ακόμα, θα είχαμε άλλο ματς σήμερα. Απλά στέκομαι μόνο στο πιο κραχτό, αυτό που θα θυμάμαι για πολλά χρόνια.

ναι οκ. και ξεχασα και το πεναλτι του Πεπε στον Αλβες. καθαροτατο. :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μετρούσε το ακυρωθέν γκολ, τότε έπρεπε να μας δώσει το πεντακάθαρο πέναλτι που έγινε στον Αλέξανδρο από τον Πορτογάλο.

 

Πάντως σπουδαία διαχείριση του σκορ, από τον μαέστρο Πέπ, που δεν άφησε να ξεφύγει το σκορ, και να... γεμίσει το ιατρικό δελτίο. (Ακόμη και στην περίπτωση που βάζαν και τρίτο γκολ, δεν νομίζω να διαφωνεί κανείς, πως δεν θα απαντούσαμε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έμπαινε στο 91, πότε θα απαντούσαμε; Επιμένω ότι σκάνδαλο αποτελεί όχι το ακυρωθέν γκολ γιατί ξέρω γω έπεσε και δεν σπρώχθηκε, ούτε το καθαρό πέναλτι στο Σάντσεζ. Σκάνδαλο είναι το ότι απόψε είδαμε να παίζει κανονικά ο δολοφόνος. Η πρόκριση είναι δίκαιη πέρα για πέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγε να το δώσει μόνος του ο Πίντο, τόσο και στο πρώτο μάτς όσο και απόψε ήταν χειρότερος και απο Κοστάνσο. Δεν πειράζει. Έτσι πόνεσε πιο πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά Tilemaxx δε με πόνεσε καθόλου. Η ομάδα μου σήμερα με ικανοποίησε έστω και αν για λεπτομέρειες δεν κατάφερε να πάρει την πρόκριση.

Όσον αφορά λουκάνικα, 20 κόκκινες, 2 πέναλτι και παράγκες δε θα μπω σε τέτοια διαδικασία μετά από τέτοια ματσάρα που είδαμε απόψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...