Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, ενω ο Μπεμπε που μεχρι περσυ δεν ειχε παιξει στα 23 του επισημο αγωνα κανει για τη Γιουναιτεντ!!

 

Ρε σας εχει βγει ο γαυρος απο μεσα σας?

Ουτε για βασικο τον θελει και αρχιδια λεφτα ειναι τα 10Μ ευρω οταν εδωσε τοσα πριν 2 μηνες για τον μυρωδια τον Μπεμπε που δεν τον ηξερε η μανα του

Αυτες οι ομαδες σκανε χρημα για 10 πιτσιρικια με ελπιδα να τους βγει ο 1

Δηλαδη αξιζε τα 40 εκατομμυρια που εδωσε πριν 3 χρονια για τον Νανι?Ηταν παικτης 40 εκατομμυριων ο Νανι?

 

ηταν παικτης £14m-£17m γιατι τοσο τον πηρε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ενω ο Μπεμπε που μεχρι περσυ δεν ειχε παιξει στα 23 του επισημο αγωνα κανει για τη Γιουναιτεντ!!

 

Ρε σας εχει βγει ο γαυρος απο μεσα σας?

Ουτε για βασικο τον θελει και αρχιδια λεφτα ειναι τα 10Μ ευρω οταν εδωσε τοσα πριν 2 μηνες για τον μυρωδια τον Μπεμπε που δεν τον ηξερε η μανα του

Αυτες οι ομαδες σκανε χρημα για 10 πιτσιρικια με ελπιδα να τους βγει ο 1

Δηλαδη αξιζε τα 40 εκατομμυρια που εδωσε πριν 3 χρονια για τον Νανι?Ηταν παικτης 40 εκατομμυριων ο Νανι?

 

17 εκατομμύρια στερλίνες έδωσε για τον Νάνι,δηλαδή κάπου στα 22 εκ.ευρώ.Ο Μπέμπε 20 είναι.Ο Νάνι μια χαρά παίκτηε είναι.Δεν είναι Ρονάλντο αλλά μπορεί να είναι Robben στα καλά του αν και παίζουν διαφορετικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oκ, οκ, Νανι 17 εκατοιμμυρια στερλινες περιπου δλδ 23-25 εκατομμυρια ευρω τοτε και αλλα 18 ο Αντερσον δλδ αλλα 23-25 αυτος. Και τους βλεπουμε και τους δυο, ειδικα ο Αντερσον μαγευει, τουλαχιστον 200 φανταστικομυρια αξιζει τωρα. O δε Νανι, ο "νομιζω οτι ειμαι ο Κριστιανο επειδει εχω το ιδιο καγκουρικο μαλλι" αφηστε εμενα να τον κρινω που τον τρωω στην μαπα και συχτιριζω. Βελτιωμενος μεν τα τελευταια 2 χρονια αλλα το ποσο που στοιχισε μικρος τωρα δεν το πιανει ουτε στο Ματριξ

 

Για τον Μπεμπε αφηστε, 20 χρονων, ιδια ηλικια με Νινη που επαιξε 1 χρονια επαγγελματικα στην Βιτορια Γκιμαραες και τον ειχαν αποριψει οι μισες ομαδες της Ευρωπης!

Εγω σου λεω οτι θα βγει ο νεος Ντουαιτ Γιορκ, αλλα δηλαδη αυτον που τον ειχαν θαυμασει ρε σεις και δωσανε τα 10 μυρια ρητρα? Τουλαχιστον ο Νινης εκανε και τα ματς με τη Ρομα, εχει κανει και 1 καλο πρωταθλημα στην αρχη του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την γνωμη μου 10 ειναι αρκετουτσικα, οχι για την αξια του παικτη, αλλα για το πρωταθλημα απο το οποιο προερχεται.

 

Το οτι αν παει εχει περισσοτερες περγαμηνες απο τον μπεμπε, αυτο δεν το συζηταμε καν :-)

 

Αν σκεφτουμε επισης οτι αυτο που λες εχεις δικιο, δλδ χτυπανε 4 παικτες μπας και τους βγει ο ενας, τοτε σωστα τον τσεκαρουν.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oκ, οκ, Νανι 17 εκατοιμμυρια στερλινες περιπου δλδ 23-25 εκατομμυρια ευρω τοτε και αλλα 18 ο Αντερσον δλδ αλλα 23-25 αυτος. Και τους βλεπουμε και τους δυο, ειδικα ο Αντερσον μαγευει, τουλαχιστον 200 φανταστικομυρια αξιζει τωρα. O δε Νανι, ο "νομιζω οτι ειμαι ο Κριστιανο επειδει εχω το ιδιο καγκουρικο μαλλι" αφηστε εμενα να τον κρινω που τον τρωω στην μαπα και συχτιριζω. Βελτιωμενος μεν τα τελευταια 2 χρονια αλλα το ποσο που στοιχισε μικρος τωρα δεν το πιανει ουτε στο Ματριξ

 

Για τον Μπεμπε αφηστε, 20 χρονων, ιδια ηλικια με Νινη που επαιξε 1 χρονια επαγγελματικα στην Βιτορια Γκιμαραες και τον ειχαν αποριψει οι μισες ομαδες της Ευρωπης!

Εγω σου λεω οτι θα βγει ο νεος Ντουαιτ Γιορκ, αλλα δηλαδη αυτον που τον ειχαν θαυμασει ρε σεις και δωσανε τα 10 μυρια ρητρα? Τουλαχιστον ο Νινης εκανε και τα ματς με τη Ρομα, εχει κανει και 1 καλο πρωταθλημα στην αρχη του

 

Ο Μπέμπε θα βγει ο νέος Ντουάιτ Γιορκ;;;Πάντως ξέρω για ένα παικταρά,νέο Νρογμπα(μου αρέσει πολλά ο Ντρογμπά αν και παλιότερα δεν μου άρεσε),ο Ρομέλου Λουκάκου της Άντερλεκτ.Ο Μπέμπε πεντέ/έξι φιλικά έπαιξε με την Γκιμαράες και εντυπωσίασε υποτίθεται.Λένε τον ήθελε και η Ρεάλ.Ο Φέργκιουν παραδέκτηκε ότι δεν τον είδε καν σε βίντεο(δεν ξέρω αν τον είδε ποιο μετά στο youtube-πριν έρθει στο carrington)αλλά τον πιάσαμε επειδή τον πρότεινε ο Κειρόζ.Πριν έπαιζε στην Αμαντόρα τρίτη κατηγορία Πορτογαλίας.Τον πρόσφερε πράγματι σε ομάδες αλλά ήταν αρκετά άγνωστος.Ο Άντερσον απογοήτευσε εως τώρα αλλά που ξερείς;;;Ο Ρονάλντο τι ήταν στις αρχές;;;Ένας one trick pony λέγανε,χωρίς αποτέλεσμα,ανώριμος αλλά τουλάχιστον και τότε είχε και τα φοβερά παιχνίδια του που έδειχνε την αξία του,π.χ. το 4-2 με την Άρσεναλ εκτός και άλλα.Ο Άντερσον είχε καλά παιχνίδια εως τώρα και μερικά φοβερά όπως το 4-0 με την Άρσεναλ στο κύπελλο,αλλά όχι τόσο φοβερό όπως του Ρονάλντο τον καιρό που ήταν ασταθής αλλά έδειχνε μέσα μέσα τις προοπτικές του.Το μπαμ έγινε την σεζόν 06-07.Πέρσι βελτιώθηκε ο Νάνι,όχι τόσο μεγάλο μπαμ όσο του Ρονάλντο,αν και δεν είναι τόσο ταλαντούχος όσο αυτός,γι'αυτό λέω ίσως φέτος να είναι το μπαμ του Άντερσον.Αν όχι τότε πρέπει να πάμε για άλλον μάλλον.Δεν ξέρω αν ο Νίνης είναι ο κατάλληλος για να αντικαταστήσει τον Σκόουλς.Eχουμε επίσης ταλέντα στις ρεζέρβες(Κλέβερλι,Πογκμπά,Πετρόυτσι,Εικρέμ,Τζέιμς).Αν δεν μας βγει ο Άντερσον ή κάνει κάτι καλό κάτι κάποιος από τους μικρούς τότε θα κρίνουμε αν μας κάνει ο Νίνης είτε θα πάμε για άλλον(Χαμσίκ,Γκουρκούφ,Ρόντγουελ,Μόντριτς...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντρεα, πρωτον βαζε παραγραφους για να μπορει να σε διαβασει ο αλλος.

Τωρα γραφεις λες και εισαι σε παραληρυμα

 

Δευτερον, δεν καταλαβαινω αν διαφωνεις ή οχι με το θεμα μας

Που το θεμα μας ειναι "Μπορει η Μαντσεστερ Γιουναιτεντ να δωσει 10 εκατομμυρια για τον Νινη?"

 

Και η δικη μου αποψη ειναι οτι οι περισσοτερες Αγγλικες μπορουν. Εχουν τα λεφτα και δινουν για παικτες, πολλους παικτες, χωρις αυτοι να εχουν αποδειξει την αξια τους. Απλα παιρνουν πολλους λογω μεγαλου πορτοφολιου και ελπιζουν οι 1-2 να βγουν

 

Αποκει και περα, ειδικα η Γιουναιτεντ οταν εχει δωσει ακριβως τα ιδια λεφτα σε καποια Γκιμαραες για να παρει τον πουθενα Μπεμπε, μην μου λετε οτι ειναι παραλογο να σπασει τη ρητρα των 10Μ με τον τσαμπουκα της για τον Νινη που εχει κανει και 5 ματς στη ζωη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντρεα, πρωτον βαζε παραγραφους για να μπορει να σε διαβασει ο αλλος.

Τωρα γραφεις λες και εισαι σε παραληρυμα

 

Δευτερον, δεν καταλαβαινω αν διαφωνεις ή οχι με το θεμα μας

Που το θεμα μας ειναι "Μπορει η Μαντσεστερ Γιουναιτεντ να δωσει 10 εκατομμυρια για τον Νινη?"

 

Και η δικη μου αποψη ειναι οτι οι περισσοτερες Αγγλικες μπορουν. Εχουν τα λεφτα και δινουν για παικτες, πολλους παικτες, χωρις αυτοι να εχουν αποδειξει την αξια τους. Απλα παιρνουν πολλους λογω μεγαλου πορτοφολιου και ελπιζουν οι 1-2 να βγουν

 

Αποκει και περα, ειδικα η Γιουναιτεντ οταν εχει δωσει ακριβως τα ιδια λεφτα σε καποια Γκιμαραες για να παρει τον πουθενα Μπεμπε, μην μου λετε οτι ειναι παραλογο να σπασει τη ρητρα των 10Μ με τον τσαμπουκα της για τον Νινη που εχει κανει και 5 ματς στη ζωη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση προς τους φίλους της Γιουναίτεντ:

Πιστεύετε οτι με το συγκεκριμένο ρόστερ που έχετε μπορείτε να χτυπήσετε πρωτάθλημα; Ας το πάμε παραπέρα, ΤΛ;

 

Γιατί ναι μεν ο Σκόουλς είναι παιχταράς, αλλά ποιός εγγυάται οτι θα βγάλει ολόκληρη σεζόν στο ίδιο επίπεδο;

 

Βέβαια ο Ρούνει είναι ο άνθρωπος όπου μετα την φυγή του Ρονάλντο σας παίρνει απ' το χεράκι σε όλα τα παιχνίδια, αν μείνει ντεφορμε για ένα μήνα π.χ ποιός θα άλλος θα έχει με την ίδια ευκολία το γκόλ; Ο Γκίγκς είναι 37 ετών.

 

Αντί λοιπόν να παίζετε Τζόκερ με Μπεμπέδες και λοιπά γατάκια, χρειάζεστε τουλάχιστον 2 χάφ (εναν αμυντικό και εναν πλείμεικερ) γιατι με Φλέτσερ και Κάρικ δεν πάτε πουθενά. Επίσης χρειάζεστε δεξί μπακ (εκτός και αν κάνει παπάδες ο Ράφαελ).

 

Υ.Γ: Αυτό το μελλοντικό μπαμ που θα κάνει ο Άντερσον το ακούω απο το 2007. Απλά λίγος για Μάντσεστερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση προς τους φίλους της Γιουναίτεντ:

Πιστεύετε οτι με το συγκεκριμένο ρόστερ που έχετε μπορείτε να χτυπήσετε πρωτάθλημα; Ας το πάμε παραπέρα, ΤΛ;

 

Γιατί ναι μεν ο Σκόουλς είναι παιχταράς, αλλά ποιός εγγυάται οτι θα βγάλει ολόκληρη σεζόν στο ίδιο επίπεδο;

 

Βέβαια ο Ρούνει είναι ο άνθρωπος όπου μετα την φυγή του Ρονάλντο σας παίρνει απ' το χεράκι σε όλα τα παιχνίδια, αν μείνει ντεφορμε για ένα μήνα π.χ ποιός θα άλλος θα έχει με την ίδια ευκολία το γκόλ; Ο Γκίγκς είναι 37 ετών.

 

Αντί λοιπόν να παίζετε Τζόκερ με Μπεμπέδες και λοιπά γατάκια, χρειάζεστε τουλάχιστον 2 χάφ (εναν αμυντικό και εναν πλείμεικερ) γιατι με Φλέτσερ και Κάρικ δεν πάτε πουθενά. Επίσης χρειάζεστε δεξί μπακ (εκτός και αν κάνει παπάδες ο Ράφαελ).

 

Υ.Γ: Αυτό το μελλοντικό μπαμ που θα κάνει ο Άντερσον το ακούω απο το 2007. Απλά λίγος για Μάντσεστερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ράφαελ είναι φοβερός

δεν είναι στην κλάσση του μαικόν λόγω απειρίας αλλά έχει το ταλέντο να γινεί μαικόν

είσαι θέλουμε ένα καλό stop gap δεξί μπακ ώσπου να ωρημάσει ο ράφαελ

κάποιος όχι να είναι κανένας μαικόν αλλά κάποιος αξιόπιστος έμπειρος μέχρι να αναλάβει τα ηνία ο Ράφαελ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ράφαελ είναι φοβερός

δεν είναι στην κλάσση του μαικόν λόγω απειρίας αλλά έχει το ταλέντο να γινεί μαικόν

είσαι θέλουμε ένα καλό stop gap δεξί μπακ ώσπου να ωρημάσει ο ράφαελ

κάποιος όχι να είναι κανένας μαικόν αλλά κάποιος αξιόπιστος έμπειρος μέχρι να αναλάβει τα ηνία ο Ράφαελ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεμαχε

 

Οχι ρε, τι υλικο για ΤΛ. Την Πριμιερ θα την παρουμε μονο αν βγαλουν φουλ σεζον φορμαρισμενοι οι 7 σοβαροι παικτες που εχουμε.

Μεχρι να φυγουν οι Γκλειζερ θα ειμαστε στο "ετσι κι ετσι", εγω απαιτησεις δεν εχω. Τα αλλα που λες ειναι ονειρα, για αποκτησεις σοβαρων παικτων με μεταγραφη. Δυστυχως περασμενα μεγαλεια

 

Καλα, με τον Αντερσον γελαει ο κοσμος. Κι αν εχει παρει ευκαιριες.

 

Αντρεα

 

Για φαπες ειναι και ο Ραφαελ και ο αδελφος του ο Φαμπιο. Δεν ειναι τυχαιο οτι παιζουμε με τον πουθενα ΟΣει δεξια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεμαχε

 

Οχι ρε, τι υλικο για ΤΛ. Την Πριμιερ θα την παρουμε μονο αν βγαλουν φουλ σεζον φορμαρισμενοι οι 7 σοβαροι παικτες που εχουμε.

Μεχρι να φυγουν οι Γκλειζερ θα ειμαστε στο "ετσι κι ετσι", εγω απαιτησεις δεν εχω. Τα αλλα που λες ειναι ονειρα, για αποκτησεις σοβαρων παικτων με μεταγραφη. Δυστυχως περασμενα μεγαλεια

 

Καλα, με τον Αντερσον γελαει ο κοσμος. Κι αν εχει παρει ευκαιριες.

 

Αντρεα

 

Για φαπες ειναι και ο Ραφαελ και ο αδελφος του ο Φαμπιο. Δεν ειναι τυχαιο οτι παιζουμε με τον πουθενα ΟΣει δεξια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεμαχε

 

Οχι ρε, τι υλικο για ΤΛ. Την Πριμιερ θα την παρουμε μονο αν βγαλουν φουλ σεζον φορμαρισμενοι οι 7 σοβαροι παικτες που εχουμε.

Μεχρι να φυγουν οι Γκλειζερ θα ειμαστε στο "ετσι κι ετσι", εγω απαιτησεις δεν εχω. Τα αλλα που λες ειναι ονειρα, για αποκτησεις σοβαρων παικτων με μεταγραφη. Δυστυχως περασμενα μεγαλεια

 

Καλα, με τον Αντερσον γελαει ο κοσμος. Κι αν εχει παρει ευκαιριες.

 

Αντρεα

 

Για φαπες ειναι και ο Ραφαελ και ο αδελφος του ο Φαμπιο. Δεν ειναι τυχαιο οτι παιζουμε με τον πουθενα ΟΣει δεξια

 

φίλε 19 χρονών είναι και οι δύο.για τις ηλικίες του φοβεροί είναι.ο ράφαελ είχε κάποιοα εξαιρετικά παιχνίδια.ο μαικόν τι ήταν όταν ήταν 19;;;ο φάμπιο εως τώρα βγήκε άτυχος με τους τραυματισμούς.μην το παρακάνουμε.επειδή έκανε μια βλακεία με την μπάγιερν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεμαχε

 

Οχι ρε, τι υλικο για ΤΛ. Την Πριμιερ θα την παρουμε μονο αν βγαλουν φουλ σεζον φορμαρισμενοι οι 7 σοβαροι παικτες που εχουμε.

Μεχρι να φυγουν οι Γκλειζερ θα ειμαστε στο "ετσι κι ετσι", εγω απαιτησεις δεν εχω. Τα αλλα που λες ειναι ονειρα, για αποκτησεις σοβαρων παικτων με μεταγραφη. Δυστυχως περασμενα μεγαλεια

 

Καλα, με τον Αντερσον γελαει ο κοσμος. Κι αν εχει παρει ευκαιριες.

 

Αντρεα

 

Για φαπες ειναι και ο Ραφαελ και ο αδελφος του ο Φαμπιο. Δεν ειναι τυχαιο οτι παιζουμε με τον πουθενα ΟΣει δεξια

 

φίλε 19 χρονών είναι και οι δύο.για τις ηλικίες του φοβεροί είναι.ο ράφαελ είχε κάποιοα εξαιρετικά παιχνίδια.ο μαικόν τι ήταν όταν ήταν 19;;;ο φάμπιο εως τώρα βγήκε άτυχος με τους τραυματισμούς.μην το παρακάνουμε.επειδή έκανε μια βλακεία με την μπάγιερν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...