Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
?Δεν μπορω να σκεφτω γιατι καποιος Ελληνας να ειναι Μαν.Σιτι

 

Λόγω Football Manager και λόγω Σαμαρά, είχα συμπάθεια για την Σίτι (μεγαλύτερη απ' ότι για την Γιουνάιτεντ).

 

Έφυγε όμως ο Σαμαράς και ήρθαν οι λεφτάδες και πάντα μου είναι αντιπαθείς οι ομάδες με νοοτροπία "θα αγοράσω τους καλύτερους παίχτες και έτσι θα έχω την καλύτερη ομάδα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με κόλλησαν οι oasis :P

 

οταν ο dennis ο νόμος σε έριχνε κατηγορία δεν ήσουν τόσο χαρούμενος ε;

 

 

 

 

δεν είμαι φανατίλας ε, έτσι τα λέω :P

 

Ουτε εσυ ησουν γιατι δεν ζουσες ρεεεεεε

 

Τhere is only one United

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι μπαλακι καρφωσε παλι (το 2ο) ο Καρλιτο στην 4αρα επι της Φουλαμ για το κυπελλο???

 

Α ΡΕ ΤΡΕΛΕ ΑΡΓΕΝΤΙΝΕ

 

ΥΓ. Εχει ολα τα φοντα αυτη η ομαδα να αποδειχθει η πιο πετυχημενη ολων των εποχων. Χτυπησε ο Ριο και μαλλον δεν παιζει Τεταρτη παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε να περάσετε από τον Μουρίνιο πρώτα και μετά όνειρα για τελικό.

 

KaizerSoze, ακόμη δεν άλλαξες ομάδα; Ρε συ, μέχρι και η Liverpool νίκησε και είναι μπροστά στην βαθμολογία (θα μου πεις και πέρυσι στις πρώτες αγωνιστικές μπροστά ήταν).

 

:-):-):-)

 

7: Κανενα.

 

Μην αγχνωνεστε ρε, στον 2ο γυρο εχει ΟλνΤραφορντ οπου ως γνωστον

guidesimata17.jpg

Kαι τα καλυτερα επονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα ακριβως που ειπε ο Σερ Αλεξ αυτα σκεφτηκα και εγω σχετικα με τον Βιντιτς..Μονο που θα πρεπε να κανει και αυτοκριτικη οπως κανουν ολες οι προσωπικοτητες του βεληνεκους του..

 

Θα σταθω μονο σε 3 σημεια γιατι μετα απο τετοια ματς δεν χωρανε ιδιαιτερες αναλυσεις..

 

1. Οπως ειπε και ο Σερ ΟΛΟΙ δικαιουνται ενα πολυ κακο ματς.. Και αυτο ηταν για τον Βιντιτς εχθες.. Οχι οτι η υπολοιπη αμυνα πηγε καλα αλλα λεμε τωρα..Θα ηταν περα για περα αδικο να κατηγορησεις ενα παικτη σαν τον Βιντιτς οταν εχει κανει τοσο καλη χρονια φετος. Εστω και αν αυτο σου στοιχισε την συντριβη εντος απο την μισητη.

 

2. Μεγα λαθος και υποτιμηση της Λιβερπουλ απο τον Σερ αφηνωντας στον παγκο Γκιγκς Σκοουλς και Μπερμπατοφ. Σε τετοια ματς ΔΕΝ εχεις την πολυτελεια για τετοια πειραματα ακομα και αν εχεις αποσταση ασφαλειας.. Γιατι μπορει να συμβουν και αυτα που συνεβησαν εχθες..

 

3. Οσο ανεβασμενη και αποτελεσματικη και αν ειναι η Λιβερπουλ τον τελευταιο καιρο, το χθεσινο αποτελεσμα ειναι κατα ενα μεγαλο ποσοστο θεμα τυχης και συγκυριων.

Και αυτο γιατι λανθασμενα για αλλη μια φορα απο τον Σερ γινονται και οι 3 αλλαγες μαζι λιγο πριν κανει το μοιραιο φαουλ ο Βιντιτς στο 1-2. Οποτε συμβαινει το απιστευτο.. Και δεν εχεις αλλαγη μετα για αμυνα. Και τρως κοκκινη ενω κυνηγας το σκορ. Και τρως και γκολ απο το φαουλ!! Ε ειναι λογικο με το 1-3 στην πλατη και με 10 η ψυχολογια να φτασει πολυ χαμηλα και ηταν θεμα χρονου να φας το τεταρτο..

 

Οπως και να εχει.. Μια τραγικη μερα εχθες για ολη την ομαδα.. Που ΙΣΩΣ.. Ισως να βοηθησει να μπουν τα μυαλα στην θεση τους και να πεισμωσουν ακομα περισσοτερο για ολους τους στοχους πλεον. Ελπιζω η ψυχολογια να μην λειτουργησει αρνητικα τωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...