Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το θετικο ειναι πως με τον παρων βασικο κορμο, μπορεις να βαλεις αρκετα χρονια χωρις προβλημα. με μεσσι-φαμπρεγκας-μπουσκετς-ινιεστα-μασκερανο-πικε σε τοσο καλη ηλικια δεν εχεις να ανησυχεις για βασικο κορμο για μπολικα χρονια. προσθηκες παντα θα χρειαζονται. και μιλαμε για παιχτες που εχουν αποδειξει την αξια τους επι χρονια, οχι παιχτες που επαιξαν μια χρονια και μετα καθισαν σε συμβολαια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Josep Guardiola αναδείχτηκε καλύτερος προπονητής για το 2011 και ο Lionel Messi κατέκτησε για 3η συνεχόμενη χρονιά την χρυσή μπάλα, ισοφαρίζοντας το ρεκόρ του Michel Platini (επίσης 3 κατακτήσεις, αλλά όχι διαδοχικά, έχουν και οι οράνιε Johan Cruyff, Marco van Basten).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν να λέμε -5; :devil:

 

Πάλι ο Μέσι χρυσή μπάλα.

 

"Άδικα" κατά την γνώμη μου καλύτερος προπονητής ο Γκουαρντιόλα.

 

Γιατι ??

Δε σου γεμιζει το ματι ο Guardiola ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήθελα να δω τον Xavi να παίρνει τίτλο. Καλά και ο Γκουαρντιόλα, παρότι λέω συνέχει οτι πρέπει να πάει και αλλού για να αποδείξει την αξία του, εντάξει, τι άλλο να κάνει;

Είναι σε μια ομάδα, ας το δεχτούμε ως δεδομένο. Ε τι άλλο να κάνει με αυτή την ομάδα ρε παιδιά; Δηλαδή αν έρθει άλλος τι θα κάνει; Θα τελειώσουν το πρωτάθλημα με 300 γκολ;

Ο Μουρίνιο το πήρε πέρυσι δίκαια για εμένα όσο και να διαφωνείτε πολλοί, και φέτος το πήρε δίκαια ο Πεπ.

 

Αλλά είναι άδικο για τον Τσάβι ρε. Νομίζω είναι πιο σημαντικός για οποιαδήποτε ομάδα, αλλά κυρίως είναι μεγαλύτερος. Ο Μέσι έχει χρόνια να ξαναβγεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O "διαχειριστης παικτων" καλυτερος προπονητης στον κοσμο? Κοιτα κατι περιεργα πραγματα.

 

Συμφωνω οτι ο Τσαβι αδικειται, αλλα απτην αλλη ειναι αδυνατον να μην επαιρνε ο Μεσσι και αυτην την χρυση μπαλα. Κανει τα παντα ο τυπος, βγαλμενος απο playstation η απο τα fifa98 που παιρναμε τον Bebeto που ειχε ολα τα stats 10 και δωστου, γκολς, ασιστς, ντριμπλες και δε συμαζευεται.

 

*Και καπου εκει πισω ο Ροναλντο με το θρυλικο του πλεον κλαμα. Και παραπισω ακομα σκασμενος ο Μουρινιο οχι επειδη δεν πηρε τον τιτλο του καλυτερου προπονητη (γιαυτο ειναι σιγουρος απο μονος του εξαλλου και αρκει που το πιστευει, δε χρειαζεται διαπιστευσεις τριτων), αλλα επειδη δε του δινουν σημασια οι καμερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης είπε ότι γίνεται χαμός στην Ισπανία με τη χερούκλα (δεν έχω προλάβει να ενημερωθώ), ο δε τίτλος του ρεπορτάζ ήταν κάργα μπλε-κόκκινος, άλλωστε, τελευταία το κανάλι δεν κρύβει την αδυναμία του προς τη Μπάρτσα. Συγχαρητήρια -και πάλι- στο Μέσι, τα πάντα όλα τα παληκάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μενα ο σημαντικοτερος παικτης της Μπαρτσελονα ειναι ο Τσαβι. Ο Μεσι δε θα ταν αυτος που ειναι αν δεν ειχε τσαβι πισω του. Οπως και δνε ειναι με την εθνικη. Ειναι μεγαλο κριμα να μη παρουν το βραβειο αυτος η ο Ινιεστα, που κανε τα παντα περυσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O "διαχειριστης παικτων" καλυτερος προπονητης στον κοσμο? Κοιτα κατι περιεργα πραγματα.

 

 

Οντως ...

Πως τα λες , πως τα λες ...

 

381108_10151153103145372_48389720371_22809638_1912989485_n.jpg

 

 

 

Μα τι κολωπαιδο αυτος ο Μεσι ...

Εφαγε τη γκομενα του συμπαιχτη του και φιλου Πικε ...

 

396271_10151153112950372_48389720371_22809705_1183833589_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι πολυ φαουλ που θεωρω πως το γκολ του μεσσι απεναντι στη real ειναι καλυτερο απο του νευμαρ; μιλαω για το περσινο γκολ που περασε τη μιση αμυνα της ρεαλ και σκοραρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 -0 ..

Ευτυχως γιατι μας κανανε 2-3 καλες πριν το γκολ ...

 

Σημερα συμπληρωνει τα 400 ματς στην Πριμερα ο " ειμαι-ενα-κεντρο-μονος-μου " Τσαβι .....

 

xavi-hernandez-pictures-3015.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...