Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27.000.000 ευρώ στο χέρι, 12.000.000 από άλλες συμφωνίες και 6.000.000 ευρώ από διάφορα φιλικά παιχνίδια.

Τουλάχιστον δεν είναι όλα ντούκου αν και δε ξέρουμε οι 'άλλες συμφωνίες' και τα 'διάφορα φιλικά παιχνίδια' τι είναι.

Εκτός αυτού, πιστεύω όλες οι μεγάλες ομάδες 'ξεπλένουν' χρήμα με τα μεγάλα ποσά που ακούγονται στις μεταγραφές. Let's face it.

Πέραν του ξεπλύματος, υπάρχουν οι μίζες των διαφόρων γύρω από τη μεταγραφή (μάνατζερς, παράγοντες κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 12 είναι σε περίπτωση επιτυχιών (πχ. τίτλοι ή 30 εμφανίσεις του παίχτη κτλ.) και τα φιλικά, μάλλον θα παίξουμε 4 με Udinese (όχι όλα φέτος, εννοείται).

Πάντως φαίνεται ότι τον πιστεύουν πάρα πολύ.

Εμένα μου αρέσει ο παίχτης απ' όταν τον είχα δει στο μουντιάλ. Έχει τρομερή φυσική κατάσταση (ταχύτητα, αντοχές, ευλυγισία), είναι ξύπνιος, δουλευταράς. Πρέπει να προσαρμοστεί γιατί που και που τη ζαλίζει λίγο τη μπάλα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alexis Sanchez was the most fouled player in Seria A 2010 - 2011 with a total of 115 fouls.

Also won the most penalties with 4.

 

A, γι αυτο τον πηραμε..Επειδη ειναι θεατρινος και κερδιζει φαουλ ευκολα.

Ειπα κι εγω...

 

Χαχαχα...

Πλακα κανω γιατι θα βρεθουν μερικοι να το πουν κι αυτο ειμαι σιγουρος.:P

 

 

 

Where will Alexis Sanchez fit in at Barcelona? Here are the options

 

 

ΥΓ. Μας πιασαν τον κ*λο κανονικα οι Ιταλοι.

Ακου 45εκ για τον Σαντσεζ.

Καλος αλλα ενταξει οχι και τοσα.

Δλδ τωρα ποσα θα πρεπει να δωσουμε για τον Σεσκ που ειναι τοσα χρονια καταξιωμενος στην Πρεμιερ Λιγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέτος θα είναι η πρώτη φορά που η ομάδα θα μπορεί να σταθεί το ίδιο καλά και χωρίς το Μέσι. Ο Σάντσεζ είναι τεράστια μεταγραφή και είναι προφανείς οι λόγοι που τον πιστεύουν τόσο πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζει κανονικά στο Conn-X TV. Εκτός και αν αλλάξει κάτι μέχρι τότε.

 

17 Αυγούστου το πρώτο επίσιμο παιχνίδι για το Super Cup και θα είναι φυσικά πόλεμος, όχι οτι πολυ έχει σημασία το τρόπαιο αυτό, αλλά λόγω του οτι είναι το Classico. Κάτι μου λέει οτι φέτος θα δούμε αντίστοιχες πολυάριθμες αναμετρήσεις των δύο ομάδων όπως και πέρσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Official: Barcelona announce signing of Udinese's Alexis Sanchez

 

Barcelona have officially announced the signing of Alexis Sanchez from Udineze in a deal worth a total of €37.5 million.

Τωρα μαλιστα.

37.5εκ καλουτσικα ειναι.

-----------------------------------------------------------------------------------

Δωσαμε και τον Μπογιαν στη Ρομα για 12εκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...