Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ηταν αηττητη η Ρεαλ. Ειχε χασει εναν αγωνα.

 

2ον Τσακωμενος ο Βιγια με τον Μεσι? Πρωτη φορα το ακουω αυτο(αν και δεν θα μου εκανε και τεραστια εντυπωση). Καμια επιβεβαιωση των εστω φημων?

 

Δεν εχω ιδεα φιλε, αλλα για να το λεει ολο και καμια πληροφορια θα εχει απο κανα ρεπορταζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι ακούει απο την Μarca και της AS παπαγαλίζει ο δημοσιογραφίσκος Καίσαρης. Αν είναι δυνατόν...

 

Τον εχεις ακουσει ποτε ή απλα ετσι πετας κουβεντες εντυπωσιασμου ???

 

Για μενα ειιναι απο τους πιο σοβαρους δημοσιογραφους μαζι με τον Τσαρλι που κανουν και την εκπομπη καθε βραδυ ...

Και πανω απ ολα ξερουν πολυ μπαλα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αλέξη, μήνες τώρα αυτή η δουλειά. Όποιος πει κακή κουβέντα για αυτούς τους δυο τρέχεις στην υπεράσπιση.

Και πάντα, "τον έχεις ακούσει ή έτσι τα λες?" και τα ίδια και τα ίδια

 

Τελικά, επιτρέπετε απλά σε κάποιον να μην αρέσουνε?

Ή πρέπει να τους γουστάρουν όλοι επειδή τους γουστάρεις εσύ?

 

Για εσένα ξέρουν μπάλα. Για εμένα ξέρουν όση μπάλα ξέρει και ο θειακός (ότι κι αν σημαίνει αυτό για τον καθένα μας). Μπορώ να έχω αυτή τη γνώμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αλέξη, μήνες τώρα αυτή η δουλειά. Όποιος πει κακή κουβέντα για αυτούς τους δυο τρέχεις στην υπεράσπιση.

Και πάντα, "τον έχεις ακούσει ή έτσι τα λες?" και τα ίδια και τα ίδια

 

Τελικά, επιτρέπετε απλά σε κάποιον να μην αρέσουνε?

Ή πρέπει να τους γουστάρουν όλοι επειδή τους γουστάρεις εσύ?

 

Για εσένα ξέρουν μπάλα. Για εμένα ξέρουν όση μπάλα ξέρει και ο θειακός (ότι κι αν σημαίνει αυτό για τον καθένα μας). Μπορώ να έχω αυτή τη γνώμη?

 

Θα το λεω γιατι απλα δε γουσταρω να λεγονται οτι να ναι για τους συγκεκριμενους ....

Εχω ακουσει πολλα χρονια ραδιο και ΑΠΛΑ δε συγκρινονται οι τυποι ....

 

Ειναι κακο να λεω την αποψη μου ??

Ο αντιλογος σε πειραζει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τότε που τσουβάλιασε και έκραξε όλους όσοι τον άκουγαν στην ΕΡΑ σπορτ σταμάτησα να τον ακούω. Μπάλα ξέρει, ποδόσφαιρο, μμμ.

 

Mα γ αυτο ειναι απο τους καλυτερους ...

Δε μπορει να βγαινει ο καθενας και να λεει οτι πιπα του κατεβει ...

Ουτε να καθεται να κανει 3 ωρες εκπομπη και να κοροιδευει τον κοσμο μιλώντας για τη διαιτησια και για πρασινα αλογα ...

Οι εκπομπες του ειναι κατα 80% για μπαλα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμη και ο Μήρτσος ποιο ευχάριστος μου ακούγεται τώρα. Να πάει στην Μαρία την άσχημη με τον φίλο του.

 

Mα γ αυτο ειναι απο τους καλυτερους ...

Δε μπορει να βγαινει ο καθενας και να λεει οτι πιπα του κατεβει ...

Ουτε να καθεται να κανει 3 ωρες εκπομπη και να κοροιδευει τον κοσμο μιλώντας για τη διαιτησια και για πρασινα αλογα ...

Οι εκπομπες του ειναι κατα 80% για μπαλα ....

 

Και πρέπει να χλευάσεις όλους τους ακροατές επειδή σου την έδιναν μερικοί. Επίσης στον Sentra από ότι έχω καταλάβει υπάρχει "face control" στα τηλέφωνα των ακροατών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμη και ο Μήρτσος ποιο ευχάριστος μου ακούγεται τώρα. Να πάει στην Μαρία την άσχημη με τον φίλο του.

 

 

 

Και πρέπει να χλευάσεις όλους τους ακροατές επειδή σου την έδιναν μερικοί. Επίσης στον Sentra από ότι έχω καταλάβει υπάρχει "face control" στα τηλέφωνα των ακροατών.

 

Aυτο δε το ξερω και δε το πιστευω που λες για το face control ..

 

Και δε χλευαζει κανεναν ...

Απλα δεν αφηνει και πολυ ωρα αυτους που αρχιζουν τις ιστοριες για αγριους ...

Ξερεις τωρα ... Διαιτησιες και φαντασιες συνομοσιας ....

Τους βαζει στη θεση τους ...Και καλα κανει γιατι δε γινεται να κανεις σοβαρες συζητησεις με τετοια θεματα ...

 

 

ΥΓ.Εχουμε βγει εκτος θεματος ...

Ας σταματησουμε καλυτερα να μη ζαλιζουμε τους αλλους ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο δε το ξερω και δε το πιστευω που λες για το face control ..

 

Και δε χλευαζει κανεναν ...

Απλα δεν αφηνει και πολυ ωρα αυτους που αρχιζουν τις ιστοριες για αγριους ...

Ξερεις τωρα ... Διαιτησιες και φαντασιες συνομοσιας ....

Τους βαζει στη θεση τους ...Και καλα κανει γιατι δε γινεται να κανεις σοβαρες συζητησεις με τετοια θεματα ...

 

 

ΥΓ.Εχουμε βγει εκτος θεματος ...

Ας σταματησουμε καλυτερα να μη ζαλιζουμε τους αλλους ...

 

Για το "face control" είναι από εσωτερικές πληροφορίες. Πολιτική του σταθμού.

 

Στο άλλο μπερδευτήκαμε νομίζω λίγο. Δεν χλεύασε πότε κάποιον στον αέρα (τουλάχιστον δεν τον έχω ακούσει να το κάνει). Όταν έφυγε από την ΕΡΑ σπορ χλεύασε χωρίς εξαιρέσεις (και σε άρθρο του αν θυμάμαι καλά) αυτούς που τον άκουγαν τότε. Εμένα αυτό με "πείραξε" και του έριξα μαυρίλα. Τέλος με τον Μαρία τον άσχημο. :devil: :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το λεω γιατι απλα δε γουσταρω να λεγονται οτι να ναι για τους συγκεκριμενους ....

Εχω ακουσει πολλα χρονια ραδιο και ΑΠΛΑ δε συγκρινονται οι τυποι ....

 

Ειναι κακο να λεω την αποψη μου ??

Ο αντιλογος σε πειραζει ?

 

Α, άρα όντως πρέπει να σε ρωτάει τι θα λέει όποιος δεν τους γουστάρει?

Nice, γαμάτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το λεω γιατι απλα δε γουσταρω να λεγονται οτι να ναι για τους συγκεκριμενους ....

Εχω ακουσει πολλα χρονια ραδιο και ΑΠΛΑ δε συγκρινονται οι τυποι ....

 

Ειναι κακο να λεω την αποψη μου ??

Ο αντιλογος σε πειραζει ?

Μα ισα ισα. Δεν σου ειπε να μην λες την αποψη σου. Σου ειπε να μην κρινεις τις αποψεις των αλλων με τον τροπο που το εκανες. Οπως εχεις δικαιωμα να θεωρεις τον Καισαρη πολυ πολυ καλο, και οι αλλοι εχουν το δικαιωμα να πιστευουν οτι ειναι δημοσιογραφισκος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πονάει πολύ απόψε ο Καραλής και μας χαρίζει ένα ακόμα διασκεδαστικό βράδυ. Φυσικά δε μπορείς να ακούσεις παραπάνω από μισή ωρίτσα έναν τύπο που λέει ότι βλέπει μόνο τα ντέρμπυ από την Πριμέρα και αποκαλεί τη Μπάρτσα ομάδα του παγκόσμιου μάρκετιγκ. Αυτά και περάστικα σε κάθε "αντι-μπαρτσελονιστή". Περαστικά παιδιά, μακάρι να μπορούσατε να φτύσετε το φαρμάκι που σας "τρώει" και να απολαύσετε αυτό που απολαμβάνουν τόσοι άλλοι... :rolleyes:

 

2ον Τσακωμενος ο Βιγια με τον Μεσι? Πρωτη φορα το ακουω αυτο(αν και δεν θα μου εκανε και τεραστια εντυπωση). Καμια επιβεβαιωση των εστω φημων?

Μόλις τώρα είπε ότι δεν το έγραψε γιατί το γνωρίζει ο ίδιος από τόσα χιλιόμετρα, αλλά γιατί αυτά ακούγονταν από την πλευρά της Μπάρτσα (και διάφορα άλλα προβλήματα). Άρα, καμία επιβεβαίωση. Μάλιστα, προσέθεσε πριν από λίγο ότι αποτελεί ένδειξη της παραπάνω υπόθεσης το γεγονός ότι δεν ξεκίνησε βασικός. Καταλάβατε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μουρίνιο λέει είναι σαν τους προπονητές του Ο.Σ.Φ.Π. στο μπάσκετ. Προσπαθούν, αλλά αν δεν το θελήσει ο Παναθηναϊκός...

Θα μπορουσα ανετα να τον παρομοιασω με τον Μπαναωτη. Για καμποσους λογους.

 

Η ουσιαστικη διαφορα τους ειναι οτι ο Μουρινιο αρεσει στα cougar ενω ο Μπαναωτης αμφιβαλλω αν αρεσει εστω και σε στραβη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...