Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα πανηγυρια του Μαρτιου τα βλεπουν τα πανηγυρια του Μαιου και γελανε

 

ΥΓ. Και επειδη βλεπω και ενα 7 διπλα στο νικ σου...ποσες χρονιες(οπως και φετος αλλωστε) εχεις πανηγυρισει πρωταθλημα χωρις να με κερδισεις(Παναθηναικος ειμαι)?Οταν σε κερδιζα δεν μου ελεγες "Τον Μαιο ομως εγω θα γελασω"??

Οποτε ριξε μου την τεσσαρα στην ΠΛ αλλα τον Μαιο παλι εγω θα το παρω και πλεον θα σε φτασω και σε πρωταθληματα(ξερεις, αυτα που εχεις 17 νομιζω χρονια να παρεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πανηγυρια του Μαρτιου τα βλεπουν τα πανηγυρια του Μαιου και γελανε

 

ΥΓ. Και επειδη βλεπω και ενα 7 διπλα στο νικ σου...ποσες χρονιες(οπως και φετος αλλωστε) εχεις πανηγυρισει πρωταθλημα χωρις να με κερδισεις(Παναθηναικος ειμαι)?Οταν σε κερδιζα δεν μου ελεγες "Τον Μαιο ομως εγω θα γελασω"??

Οποτε ριξε μου την τεσσαρα στην ΠΛ αλλα τον Μαιο παλι εγω θα το παρω και πλεον θα σε φτασω και σε πρωταθληματα(ξερεις, αυτα που εχεις 17 νομιζω χρονια να παρεις)

 

Φαντασου εχω να παρω τοσα χρονια την κορονα και παλι πρωτος ειμαι σε συνολο,18 εγω 17 εσυ,μην αναφερω και τα τσαμπιονια!!!Βασικα εχετε καλη ομαδα,εγω απλα θελω 3 παιχταραδες και θα τα λεμε απο του χρονου,γιατι φετος παλι στραβωσε η δουλεια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι φετος παλι στραβωσε η δουλεια!!!

 

Ναι ρε γαμωτο.. Δεν πειραζει.. Του χρονου παλι.. :-)

Οσο αφορα τις κουπες σου να σου θυμισω οτι σχεδον ολες κατακτηθηκαν την χρυση σου δεκαετια..

Εγω μεγαλυτερη ομαδα απο την Utd θεωρω μονο την Μιλαν.. Ομαδα που καθε δεκαετια διαπρεπει και σηκωνει κουπες..

Ουτε την απιαστη Ρεαλ ουτε εσας φυσικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε γαμωτο.. Δεν πειραζει.. Του χρονου παλι.. :-)

Οσο αφορα τις κουπες σου να σου θυμισω οτι σχεδον ολες κατακτηθηκαν την χρυση σου δεκαετια..

Εγω μεγαλυτερη ομαδα απο την Utd θεωρω μονο την Μιλαν.. Ομαδα που καθε δεκαετια διαπρεπει και σηκωνει κουπες..

Ουτε την απιαστη Ρεαλ ουτε εσας φυσικα..

 

Εδω φιλε μου εισαι λαθος,γιατι εσυ δεν υπαρχεις πουθενα!!!!!!Κατι πηγε να γινει το 58 αλλα δυστυχως.....και στην τελικη δεν ασχολουμαι με κλεφτες......κοκκινοι διαβολοι και τα σχετικα(καταλαβες νομιζω).....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αυτο που σου λεει ομως φιλε ο littlelouievegos ειναι οτι οπως η Ρεαλ στο μπασκετ και γιατι οχι μεχρι πριν 10 χρονια και στο ποδοσφαιρο, ετσι και συ στο Αγγλικο ποδοσφαιρο εκαναν καποιες περιοδους που τα γαμησες ολα, συμφωνω αλλα μετα τιποτα.

 

Δηλαδη τι να πει η Ρεαλ στον Παναθηναικο στο μπασκετ?Οτι εχει 7-8 Ευρωπαικα?Αφου τα 6 τα πηρε πριν μισο αιωνα και τα 5 ηταν σερι.

 

Ετσι και στην μπαλα, οταν η ομαδα σου επαιρνε πρωταθληματα δεν ειχες καν γεννηθει. Ακομα και επι ΤΛ εχεις αν δεν κανω λαθος 2 εσυ και αλλα 2 εγω.

Δεν μπορει να νιωθω μειονεκτηκα οταν ΝΑ ΣΕ ΕΦΤΑΣΑ σε τιτλους και μαλιστα στο δικο μας lifetime που λεμε. Αντιθετα, μην μου πεις οτι νιωθεις το ιδιο με μενα οταν εχουμε ίδιους τιτλους αλλα εσυ πιθανοτατα δεν εχεις δει κανενα απο τους δικους!!!(Δεν ξερω ποσο εισαι αλλα δεν σε κοβω το '91-'92 να εβλεπες Α' Αγγλιας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έγινε η κλήρωση για τα προημιτελικά του CL (εδώ):

 

Βιγιαρέαλ - Αρσεναλ

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Πόρτο

Λίβερπουλ - Τσέλσι

Μπαρτσελόνα - Μπάγερν Μονάχου

 

Ενδιαφέροντα ζευγάρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
@xakerdo7: τι θα πάρει φέτος ο Ντάρμπισάιρ (πώς-τον-λένε) που δεν έχει πάρει ακόμα ο Gerrard?

 

Ελληνικό πρωτάθλημα; Ναι, είμαι βέβαιος ότι ο Gerrard είναι πολύ στεναχωρημένος. Όπως και ο Κακά, ο Κριστιάνο Ρονάλντο, ο Μέσι κ.α. :-D

 

ΥΓ. Το πιάνω το υποννοούμενο, αλλά δεν είναι όλα τα πρωταθλήματα ίδιας άξιας. Είναι σαν να λέω ότι η Λάρισα πήρε πριν από 5 χρόνια πρωτάθλημα Β' Εθνικής, ενώ η ΑΕΚ έχει να πάρει εδώ και πόσο καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο αφορα τις κουπες σου να σου θυμισω οτι σχεδον ολες κατακτηθηκαν την χρυση σου δεκαετια..

Εγω μεγαλυτερη ομαδα απο την Utd θεωρω μονο την Μιλαν.. Ομαδα που καθε δεκαετια διαπρεπει και σηκωνει κουπες..

Ουτε την απιαστη Ρεαλ ουτε εσας φυσικα..

 

NOT!!!!Μαλλον θες να πεις σε δυο δεκαετιες(70 και 80).Για κοιταξε καλυτερα σε παρακαλω.

Το οτι η United ειναι η καλυτερη συνολικα ομαδα στο νησι την τελευταια 20ετια ειναι ενα γεγονος αδιαμφισβητητο.Το να φτανουμε στο σημειο ομως να μας λες οτι μονο η Μιλαν ειναι ανωτερη ομαδα απο σενα συνολικα παμε στο αλλο ακρο μαλλον.Παραμενουμε οπως λενε και οι Αγγλοι, the most decorated club in England,και οσον αφορα την Ευρωπη μαλλον τωρα σιγα σιγα περνας το κατωφλι των μεγαλυτερων ομαδων ever.Φτασε πρωτα την Bayern...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mετα την σημερινη κληρωση προβλεπεται τον Ιουνη να εχουμε 5 κουπες και

-xakerdo,speedy να προσπαθουν να επιζησουν με το οτι εχουν περισσοτερα Λιγκ Καπ

-Λουσιφερ οτι εχει περισσοτερα Οκτομπερ Φεστ κτλ

 

ΕΔΩ ΚΑΙ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΠΛΑΤΗ ΒΛΕΠΕΤΕ ΡΕ!!!Και μιλατε?

Στις χαρες σας ΔΕΝ ΖΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΜΑ, αντε μου, που θα βγει και η Νοτινγχαμ Φορεστ να μας πει "Συννεχομενα πρωταθλητριων ομως δεν εχετε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω κάτι με τη μάντσα, ίσα-ίσα μου 'ναι και συμπαθής. Μόνο το ότι μου αρέσει το Γερμανικό ποδόσφαιρο πιότερο από το Αγγλικό για διάφορους λόγους με κάνει να αγαπώ Μπάγιερν.

 

Και ο θεός Καν κλαψ κλαψ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...