Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ασχημα νεα.

 

Δύο εβδομάδες εκτός ο Πέδρο

http://www.gazzetta....s-ektos-o-pedro

 

Και ο Αφελαι ειναι εκτος και ο Σαντσεζ.

Αναγκαστικη τριαδα μπροστα μαλον Ινιεστα , Μεσι , Βιγια ?

Εκτος κι αν βαλει δεξια τον Αντριανο οπως εχει κανει και καποιες φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gif.gif

Χεχε, μου αρεσει που επειδη επαιξε ασχημα σε ενα παιχνιδι με την Σεβιλη και εχασε πεναλτι στο 94' αμεσως βγηκαν μερικοι να τον φανε και να λενε οτι παπαριά σκεφτει το κεφαλι ενος ηλιθιου ανθρωπου, οτι ειναι κακος το τελευταιο διαστημα οτι αρχισε να γινεται βεντετα και ξεχναει να παιζει μπαλα κλπ. Ενας φιλοΡεαλΜαδριτικος δημοσιογραφος μαλιστα το τραβηξε τοσο πολυ που ειπε οτι αρχιζει η πτωση του Μεσι! ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΜΕΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ ΦΟΡ ΓΚΑΝΤΣ ΣΕΙΚ!!!!!!!!!!!!!!!! :-( :-( :shock:

Πόσο πανηλιθιοι μπορει να γινουν μερικοι???? :whistle:

 

Ειναι 1ος στην Ισπανια στα γκολ με 13 γκολ σε 10 αγωνες(ο Ροναλντο και Ιγκουαιν ειναι 2οι και εχουν 10), 2ος στις ασιστ και εχει 6, στο Τσαμπιονς Λιγκ σε 3 αγωνες εχει 2 ασιστ και 2 γκολ, με την Ρεαλ Μαδριτης σε 2 παιχνιδια για το σουπερ καπ ειχε 3 γκολ και 2 ασιστ(!!!!), με την Πορτο για το σουπερ καπ της ΟΥΕΦΑ ειχε το γκολ που εκρινε το τροπαιο, γενικα εχει εκατονταδες φοβερες ατομικες ενεργειες φετος ως τωρα, αλλά ε ναι εχασε πεναλτι και μας κοστισε 2 βαθμους, οποτε η αποδοση του πεφτει, ο Μεσι γερασε πια και δυσκολα θα ξανακανει αυτα το παρελθοντος. :eek: :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θα μου πει κανεις τι εγινε ?

Ειχα παει ταξιδι αυτες τις μερες σ ενα μερος χωρις ιντερνετ και ειμαι εκτος τοπου και χρονου.

 

Επαιξε καλα η ομαδα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι αναφερεσαι συγκεκριμενα? :fear:

για το πως το βλεπουν οι φιλαθλοι της Barcelona οταν δεν ερχονται τα επιθυμητα αποτελεσματα...

 

 

σ ενα μερος χωρις ιντερνετ

:ph34r: :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...