Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον κατεβασα το βιντεο και το ειδα αρκετες φορες με ταχυτητα 0.25X. μπορω να πω με σιγουρια οτι δεν τοθελε. B)

 

Ναι ουτε μενα μου φανηκε να το ηθελε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει κάνει κάτι παρόμοιο με τη real εδώ

 

http://www.youtube.com/watch?v=adRsmqFcp1k

 

και στη φάση με τη vallecano αν προσέξετε με το που το κάνει γυρνάει το κεφάλι να δει αν πήγε η μπάλα εκεί που την ήθελε .

 

http://www.youtube.com/watch?v=AmR7pO4XWqo

 

Ίσως να μη το βλέπω αντικειμενικά γιατί είναι ο αγαπημένος μου παίχτης, αλλά νομίζω ότι σε καμία από τις 2 φάσεις δεν το κάνει κατά λάθος :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=xRkicF-J-bE&feature=player_embedded

 

Πως το βλεπετε το clasico?

Πως θα παει το ματσακι?

 

Αναλογα πως θα κατεβει και ο Μουρινιο.

 

Αν κατεβει να παιξει μπαλα και οχι ξυλο τοτε το μονο σιγουρο ειναι οτι θα δουμε ΜΑΤΣΑΡΑ.

Η Ρεαλ φαινεται πως εχει βρει ενα καλο ρυθμο και παιζει επιθετικο ποδοσφαιρο.

Θα μας δυσκολψει σιγουρα.Ειδικα απο τη στιγμη που κι εμεις τωρα βρισκουμε σιγα σιγα τον εαυτο μας.

Πρεπει στο συγκεκριμενο ματς να πιασουμε καλη αποδοση αν θελουμε να κερδισουμε.

Να δουμε δλδ ενα ματς οπως αυτα περυσι ή το πρωτο το φετινο.

Θα χρειαστει οπωσδηποτε καλη κυκλοφορια μπαλας ωστε να μη τη χανουμε γιατι θα βγαζουν κοντρες φωτια.

Επισης κι αμυνα πρεπει να προσεχει τους επιθετικους της Ρεαλ γιατι ειναι πολυ φορμαρισμενοι.

 

Εγω το περιμενω πως και πως ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πω, κι εγώ την άποψή μου.

Αν και γενικά, όλα τα ντέρμπι, ξεκινάνε από την ισοπαλία, και μπορούν να καταλήξουν σε οποιοδήποτε σημείο, θα κάνω μια καταγραφή δεδομένων.

Το ότι η Μπάρτσα, είναι 3 βαθμούς πίσω από την Ρεάλ, δίνει επιπλέον κίνητρο για το 2πλό.

Το ότι η Μπάρτσα, έχασε ήδη έναν αγώνα στον πρώτο γύρο, αποπνέει σιγουριά, πως δεν θα πάει για να κλείστει στην άμυνα.

 

Η Ρεάλ, είναι η ομάδα, με το πιο βαρύ όνομα, που έχει έδρα την Μαδρίτη. Πέρυσι, έπαιζε την ίδια μπάλα με φέτος. Με 3 διαφορές:

- Οι παίχτες της, φέτος, κοιτούν τον αντίπαλο, πολύ αλαζονικά (ίσως να κόλλησαν από τον προπονητάκο τους). Θα χαρώ, αν προσπαθήσουν, να το δείξουν και σε μας (γιατί αν κάνουν τέτοιο σφάλμα, ίσως να μην δείξουμε οίκτο, και να κάνουμε νέο ρεκόρ)

- Φέτος, η διαιτησία, τους έχει χαρίσει μερικούς βαθμούς. Δεν ξέρω, αν τα κλάματα του προπονητάκου, έπιασαν τόπο (όσον αφορά, τις μισές του περσινές δηλώσεις). Απλά θέλω την διαιτησία 50-50. Δεν θέλω, ούτε να είναι υπέρ τους, αλλά ούτε ΚΥΡΙΩΣ υπέρ μας.

- Οι αποδόσεις των παιχτών της, είναι κατά πολύ ανεβασμένες, σε σύγκριση με πέρυσι. Αυτό κάποιοι θα το πουν προπονητική ικανότητα, και κάποιοι θα το πουν "χημική" ικανότητα. Άραγε ξέρει κάνεις τα άτομα που κρύβονται πίσω από τον προπονητάκο, και χωρίς αυτούς, δεν κλείνει συμβόλαιο σε καμία ομάδα (όλως τυχαίως, τα άτομα αυτά, ήταν όρος και στο συμβόλαιο για να πάει στην Ρεάλ); Μήπως ήταν ο προπονητάκος, που ανέδειξε το ταλέντο (με ημερομηνία λήξης) του Μιλίτο (τυχαίο παράδειγμα από τα πάμπολλα, από Πόρτο και έπειτα); Υπόψιν πως η ντόπα, αφορούσε τις υπόλοιπες περσινές του δηλώσεις.

 

Με δεδομένα τα παραπάνω, αν η διαιτησία δεν είναι τυφλή, αν οι παίχτες παίξουν καθαρά και "καθαροί", τότε θα δούμε την περσινή Ρεάλ. Συνεπώς, οι δικοί μας, θα πρέπει να είναι ετοιμοπόλεμοι... κυριολεκτικά!

 

Σαν πρόβλεψη δίνω το 0-2. Δεν βάζω παραπάνω, για να είναι και οι 2 πλευρές ευχαριστημένες ;-) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρυσι, έπαιζε την ίδια μπάλα με φέτος.
Οι αποδόσεις των παιχτών της, είναι κατά πολύ ανεβασμένες, σε σύγκριση με πέρυσι.

19690d1320798922-mw3-pc-release-jackie-chan-meme.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.contra.gr/Soccer/Europe/ChL/barcelona/allh-me-mpartselona-me-mpate.1523091.html

 

 

ρε σεις, μπορουνε ατομα απο τη Β να παιξουν ΤσουΛου; δεν υπαρχει συγκεκριμενος αριθμος παιχτων που δηλωνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.contra.gr...te.1523091.html

 

 

ρε σεις, μπορουνε ατομα απο τη Β να παιξουν ΤσουΛου; δεν υπαρχει συγκεκριμενος αριθμος παιχτων που δηλωνεται;

 

νομιζω απο μια ηλικια και κατω δεν χρειαζεται να ειναι δηλωμενος (18? 19? 21?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κασίγιας, ο καλύτερος πελάτης του Μέσι!

 

Διαβάστε στο Sport24.gr γιατί ο Ίκερ Κασίγιας είναι ο καλύτερος «πελάτης» του Λιονέλ Μέσι! Από τους 80 τερματοφύλακες, την εστία των οποίων έχει παραβιάσει ο Αργεντίνος με τη φανέλα της Μπαρτσελόνα, ο «Σαν Ίκερ» έχει δεχτεί τα περισσότερα γκολ (φωτογραφίες & videos)

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...