Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φιλος που σπουδαζει Αγγλια μου ειπε πως ΟΛΟΙ ηξεραν,ΟΛΟΙ ΟΜΩΣ,πως η λιβερπουλ δεν θα το πολυπαλευε το παιχνιδι.Και αυτο γιατι η liverpool και η mu εχουν τα ιδια πρωταθληματα (18 νομιζω) και αμα το σηκωνε η united θα παιρνουσε μπροστα.Ακομα και η sportscaster κατα την διαρκεια του αγωνα το ελεγαν....

 

Τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λέτε για λουίς σουαρέζ;;;

Καποιος μου εχει χακαρει το pc και βλεπει τι κανω στο Μανατζερ, δεν παιζει:-)

Να δεις που του χρονου θα παιζουν welbeck, jesus navas, Joaquin, Di Maria, Gurgyff,Akinfeev στην MU

Φιλος που σπουδαζει Αγγλια μου ειπε πως ΟΛΟΙ ηξεραν,ΟΛΟΙ ΟΜΩΣ,πως η λιβερπουλ δεν θα το πολυπαλευε το παιχνιδι.Και αυτο γιατι η liverpool και η mu εχουν τα ιδια πρωταθληματα (18 νομιζω) και αμα το σηκωνε η united θα παιρνουσε μπροστα.Ακομα και η sportscaster κατα την διαρκεια του αγωνα το ελεγαν....

 

Τι λετε?

 

Tι να πουμε. Το τι εγινε δεν το ειδες/εμαθες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος μου εχει χακαρει το pc και βλεπει τι κανω στο Μανατζερ, δεν παιζει:-)

Να δεις που του χρονου θα παιζουν welbeck, jesus navas, Joaquin, Di Maria, Gurgyff,Akinfeev στην MU

 

 

Tι να πουμε. Το τι εγινε δεν το ειδες/εμαθες?

 

Εμαθα σκορ,ειδα φασεις και το τραγικο λαθος του τζεραρντ.Περισσοτερα οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος μου εχει χακαρει το pc και βλεπει τι κανω στο Μανατζερ, δεν παιζει:-)

Να δεις που του χρονου θα παιζουν welbeck, jesus navas, Joaquin, Di Maria, Gurgyff,Akinfeev στην MU

 

 

Tι να πουμε. Το τι εγινε δεν το ειδες/εμαθες?

 

δεν το νομίζω

ο joaquin είναι wasted talent

 

---------- Προσθήκη στις 23:44 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 23:22 ----------

 

πάντως στην άμυνα είναι εκεί που είμαστε δυνατοί

ίσως θέλουμε δεξί μπακ λόγω απειρίας του ράφαελ...έχουμε έβανς να αντικαταστήσει τον ρίο και ο βίντιντς δεν είναι ακόμα 30...έχουμε και σμόλιγκ και μπράουν και ο'σί καλά μπακαπ...είσαι αν χρειαστούμε άλλον όταν γεράσει ο βίντιντς ή και ο ρίο για να είναι δίπλα στον έβανς...ο κιελλίνι θα ήταν ο καλύτερος...αλλά και άλλοι καλοί υπάρχουν όπως τον κιάερ,τον σούμποτιτς,τον σάκχο αν δεν τα καταφέρει ο σμόλιγκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά και άλλοι καλοί υπάρχουν όπως τον κιάερ
:lol::lol:Ελα, πες, επιτηδες το κανεις(διδυμακι με ενα Γαλλο Sakho, δεν ξερω αν ειναι υπαρκτος ή regen)

 

Να βαλουμε και ενα Dzagoev να γουσταρω:lol::lol:?(νομιζω ΤΣΣΚΑ παιζει τωρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α τωρά το έπιασα(είμαι slow ξέρεις)

λέω παίκτες που έχεις στο football manager(αν δεις είπα και το σάκχο,το γάλλο,μάλλον δεν το πρόσεξες)...

 

p.s. στους επιθετικούς ξέχασα τον γιόβετιτς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Τοσο καιρο βλεπω κατι ρεαλ και μπαρτσελονα και τσελσι και κατι χαζομπαγερν topic αλλα αυτο ειναι το επισημο και καλυτερο μου φαινεται

Glory glory man united

θελω να θεσω ενα θεμα σχετικα που με δυσαρεστει με την ομαδα μας και μαλλον και πολλους απο εσας τους γνησιους κοκκινους διαβολους και ειναι αυτο των μεταγραφων.Εχω βαρεθει να βλεπω μονο νεους παιχτες ποσο καιρο εχουμε να δουμε μια χτυπητη και καλη μεταγραφη και δεν εννοω αυτη του μπερμπατοφ αλλα μονο παιχτες πολλα υποσχομενοι μαλλον στο μελλον ρισκο κατα την αποψη μου οπως ο diouf,obertan,και ο javier hernadez που πρεπει να ειναι καλο παιχτρονι.Δεν νομιζω οτι φταιει το οικονομικο της ομαδας αν και θα προτιμουσα να φυγουν οι γκλειζερ που αργα-γρηγορα αυτο θα κανουν μαλλον μαζι με τον φεργκιουσον .Τι εχετε να πειτε????????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πουμε, οταν παιρνεις την ομαδα με δανεια τραπεζικα τα οποια τα χρεωνεις στην ομαδα(αυτο καναν οι Γκλειζερ) και πρωτα χρονια δινεις 40Μ για κατι Αντερσον, ε,μετα αρχιζεις να παιρνεις πιτσιρικια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...