Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τρεκαριστα μεχρι να διαβασω οτι το αρθρο ειναι του Τσαουση, λεω αμαν ποσο πολυ μπορει να αντιπαθεις τον νευμαρ!!αχαχαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τον εχω δει και πολυ μονο κατι βιντεακια απο youtube... (αρα δεν μπορω να εχω ολοκληρωμενη αποψη) αυτο ομως το γκολ μαφησε μλκα:

 

http://www.youtube.com/watch?v=oIwF0yqAZFc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τον εχω δει και πολυ μονο κατι βιντεακια απο youtube... (αρα δεν μπορω να εχω ολοκληρωμενη αποψη) αυτο ομως το γκολ μαφησε μλκα:

 

http://www.youtube.c...h?v=oIwF0yqAZFc

 

Σιγα ....

Τριπλα αλανας ειναι ...

Ενας παιχτης για να ειναι ολοκληρωμενος πρεπει να διαθετει πολλα στοιχεια ....

 

Δε λεω πως δεν ειναι καλος παιχτης αφου τα μονα παιχνιδια που εχω δει ειναι αυτα με την Εθνικη του.

Δε μου φανηκε τοσο παιχταρα αλλα με τπτ δε μπορεις να τον κρινεις απο παιχνιδια με την εθνικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχνάμε και τον Πικέ που τον πήρε η Γιουνάιντεντ.Τι τον έδωσε,δεν ξέρω,θεωρούσαν τον Έβανς ανώτερο ταλέντο και ο Πικέ δεν ήθελε να περιμένει για να πάρει την ευκαιρία του αν και να ήταν βασικός πάλι θα πήγαινε Μπαρτσελόνα αλλά σίγουρα πιο ακριβά νουομένου για να είναι βασικός στην Γιουνάιντεντ σημαίνει είναι παγκόσμιας κλάσσης.Για τον Τιάγκο τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδεκαδα για το σημερινο παιχνιδι με την Σοσιεδαδ εκτος εδρας ( 19.00) :

 

 

------------------------- Βαλντεζ --------------

 

Αλβες------Μπουσκετς------- Φοντας------ Αντριανο

 

------------------------ Κειτα ------------------------------

 

------------ Τιαγκο ------------------- Τσαβι -------------

 

----------------------- Φαμπρεγας ------------------------

------Alexis --------------------------------- Πεδρο -----

 

 

Στο παγκο : Μεσι , Βιγια , Ινιεστα , Μασερανο , Αμπινταλ , Πουγιολ , Πίντο

 

0-2 απο το 11' ................

Στο πρωτο γκολ ψιλοχαθηκε η μπαλα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο σημείο που υπερτερεί ο C.Ronaldo έναντι του Messi, είναι οι βουτιές. Απόδειξή η χθεσινή μέρα (σε παρόμοιες φάσεις ο ένας με πέσιμο μέσα στην περιοχή πήρε κίτρινη κάρτα, και ο άλλος με πέσιμο εκτός περιοχής κέρδισε... πέναλτι).

 

Δεν νομίζω όμως κατά πόσο είναι προτέρημα :rolleyes: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο σημείο που υπερτερεί ο C.Ronaldo έναντι του Messi, είναι οι βουτιές. Απόδειξή η χθεσινή μέρα (σε παρόμοιες φάσεις ο ένας με πέσιμο μέσα στην περιοχή πήρε κίτρινη κάρτα, και ο άλλος με πέσιμο εκτός περιοχής κέρδισε... πέναλτι).

 

Δεν νομίζω όμως κατά πόσο είναι προτέρημα :rolleyes: .

 

εκτελεση φαουλ? κεφαλιες? μακρινα σουτ? σπριντ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Κριστιάνο θυμίζει τον Λεμπρόν. Προσόντα, ταλέντο, δυνατότητες, αλλά όταν καίει η μπάλα: ΚΟΚΟΚΟ. Για τον αντίθετο λόγο ο Μέσσι είναι απο τους κορυφαίους όλων των εποχών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτελεση φαουλ? κεφαλιες? μακρινα σουτ? σπριντ?

Ας τα πάρω με την σειρά:

 

Εκτέλεση φάουλ. Θεωρώ καλύτερο κάποιον που έχει ποσοστό 1/10 από κάποιον με ποσοστό 7/100 (ενδεικτικά τα ποσοστά).

 

Κεφάλιες. Επειδή νομίζω πως το λες αστειευόμενος, θα απαντήσω και ανάλογα. Με την τόση διαφορά στα ύψη τους, είναι ξεκάθαρο πως ο Πορτογάλος, κατέχει πολλά καντάρια μπάλα ;-) .

 

Μακρινά σουτ. Όταν κάποιος, έχει την δυνατότητα, την ευκαιρία του μακρινού σουτ να την μετατρέψει σε ευκαιρία για τετ α τετ, τότε έχει και μεγαλύτερες πιθανότητες επίτευξης τέρματος.

 

Σπρίντ. Όντως σε θέμα ταχύτητας είναι πιο γρήγορος, αλλά η Μπαρτσελόνα (με τις πολλές πάσες), έχει αποδείξει πως η μπάλα έχει μεγαλύτερη ταχύτητα, από τον οποιονδήποτε.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...