Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βασικά στην Δ' Εθνική θα έπρεπε να είναι η ομαδούλα ή, ακόμη πιο δίκαια, να της έβαζαν λουκέτο... με όσα έχει κάνει τόσα χρόνια...

 

Μόνο ένα πράγμα έκανε καλά: ένα 7-0 που το θυμόμαστε και χαμογελάμε! :mrgreen:

 

μου αρεσει οτι ολοι ξερουν ολα για καθε θεμα..

Δλδ για πες μας τι εκανε αυτη παραπανω απο τους αλλους?? Μονο αυτη πουλουσε παιχνιδια ετσι??

Σε πληροφορω λοιπον οτι εκανε πολλα τα τελευταια χρονια, οπως εκανε και η μιλαν η φιορεντινα η λατσιο η ιντερ.. Και απο ολους αυτους τιμωρηθηκε ΜΟΝΟ η γιουβε..

Οπως και να το κανεις, ειναι ομαδα ΤΕΡΑΣΤΙΑ με ΤΕΡΑΣΤΙΑ ιστορια και μια τροπαιοθηκη οσο η πολυκατοικια σου φιλε..

Γιαυτο κοψτε τις παπαριες και μεινετε στο θεμα μας..

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΥΡΩΠΗΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

 

 

Υ.Γ. ειμουν τρομερος αντιγιουβεντινος, αλλα μετα τις δικες παρωδια και τις ανυπαρκτες ποινες στις αλλες ομαδες, την συμπαθησα, μια και ηταν ο αποδιοπομπαιος τραγος σε μια ιστορια που ειχαν ολοι λαδωμενη την φωλια τους...

 

γιατί ο τίτλος του topic λέει manchester?

 

εχεις δικιο φιλε, επρεπε να λεγετε : " αντιμαντσεστερ", η "σκυλιασαμε που ειδαμε τον τελικο απο τον καναπε και ηρθαμε να την πουμε στους πρωταθλητες ευρωπης" :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ο απομποδιαιος ταυρος σε μια ιστορια που ειχαν ολοι λαδωμενη την φωλια τους...

 

Holy shiiiit!!!!

Να 'σαι καλά, έλιωσα στο γέλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Holy shiiiit!!!!

Να 'σαι καλά, έλιωσα στο γέλιο.

 

τι να κανουμε φιλε, τοσα χρονια στο εξωτερικο το χασαμε λιγο..

Εγω τουλαχιστον εχω την δικαιολογια, εσυ με το Holy shiiiit τι εχεις?? Ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω.... Το επιασα τωρα?? ταραμα ε ταραμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν την συμπαθώ φαίνεται πως είναι η μοίρα αυτής της ομάδας να μπει σιγά σιγά στο club των μεγάλων ιστορικά στην ευρώπη ομάδων milan,bayern,real,ajax,liverpool.

 

τα συγχαρητήρια αξίζουν στον φέργκισον που έχει καταφέρει να κάνει παίχτες όπως ο park και brown να παίζουν σε τόσο υψηλό επίπεδο και με τέτοια αυτοπεποίθηση.έχει τον τρόπο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

60M KAI SNAINTER????

 

βΑΛΤΟΝ ρε Αλεξ στο 1ο αεροπλανο για Μαδριτη, γρηγορα μην χασει την πτηση!!

 

Μας ταχει πρηξει, τον αγαπησαμε, τον λατρεψαμε, παικταρας, αλλα ενταξει, και αλλοι παιζουν, δεν μας πηρε και απο το χερακι μονος του, υπηρχαμε πριν θα υπαρχουμε και μετα απο αυτον. Και με 60Μ ζεστα για κανα δεξι μπακ και επιθετικο της προκοπης και τον Σναιντερ αντικαταστατη(τουλαχιστον τον Σναιντερ που βλεπω στο Γιουρο) σιγουρα θα υπαρχουμε και μετα

 

ΥΓ. Επειδη δεν το σχολιασα αρκετα...να μπω στον κοπω σε οσους μου λεγανε για Μιλαν και υπερεκτιμημενη Μαντσεστερ και που πατε και τετοια να βρω τα ποστς τους να τους τα δωσω να τα φανε?Ειχα πει οτι περσυ απλα δεν ξεραμε, φετος μαθαμε και στο τελος ο τιτλος εγραψε Γιουναιτεντ. Επισης ειχα πει απο περσυ οτι τα επομενα 2 χρονια η Γιουναιτεντ θα σταματαει ΕΑΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ πιο αργα απο την Μιλαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

60M KAI SNAINTER????

 

βΑΛΤΟΝ ρε Αλεξ στο 1ο αεροπλανο για Μαδριτη, γρηγορα μην χασει την πτηση!!

 

Πολύ σωστά!

 

Αχάριστος ο μικρός και μας τα έχει πρήξει. Άλλωστε στα μεγάλα παιχνίδια πολύ συχνά εξαφανίζεται. Κακομαθαίνει και τους υπόλοιπους που περιμένουν από αυτόν να βγάλει τα κάστανα από τη φωτιά.

 

Πάντως έχει ενδιαφέρον να δούμε τι θα γίνει, γιατί και ο Σερ δεν είναι άνθρωπος να του πατήσεις τον κάλο. Άμα πάρει ανάποδες, το κλαψιάρικο θα ψάχνει που να κρυφτεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικα ο Σερ δεν εχει μασησει με Μπεκαμ και Ρουντ που δεν καιγονταν και τους εχει μοσχοπουλησει, θα κολλησει στον πιτσιρικα?

 

Λογικα για πουλημα παει απλα οποιος τον θελει ΘΑ ΜΑΤΩΣΕΙ!!! Και θα παρουμε και δεξυ μπακ και επιθετικο και απολα με αυτα τα λεφτα και ασε τον Κριστιανο να κανει τριπλεσ στον Ρομπινιο.

 

Αν θελουμε τριπλες εχουμε τον Νανι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θελουμε τριπλες εχουμε τον Νανι

 

Αν ο Σερ καταφέρει να κάνει παίκτη και αυτόν το παλιάτσο τότε... :mrgreen:

 

 

Πάντως σκέφτομαι μήπως στραβώσει πολύ και τον κρατήσει τον Κριστιάνο κανένα χρόνο να του κάνει καψώνια και να του πετάει παπούτσια... Δυστυχώς δεν υπάρχει πια και ο Κιν που έριχνε κι αυτός καμιά σφαλιάρα στα αποδυτήρια για να στρώνουν τα καλόπαιδα... Αλλά ο Σερ είναι ικανός να φέρει βοηθό προπονητή τον Καντονά μόνο και μόνο γι αυτό το σκοπό! :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα πλακα για τον Βασιλια το σκεφτομουν οτι κακως δεν εχει μπει στα της ομαδας ακομα

 

Ετσι οπως εχουν ερθει τα πραγματα καλυτερα να φυγει ο κλαψιαρης. Η ατμοσφαιρα ειναι εναντιον του και δευτερη χρονια σαν την φετινη δυσκολα θα ξανακανει. Επομενως η πειρα δειχνει οτι αν τον κρατησουμε με το ζορι, του χρονου τετοια εποχη ΚΑΙ δεν θα μας χαλαει να φυγει οσο φετος ΚΑΙ δεν θα κοστιζει τοσο οσο φετος.

 

ΠΟΥΛΑ ΤΟΝ ΡΕ ΣΕΡ!!!ΠΟΥΛΑ ΤΟΝ και παρε ενα δεξι μπακ και ενα ψηλο επιθετικο να τελειωνουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η προσφορα που γραψατε ισχυει??

Καλα ο σνειντερ ειναι ο αγαπημενος μου παικτης στην ρεαλ, απιστευτος, και φαινεται και στο ευρο.. Ουτε θα την καταλαβουμε την αναχωρηση του κλαψιαρη...

Με 60 μυρια κανεισ μεικτη ευρωπης.... Και ασε την ρεαλ να παιρνει παικταραδες και μετα να ζοριζεται να κερδισει..τον γαβρο χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Sneijder δεν φεύγει από Μαδρίτη ό,τι και να γίνει, οπότε μην κάνετε ορέξεις άσκοπα. Αν θα μπεί παίχτης στη συμφωνία, αυτός είναι ο Robinho. Προσωπικά, δεν θέλω τον Cristiano στην Real, όχι γιατί δεν μου αρέσει σαν παίχτης αλλά γιατί με τα λεφτά αυτά παίρνεις κι άλλους παίχτες για να καλύψεις την θέση του αλλά και άλλες θέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Sneijder δεν φεύγει από Μαδρίτη ό,τι και να γίνει, οπότε μην κάνετε ορέξεις άσκοπα. Αν θα μπεί παίχτης στη συμφωνία, αυτός είναι ο Robinho. Προσωπικά, δεν θέλω τον Cristiano στην Real, όχι γιατί δεν μου αρέσει σαν παίχτης αλλά γιατί με τα λεφτά αυτά παίρνεις κι άλλους παίχτες για να καλύψεις την θέση του αλλά και άλλες θέσεις.

 

Robinho λες ε?? οκ, θα παρω χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...