Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου από όλους όσους λες μόνο με τον τσάβι έχει παίξει ο μέσσι.

Εκτός κι αν δεν κατάλαβα εγώ καλά τι εννοείς

 

edit: οκ, τώρα κατάλαβα τι θέλεις να πεις αλλά πως θα κάνεις τέτοια σύγκριση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαρακι αμα δεν ξερεις την εκφραση τικι-τακα.........Ουτε υποτιμητικα το ανεφερα,ουτε με κακο σκοπο.

Και οχι μονο αυτο αλλα εχεις θρασος να μου την πεις κιολας.....Βαλε το μυαλουδακι σου να δουλεψει και μετα σχολιασε κατι

http://en.wikipedia.org/wiki/Tiki-taka

χαχαχαχχα τικι τακα.τικι τακα!το ανεκδοτο του μηνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να τι εννοώ

 

σημερινή με villa,xavi,iniesta,messi και όλους αυτούς.

ή παλαιά με enrique,rivaldo,cocu,guardiola,figo,xavi ακόμα αλλά και με messi μέσα;

 

Η παλαιά αλλά και με Maradona,Pele και Zidane μέσα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=82OrdIB0msI

Πέθανε κανείς στο κανάλι;

:lol: :lol: :lol:

 

Ένα θέλω να ρωτήσω.Ποια Μπαρτσελόνα είναι καλύτερη.Η σημερινή ή τότε με Ριβάλντο,Φίγκο,Πεπ,Λουίς Ενρίκε,Κοκού,Τσάβι μικρό αλλά και Μέσσι μέσα(μην δώσετε τόση βαρύτητα στην άμυνα);

Επιθετικα και μονο νομιζω..... πωωωω ειναι πολυ δυσκολο! Η φετινη νομιζω γιατι παντα βρισκει τροπο και ξεκλειδωνει τις αμυνες ενω η τοτε κολλουσε πολλες φορες.

Συνολικα αμα το παρουμε σαφεστατα αυτη τωρα ειναι πολλες κλασεις καλυτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφυγαν τα πρωτα λεφτα! για να δουμε τι αλλο καλο θα φερουν... λετε να δουμε τον Σεσκ; η καναν Ροσι...;

αν και νομιζω ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να βρεθει κατι σε δεξι μπακ ως μπακαπ του Αλβες και κατι σε στοπερ....... εκτος κι αν προοριζεται ο Μασκερανο για εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Λογικο μου ακουγεται να ζητανε τοσα λεφτα ..

Υπαρχουν κι αλλοι μνηστηρες και μπορουν να κανουν παιχνιδι πλεον ....

Ασε που ειναι και παιχταρα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τον Ροσι δεν υπαρχει καμμια εξελιξη; γιατι εφοσον Μπογιαν-Χεφρεν ειναι υπο παραχωρηση, χρειαζομαστε και κατι για μπροστα. Εχουμε μεσσι, βιγια, πεδρο αλλα σιγουρα χρειαζεται κατι που να παιζει και περιφερειακα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

κατι διαβασα για πωλητηριο σε βιγια... εχει δοση αληθειας ετουνο η ειναι κλασσικα ραδιο αρβυλα; αν παρουμε Ροσσι, οκ, αλλα και παλι, καθε χρονο αλλαγη επιθετικου...;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι διαβασα για πωλητηριο σε βιγια... εχει δοση αληθειας ετουνο η ειναι κλασσικα ραδιο αρβυλα; αν παρουμε Ροσσι, οκ, αλλα και παλι, καθε χρονο αλλαγη επιθετικου...;;;

 

Ενα δημοσιευμα της sunday mirror το ανεφερε ...

Πουλάει τον Βίγια η Μπάρτσα

 

 

Κοιτα αμα παρεις Sanchez , Rossi και Φάμπρεγκας τι να τον κανεις τον Βιγια ...grin.pnggrin.pnggrin.png

Αυτο που παρατηρησα εγω φετος ,χωρις να θελω να μειωσω τον παιχτη, ειναι οτι δεν εχει την απαραιτητη τεχνικη για το επιπεδο της Μπαρτσα.

ΘΕΛΩ ΣΑΝΤΣΕΖ ΜΕ ΤΡΕΛΑ ..devil.pngdevil.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου εβαλε ομως 20 γκολ, κι ενω ειχε ενα δαιμονιωδη μεσσι να κανει τη χοντρη δουλεια (απο αλλο ανεκδοτο ο κοντος).. τι παραπανω να εκανε; η τελωσπαντων, σου φαινοταν τοσο εκτος τεχνικης καταρτισης;

 

ΥΓ: θα μου πεις με τους 3 κοντους απο πισω και τον ντανι αλβες απο δεξα, οι περισσοτεροι καλοι επιθετικοι θα εβαζαν 20 γκολ, αρα δεν ειναι και κανα κατορθωμα του Βιγια.... τεσπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...