Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιός είναι σε κακή κατάσταση ρε οπαδοί των τσαγιερών.

 

Κρίμα και σε είχα σε εκτίμηση... αλλα διαπίστωνω ότι από ποδόσφαιρο δεν έχεις και πολύ μυρωδιά!!!

 

Πάντως με τέτοια κλήρωση μετά το τσίρκο της Ρώμης και όποια από τα 2 πτώματα περάσει στον ημιτελικό, είναι βέβαιο ότι οι μπέμπηδες θα έρθουν στην Αθήνα τον Μάϊο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με τέτοια κλήρωση μετά το τσίρκο της Ρώμης και όποια από τα 2 πτώματα περάσει στον ημιτελικό' date=' είναι βέβαιο ότι οι μπέμπηδες θα έρθουν στην Αθήνα τον Μάϊο.[/quote']

 

Τέτοια Post μου αρέσουν πάρα πολύ!! Ξέρετε κάποτε η υπεροψία τιμωρείται... Δεν λέω δεν είναι φαβορί ούτε να περάσω τη Milan ούτε τη Manchester μετά... Αλλά θα διεκδικήσω τις πιθανότητες που έχω μέχρι εκεί που δεν πάει άλλο... Και μην ξεχνάτε είμαστε στους 8 του CL. Όσες ομάδες είναι εδώ δεν έχουν φτάσει κατά τύχη οπότε θα έλεγα να κρατήσετε λίγο το στόμα σας κλειστό...

 

Πάντως άμα σε ένα 1.5 μήνα παίζει η Bayern στον τελικό εγώ θα σας δουλεύω για ένα εξάμηνο.... Όχι τίποτα άλλο, έτσι για να μάθετε ότι δεν παίζετε μόνοι σας! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εισιτήρια στην μαύρη για τον τελικό χτυπάνε από 1400-1900 ευρώ. Είμαι σε δίλημμα για το αν θέλω την μπάγιερν, αν δν πάει θα λυπάμαι που δν πέρασε, αν πάει θα λυπάμαι που θα παίζει 3 χλμ από εδώ κ δν θα μπορώ να τη δω λαηβ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα???Δεν το ηξερα...δεν εχει σημασια παντως..ειναι παικταρας

 

Εννοει οτι εχει το μετροσεξουαλ στυλακι, καλοξυρισμενος, με μαλλακι με ανταυγιες και σκουλαρικια.ΟΧΙ οτι ειναι ΟΝΤΩΣ γκευ. Ειδικα αμα δεις την γκομενα του θα καταλαβεις αν ειναι "γκευ" ή οχι.

 

Τέτοια Post μου αρέσουν πάρα πολύ!! Ξέρετε κάποτε η υπεροψία τιμωρείται... Δεν λέω δεν είναι φαβορί ούτε να περάσω τη Milan ούτε τη Manchester μετά... Αλλά θα διεκδικήσω τις πιθανότητες που έχω μέχρι εκεί που δεν πάει άλλο... Και μην ξεχνάτε είμαστε στους 8 του CL. Όσες ομάδες είναι εδώ δεν έχουν φτάσει κατά τύχη οπότε θα έλεγα να κρατήσετε λίγο το στόμα σας κλειστό...

 

Πάντως άμα σε ένα 1.5 μήνα παίζει η Bayern στον τελικό εγώ θα σας δουλεύω για ένα εξάμηνο.... Όχι τίποτα άλλο, έτσι για να μάθετε ότι δεν παίζετε μόνοι σας! :D

 

Η μετριοφροσυνη ειναι για τους μετριους. Και απο την 4αδα υπολογιζω μονο την Μπαγερν. Οι 2 Ιταλικες καπου εδω καινε το "καυσιμο" της φανελας που "εσπρωχνε" την ποδοσφαιρικη τους μετριοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώπα ρε "Manchester"... Από το 99 έχετε να δείτε cl τελικό (τότε που κοιμήθηκε ο Θεός και το πήρατε), και μιλάτε με τέτοια υπεροψία; Τα ίδια έλεγε και η Lyon...

 

Είστε φαβορί, αλλά μην είστε σίγουροι...

 

Όποιος παίξει μπάλα θα περάσει, όχι όποιος έχει πιο πολλά φράγκα στο κασέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχμ ναι,βεβαια εμεις εχουμε παρει κατι πρωταθληματα, κατι Κυπελλα γενικα υπαρχουμε στον χαρτη. Ενω κατι Ρομα και κατι τετοια αιωνια 3ο-4ες...

Και στο φιναλε ποσες ομαδες ειναι καθε χρονο τελικο ΤΛ δηλαδη και θα μπορουσαν να μιλανε συμφωνα με την λογικη σου

Και φυσικα οποιος παιζει μπαλα θα περασει.ΑΛΛΑ εδω κανουμε προβλεψεις.Και γω προβλεπω να περναμε με Χ στην Ρωμη και ασσο στο Μαντσεστερ.Αν δεν πιστευα στην ομαδα μου τοτε θα αρχιζα τα "κατσε να δουμε κτλ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου είναι άλλο να λες οτι "περάσαμε", άλλο να λες "θα δούμε", και άλλο να λες "ας περάσει ο καλύτερος". Μάθε να τα ξεχωρίζεις, δεν το συνεχίζω, δε συνηθίζω να συνδιαλέγομαι με κολλημένα ατομάκια σαν και σένα.

 

End, ό, τι και να ποστάρεις δε θα απαντήσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοει οτι εχει το μετροσεξουαλ στυλακι, καλοξυρισμενος, με μαλλακι με ανταυγιες και σκουλαρικια.ΟΧΙ οτι ειναι ΟΝΤΩΣ γκευ. Ειδικα αμα δεις την γκομενα του θα καταλαβεις αν ειναι "γκευ" ή οχι.

 

 

Μου τη δειξαν στο σχολειο σε φωτο(τη γκομενα του) επειδη το ανεφερα το θεμα...τωρα πια ξερω..:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου είναι άλλο να λες οτι "περάσαμε", άλλο να λες "θα δούμε", και άλλο να λες "ας περάσει ο καλύτερος". Μάθε να τα ξεχωρίζεις, δεν το συνεχίζω, δε συνηθίζω να συνδιαλέγομαι με κολλημένα ατομάκια σαν και σένα.

 

End, ό, τι και να ποστάρεις δε θα απαντήσω

 

Δεν περιμενω απαντηση γιατι ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ, απλα να σου πω οτι τα "θα δουμε" κτλ εγω τα αποκαλω Κ Α Β Α Τ Ζ Α!!! Κραταμε μια πισινη μ πας και αλλα αμα περασουμε την λεμε στους αλλους.Ε οχι κυριε, αμα εισαι αντρας βγαινεις και λες τι πιστευεις και αμα παρεις @@ δεχεσαι τις συνεπειες.

 

Εγω πιστευω οτι την Ρομα την περναμε αερα.Αν αποκλειστουμε βριστε με.

 

ΑΝΤΙΘΕΤΑ πιστευω οτι ΜΠΟΡΟΥΜΕ να περασουμε Μπαγερν-Μιλαν αλλα ΔΕΝ τοχω σιγουρο.

 

Και τελος ΔΕΝ ΘΕΛΩ να περασει ο καλυτερος, θελω να περασει η Γιουναιτεντ.Ειμαι οπαδος της και οχι φιλαθλος του ποδοσφαιρου.Αν αποκλειστουμε ας το παρει ο καλυτερος αλλα οσο υπαρχει η Γιουναιτεντ στο παιχνιδι θελω να το παρει η Γιουναιτεντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...