Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΡΕ ΚΑΖΟΥΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ!!!

 

Να πεσουμε απο την κορυφη 2 βδομαδες περιμενατε, 2 φορες Μασεντα ρε φιλε

Να αποκλειστουμε περιμενατε, το εσκασε απο τα 40 μετρα ο Κριστιανο

 

Ε ρε γελιο

 

ΥΓ. Παντως μεταξυ μας, στην αρχη της καριερας του τον ελεγα κρυαρι αλλα με τον Ριο ειμαστε αλλη ομαδα αμυντικα. Και ο Βιντιτς ανεβαινει πολυ διπλα του(οπως φαινεται οτι χωρις αυτον δεν μπορει μονος του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν νομιζω οτι υπαρχει σοφρων ανθρωπος που να μην καταλαβαινει τι δουλεια κανει ο Ριο στην αμυνα για την ομαδα..Οταν ολοι φετος αποθεωναν τον Βιντιτς για την τρομερη χρονια του εγω σταυροκοπιομουνα μην χασουμε τον Ριο απο κανενα ματς.. ;)

 

Ενιγουεη αφηστε με εμενα εγω ειμαι τρελος φαν του Ριο ουτως ή αλλως, δεν προκειται να ακουγατε και τπτ αλλο απο το στομα μου για αυτον..

 

Για να δουμε σημερα με την Εβερτον αν θα παραμεινουμε μεσα σε ΟΛΟΥΣ τους στοχους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι στιγμης αθλια εικονα αλλα ΜΠΡΑΒΟ στον Σερ που ειναι αν οχι ο μονος απο τους λιγους που λενε "Αφου φαγανε τα σκατα οι πιτσιρικαδες με αυτους θα παω μεχρι το τελος"

 

Αυτη την στιγμη μονο τα 2 σεντερ μπακ ειναι καραβασικα

 

υγ. Επιμενω πως ο Τεβεζ αδικειται σε σχεση με τον υπερτιμημενο Μπερμπατοφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aλλος ενας Εβερτον μετα τους τοσους που ηταν ξαφνικα Πορτο κτλ

Ετσι, ολοι σας και μονοι μας.

 

Δεν πειραζει, ας παρουμε το καλο το κατσαρολι και δεν γαμιεται

 

Παντως ρισπεκ' στον Σερ. Μεσα τα πιτσιρικια και οτι γινει.

 

ΥΓ. Μπερμπατοφ φυγε μονος σου αγορι μου μην μας ταλαιπωρεις αλλο. Προσευχομαι για οικονομικο κραχ στην Κορεα, να μεινουν ολοι φτωχοι να σταματησω να βλεπω το παλτο τον Παρκ στην γαμωεντεκαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε άσε τα σάπια... θέλατε όλο το σετ με τα κατσαρολικά και το διατυμπανίζατε και τώρα σιωπή... δυστυχώς δεν γίνεται να χάσετε και όλες τις υπόλοιπες να κάνω όμορφο καλοκαίρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, θελαμε ολα τα κατσαρολια

Αλλα ας μου φερουνε το ΤΛ δευτερη καπακι να το κανω σετ με μια Μπενρουμπη που εχω απο περσυ και δεν πειραζει ας πανηγυρισει η Τσελσι το Κυπελλο

 

Εξαλλου οταν ο Σερ κοτσαρε μεσα 9 τριτοτεταρτα προφανως εδειξε οτι οσο και να τα ηθελα ολα εγω, αυτος ειχε αλλες προτεραιοτητες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό θα με πονέσει... δεύτερο συνεχόμενο τσουλου και μάλιστα με αυτό το χάρλεϊ εντός του λιβαδιού...

 

μέχρι και Λίβερπουλ θα υποστήριζα για να μην το πάρετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μ αρεσε και μένα Μπάρτσα-Μαντσεστερ αλλά η περσινή Μαντσεστερ,φέτο δεν με τραβάει καθόλου.

 

H φετινη Μαντσεστερ εχει παιξει καλυτερα ματς απο την περσυνη αλλα εχει παιξει και πολλα χειροτερα. Πραγματικα δεν ξερω τι παιζει φετος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Μπάρτσα άμα βρεθεί με manchester θα το πάρει σίγουρα...Δεν μπορεί ούτε η περσινή manchester να κοντράρει την barcelona...Αν και δεν ξέρω άμα θα παέι τελικό ουτε η manchester ούτε η barcelona

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...