Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο ποτε ? :P

Απο τις 22 Απριλιου του 2012 μετα την 5αρα που θα φανε μεσα στο Καμπ Νου. :-D

 

Το εχω πει 700 φορες αλλά σε κανει να θελεις να το ξαναπεις καθε φορα.

Αυτος ο Μεσι δεν υπαρχει!!!! Τα αντανακλαστικα του δεν υπαρχουν. Γενικα δεν υπαρχει.

 

Πριν 3 χρονια ενας φιλος μου τον αντιπαθουσε τα μαλα. Μισος μιλαμε. Για αυτο και αλλωστε τον ελεγε υπερεκτιμημενο, τιποτα ιδιαιτερο, γυαλινο, κλπ. Πλεον ακομα και αυτουνου του εχει αλλαξει την γνωμη, οχι οτι τον συμπαθει, αλλά παραδεχεται οτι δεν υπαρχει. Οτι ειναι με διαφορά ο καλυτερος.

 

Οι φαν του Κριστιανο Ροναλντο(ημουν και εγω μεγαλος φαν του, πριν αρχισει τις βουτιες και τα θεατρινιστικα) δεν μπορουν να το δεχτουν βεβαια και ετσι απλως υποβαθμιζουν τον Μεσι.

Ακομα ειμαι φαν του Ροναλντο αν και με ξενερωνει τρελα που κανει αυτα τα θεατρα και ειναι ατομιστης, και φυσικα ειμαι και του Μεσι. Οπως και πριν 2 χρονια.

 

Τοτε ομως(πριν 2 χρονια) ηταν φανερο οτι η αξιολογηση για το ποιος ειναι καλυτερος μεταξυ των 2 τους, ηταν πολυ πολυ δυσκολη και ηταν περιπου ισοι ως παικτες και ως επιδοσεις. Τα τελευταια 2 χρονια ομως ο Ροναλντο εχει μεινει στασιμος(σε υπερυψηλα παντα στανταρντς βεβαια) ενω ο Μεσι εχει εκτοξευθει στην εξωσφαιρα! Ανεβαζει συνεχως επιπεδα και σαφεστατα και περυσι και φετος ειναι σε ανωτερο επιπεδο απο τον Ροναλντο και φυσικα απο οποιονδηποτε αλλον ποδοσφαιριστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτος ο νευμαρ πως σας φανηκε απεναντι σε ευρωπαικη ομαδα που παιζει με συστηματα; βεβαια ειχε απεναντι του τη μπαρτσα και οχι μια τυχαια ευρωπαικη, αλλα εμενα μου φανηκε αρκετα λιγος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.contra.gr/Soccer/World/barcelona/o-mesi-pio-amhxanos-apo-pote.1542944.html

 

Πεθανα στο γελειο μιλαμε. Ειναι τρελοι αυτοι οι Ιαπωνες. Ειναι ξενερας και αυτος ο Μεσι δενει το γλυκο. :lol: :lol:

 

Ετσι οπως μιλανε ακατασχετα και (σχετικα) γελοία με (σχετικα) γελοιες εκφρασεις, η ολη συμπεριφορα τους, αυτα τα κασκολ που φορανε και φυσικα ο Μεσι που δειχνει να υποφερει πραγματικα.lolol-1.gif

 

http://www.dailymotion.com/video/xn3egc_y-yyy-yyyyyyy-yyyyyyyyyy-yyy-yyyyyy-yyyy_sport

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Neymar είναι ένας νέος (μπορεί και εξελιγμένος) Robinho. Δε νομίζω ότι μπορεί να παίξει σοβαρό και πρωταγωνιστικό ρόλο σε ομάδες του βεληνεκούς των Real και Barcelona, όπως κάνει ο Messi τόσα χρόνια ας πούμε.

Σίγουρα δεν είναι ο νέος Pele, ο καλύτερος του Messi, ο παίχτης των 50Μ ή οποιαδήποτε άλλη μπαρούφα έχει ακουστεί κατά καιρούς.

 

ΥΓ. Συγχαρητήρια για το διηπειρωτικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να τον δούμε σύντομα να παίζει σε σοβαρή ευρωπαϊκή ομάδα, έτσι ώστε να σας διαψεύσει όλους . Ο τύπος έχει και πολύ γρήγορη σκέψη και πολύ ταλέντο , χαραμίζεται όσο μένει εκεί .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να τον δούμε σύντομα να παίζει σε σοβαρή ευρωπαϊκή ομάδα, έτσι ώστε να σας διαψεύσει όλους . Ο τύπος έχει και πολύ γρήγορη σκέψη και πολύ ταλέντο , χαραμίζεται όσο μένει εκεί .

 

Δε μπορεις να ξερεις αν θα παιξει μπαλα σε ευρωπαικη ομαδα ή οχι απο τωρα..

Και το λεω γιατι αυτο εξαρταται και απο τον χαρακτηρα του παιχτη ..

Και ο Ρομπινιο ειχε ταλεντο αλλα τα μυαλα του ηταν αλλου γι αλλου ..

Ορεξη για δουλεια μηδεν ..

 

Το θεμα ειναι να ερθει ευρωπη και να βαλει κατω τον κωλο να δουλεψει ...

Μονο ετσι θ ανεβει επιπεδο ...

Γιατι ταλεντο εχει ειναι το μονο σιγουρο ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έρθει στην Ατρομητάρα, θα κάνει καλό παρεάκι με τον Μήτρο!

Μιας που λεμε για Βραζιλιανους ποζεραδες τυπου Νειμαρ και Ρομπινιο, θυμιστε μου σε ποια ελληνικη ομαδα καταντησε να αγωνιζεται ο παλαι ποτε σουπερσταρ, νεος Πελε κλπ, ονοματι Ντενιλσον?

 

Ατρομητο? Καποια με μπλε νομιζω ηταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...