Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα αμα φυγει και o rooney πιστευω πως ολα τελειωσαν ,ειχε μεινει και ενας παιχτης που εβαζε κανα goal μετα θα πεσουν τα κορακια και θα τον παρουν.Και απο πλευρας διοικησης και προπονητη δεν βλεπω αμα φυγει να τον αναπληρωσουν και ετσι θα γινει βασικος κανενας berbatov/owen και με ολη τη σαβουρα ,τα γεροντια και οτι βγαζει η ακαδημια + τους χρησοπληρωμενους αμπαλους που μεχρι την αστρονομικη μεταγραφη τους επαιζαν σε αλανες και σε παρκα.Τι να πω απλως δειτε αλλα αν αληθευουν αυτα που λενε που πιστευω οτι θα γινει αργα ή γρηγορα γιατι οπως βλεπετε λεφτα δεν δινουν με αποτελεσμα μετα να παμε κατα διαολου και μη δουμε και τον νινη κιολας στη united(Παναγια μου σωσε ) .....ας μην το θιξω αυτο το θεμα καλυτερα

 

>http://www.england365.gr/article/6769/Στον-αέρα-το-νέο-συμβόλαιο-του-Ρούνεϊ

!

Επεξ/σία από parsifal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Καλα αμα φυγει και o rooney πιστευω πως ολα τελειωσαν ,ειχε μεινει και ενας παιχτης που εβαζε κανα goal μετα θα πεσουν τα κορακια και θα τον παρουν.Και απο πλευρας διοικησης και προπονητη δεν βλεπω αμα φυγει να τον αναπληρωσουν και ετσι θα γινει βασικος κανενας berbatov/owen και με ολη τη σαβουρα ,τα γεροντια και οτι βγαζει η ακαδημια + τους χρησοπληρωμενους αμπαλους που μεχρι την αστρονομικη μεταγραφη τους επαιζαν σε αλανες και σε παρκα.Τι να πω απλως δειτε αλλα αν αληθευουν αυτα που λενε που πιστευω οτι θα γινει αργα ή γρηγορα γιατι οπως βλεπετε λεφτα δεν δινουν με αποτελεσμα μετα να παμε κατα διαολου και μη δουμε και τον νινη κιολας στη united(Παναγια μου σωσε ) .....ας μην το θιξω αυτο το θεμα καλυτερα

 

>http://www.england365.gr/article/6769/Στον-αέρα-το-νέο-συμβόλαιο-του-Ρούνεϊ

!

 

bebe + chicharito ;)

Επεξ/σία από parsifal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ακουσε οτι ειναι πολυ καλος, ενας μικρος ειναι νομιζω 17 χρονων και πρεπει να παιζει στην αντερλεχτ αν δεν κανω λαθος ,ενας αραπακος με μακρια μαλλια δεν ειναι???Εχει βουιξει ο τοπος.....σιγα μη τον αφησει ο μουρινιο και ο γκουαρδιολα να τον παρει η united ετσι απλα με καμια προσφορα 15 εκατ. και αν δεχτει και η ομαδα και ο παιχτης ....και σιγα μη δωσουν λεφτα οι γκλειζερ .Τωρα οι σκαουτερ της manchester θα παραμονευουν στις αλανες της αφρικης μηπως τους φαει κανενας αλλος μεσα απο τα ματια τους κανενα παιχτη να οπως εγινε και με τον μπεμπε και εγινε χαλασμος ποιος θα τον παρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελαει ο πλανητης

Καποτε 2 γκολ στο 91 και το 93 τα βαζαμε εμεις και παιρναμε ΤΛ

Τωρα τα τρωμε και κανει το 3-3 η Εβερτον

Γκλειζερ πουλα και πουλο!

 

ΥΓ. Φοβερη η εμπνευση του Σερ να βγαλει τον Εβρα, δεν εχουμε δεξι μπακ, εβγαλε και το αριστερο για να υπαρχει ισορροπια στις μαλακιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να λετε παλι καλα που το εληξε γιατι θα τρωγατε και 4ο

 

χαχαχα καλο και αυτο τι αλλο θα ακουσουμε ....κερδιζει βαθμους απο βλακειες του φεργκιουσον και χαιρεται η ανυπαρκτη η εβερτον που εχει να παρει πρωταθλημα απο το 85 δεν ξερω και εγω ποτε και που θελει να πουλησει το βλακα τον ροουντγουελ 20 εκατ. . Ας επαιζε ο ρουνει ή ο ερναντεζ και θα βλεπαμε,αλλα μου βαζει τον βλακα τον ο' σει που θα μπορουσε να βαλλει καλλιστα τον γκιμπσον και τον ακυρο τον νεβιλ που εχει να παιξει απο περσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sanji, και μονο που βλεπεις για τι ονοματα γραφεις καταλαβαινεις που εχουμε ξεπεσει

 

επειδη απογοητευτηκαμε με Αντερσον κ σιες κ βλακειες επιλογες του Φεργκιουσον δεν θελω ηττοπαθιες.ποιες εβερτον κ πρασινα αλογα!Την ιστορια του old trafford λιγοι την πιανουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκαν οι Αμερικάνοι στις δυο πιο μεγάλες ομάδες της Αγγλίας και τις κάνανε μπάχαλο. Αν συνεχίσουν έτσι σε 2-3 χρόνια θα παλεύουν για την έξοδο στο Τσ. Λιγκ.

 

Μου έκανε τρομερή εντύπωση η κακή αμυντική λειτουργία της Μαντσεστερ, υπήρχε έλλειψη συγκέντρωσης - στο 1ο γκολ κάνει χαζή γκέλα ο Εβρα. Επίσης παράλογη τελείως η επιλογή του Ο'Σει σαν χαφ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, δείτε το κι από την καλή πλευρά. Τουλάχιστον τις φανφαριές τις κάνει τώρα ο Ferg κι όχι στο τέλος. Μην πάμε πάλι στα 3/4 και νομίζουμε ότι θα πάρουμε το CL και το πρωτάθλημα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...