Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε εσένα θα μείνουν οι σφαλιάρες και στους οπαδούς της Ρεάλ, εκείνος θα έχει να λέει ότι τους πήρε τη μια χρονιά κύπελλο και την άλλη πρωτάθλημα αδιαφορώντας για το τι αφήνει πίσω του. Θα τα βάζει μετά κάτω τα ch.l και τους λοιπούς τίτλους και θα πουλάει μούρη με βιβλία και διαφημίσεις.

 

Μπαρτσελόγαυρος είμαι.

Εφοσον δηλωνεις οπαδος της Μπαρτσα, θα επρεπε να εισαι πιο αισιοδοξος. Παντως στην Ρεαλ εχει γινει εμμονη να περασουν την Μπαρτσελονα και ολες αυτες οι αλλεπαλληλες σφαλιαρες την εχουν στιγματισει.

Απο εναν Μπαρτσαρειανο.

 

Παντως δεν ειναι και μεγαλη διαφορα 5 βαθμοι εχοντας παιχνιδι στο καμπ νου στον δευτερο γυρο.

Αι γεια σου! Και γω αυτο λεω και καποιοι βιαζονται απο τωρα να δωσουν το πρωταθλημα στον Μουρινιο. Εγω πιστευω οτι η Μπαρτσα θα μπορεσει να ανατρεψει το σκηνικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφοσον δηλωνεις οπαδος της Μπαρτσα, θα επρεπε να εισαι πιο αισιοδοξος. Παντως στην Ρεαλ εχει γινει εμμονη να περασουν την Μπαρτσελονα και ολες αυτες οι αλλεπαλληλες σφαλιαρες την εχουν στιγματισει.

Απο εναν Μπαρτσαρειανο.

 

 

Αι γεια σου! Και γω αυτο λεω και καποιοι βιαζονται απο τωρα να δωσουν το πρωταθλημα στον Μουρινιο. Εγω πιστευω οτι η Μπαρτσα θα μπορεσει να ανατρεψει το σκηνικο.

Δεν έχει να κάνει με αισιοδοξία ή απαισιοδοξία. Τα τελευταία χρόνια βλέπω τα περισσότερα ματς από Ρεάλ και Μπάρτσα. Εντελώς ρεαλιστικά σκεπτόμενος και συνυπολογίζοντας τόσο το σπρώξιμο που έχει η ομάδα του Μουρίνιο στο πρωτάθλημα (και όχι μόνο όπως είδαμε και στο Κύπελλο) όσο και τις δοκιμές που κάνει ο Γκουαρντιόλα φέτος, θεωρώ ότι το πρωτάθλημα πάει Μαδρίτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει να κάνει με αισιοδοξία ή απαισιοδοξία. Τα τελευταία χρόνια βλέπω τα περισσότερα ματς από Ρεάλ και Μπάρτσα. Εντελώς ρεαλιστικά σκεπτόμενος και συνυπολογίζοντας τόσο το σπρώξιμο που έχει η ομάδα του Μουρίνιο στο πρωτάθλημα (και όχι μόνο όπως είδαμε και στο Κύπελλο) όσο και τις δοκιμές που κάνει ο Γκουαρντιόλα φέτος, θεωρώ ότι το πρωτάθλημα πάει Μαδρίτη.

Αυτο θα το δουμε. Αφου παρακαλουθεις τοσα παιχνιδια και των 2 ομαδων δεν μπορεις να συμπερανεις οτι η Μπαρτσελονα ειναι πολυ καλυτερη απο την Ρεαλ σε ολους τους τομεις? Και ουτε η διαιτησια ουτε κανενας αλλος εξωγενης παραγοντας, ειναι ικανος πιστευω για να μπορεσει σταματησει την φετινη πορεια της Μπαρτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί σχέση έχει το αν είναι καλύτερη (που είναι) με το αν μπορεί να γυρίσει μια διαφορά 5 βαθμών (που είναι στην πράξη 2, άντε να σου πω εγώ) τη στιγμή που οι άλλοι δε χάνουν βαθμούς; Για να το πάρεις θα πρέπει αυτοί να γκελάρουν (και συ να μην ξαναχάσεις πουθενά και φυσικά, να κερδίσεις το κλάσσικο), τους βλέπεις να γκελάρουν; Εγώ όχι. Και μια και ανέφερες ότι ούτε η διαιτησία ούτε κανείς δε μπορεί να σταματήσει τη φετινή πορεία μας, να σου θυμίσω ότι το έχει κάνει και μάλιστα δις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί σχέση έχει το αν είναι καλύτερη (που είναι) με το αν μπορεί να γυρίσει μια διαφορά 5 βαθμών (που είναι στην πράξη 2, άντε να σου πω εγώ) τη στιγμή που οι άλλοι δε χάνουν βαθμούς; Για να το πάρεις θα πρέπει αυτοί να γκελάρουν (και συ να μην ξαναχάσεις πουθενά και φυσικά, να κερδίσεις το κλάσσικο), τους βλέπεις να γκελάρουν; Εγώ όχι.

Καμια ομαδα, ακομη και η Μπαρτσελονα δεν μπορει να μην κανει γκελες. Εγω προσωπικα πιστευω οτι με μια γκελα της Ρεαλ το πρωταθλημα θα ειναι παλι Blaugrana!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια ομαδα, ακομη και η Μπαρτσελονα δεν μπορει να μην κανει γκελες. Εγω προσωπικα πιστευω οτι με μια γκελα της Ρεαλ το πρωταθλημα θα ειναι παλι Blaugrana!

 

 

Ενα υπερ τις ρεαλ ειναι το προγραμμα το οποιο ειναι αρκετα ευκολο μιας και εχει βγαλει αρκετες εδρες

να σκεφτεις μετα την Μπιλμπαο παιζει με την Σαραγοσα παλι στο Μπερναμπεου και η Μπαρτσελονα παιζει με την Βιγιαρεαλ

οχι οτι ειναι κατι το ιδιατερο η τελευταια αλλα δεν ξερεις τι γινεται.

 

Το προβαδισμα το εχει η Ρεαλ μεχρι στιγμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο εγω θεωρω το σημερινο δυσκολο ματσακι; ολοι πιστευετε οτι θα περασουμε αερα πατερα απο το μπερναμπεου;

θα κρατησω τα ... γουρια!!

δυσκολο το ματσακι σημερα λοιπον.... εχει πολλους κινδυνους ακομη κι αν ειναι στο Καμπ Νου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολυτο φαβορι η Μπαρτσα σημερα για την προκριση,αν και ειμαι ρεαλ δεν βλεπω να περνανε και σημερα.

Ε ειναι τελειωμενη υποθεση φιλε ο αγωνας σημερα. Τωρα στο πρωταθλημα να δουμε αν η Μπαρτσα θα προλαβει την Ρεαλ.

 

Ενα υπερ τις ρεαλ ειναι το προγραμμα το οποιο ειναι αρκετα ευκολο μιας και εχει βγαλει αρκετες εδρες

να σκεφτεις μετα την Μπιλμπαο παιζει με την Σαραγοσα παλι στο Μπερναμπεου και η Μπαρτσελονα παιζει με την Βιγιαρεαλ

οχι οτι ειναι κατι το ιδιατερο η τελευταια αλλα δεν ξερεις τι γινεται.

 

Το προβαδισμα το εχει η Ρεαλ μεχρι στιγμης.

Για μενα δεν μου λεει τιποτα το προγραμμα... Μην ξεχνας οτι η Ρεαλ στην προηγουμενη φαση του κυπελλου παρολιγο να αποκλειστει. Ομως το +5, +2 θα πω εγω πιστευω οτι καλυπτεται ανετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να μην έχει κάτι σοβαρό ο Ινιέστα. Και οι κλωτσιες απο πίσω πάνε πάλι σύννεφο.

 

ΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕντροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...