Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε σχεση με ποια ας πουμε?Ποια θεωρεις υποτιμημενη και αξια κατοχο του τιτλου φετος?

Μαλιστα...στο 2ο ημιχρονο...ολοι αυτο λενε. Το 1ο ημιχρονο το ειδε κανεις ή μονο εγω εβλεπα?Ολοι λενε για τα δοκαρια.Το πως εβαλε γκολ η Τσελσυ μας νοιαζει?Η οταν ειναι να φαει γκολ η Γιουναιτεντ το γυρναμε στο σνουκερ και το λεμε "σχεδιασμενη καραμπολα" ?

 

Δεν θεωρώ την chelsean υποτιμημένη, αλλά αδικημένη από το αποτέλεσμα. Η chelsea σε όλο τον αγώνα είχε διπλάσιες ευκαιρίες από την Manchester. Στο 1ο ημίχρονο σαφώς και ήταν καλύτερη η Manchester. Αλλά αν το πάρουμε ως σύνολο πιστεύω ότι η Chelsea έπαιξε καλύτερα. Εντάξει έβαλε ένα κολόφαρδο γκολ, αλλά τι έχασε κι όλας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βάση όλη την χρονιά το πήρε πολύ δίκαια η Manchester.Πέρσι που έπαιζε μπαλάρα και αποκλείστηκε από τους κουτσούς ήταν ποιο δίκαιο?Για να φτάσεις στον τελικό πρέπει να παίζεις και λίγο έξυπνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βάση όλη την χρονιά το πήρε πολύ δίκαια η Manchester.Πέρσι που έπαιζε μπαλάρα και αποκλείστηκε από τους κουτσούς ήταν ποιο δίκαιο?Για να φτάσεις στον τελικό πρέπει να παίζεις και λίγο έξυπνα.

 

Ήταν κουτσοί.. πέρυσι η Μίλαν;

Με βάση όλο το χρόνο μπορεί, αλλά με βάση το τελικό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και με βάση τον τελικό να το δούμε πάλι δεν το άξιζε η chelsea.Εβαλε ένα γκόλ με 50 κόντρες και 2-3 γλιστρήματα παιχτών.Εκτός απο το δοκάρι του Ντρογκμπά δεν έκανε άλλη αξιόλογη φάση.

Δεν είμαι Μάντσεστερ είμαι Βarca απλά λέω την άποψή μου για μια ομάδα που έφτασε κατά τύχη στον τελικό και δεν έπαιξε ποτέ καλό ποδόσφαιρο στην μετά Μουρίνιο εποχή.Αν δεν έβαζε το γκολ ο Ρίσε δεν θα μιλούσαμε για καμία chelsea.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και με βάση τον τελικό να το δούμε πάλι δεν το άξιζε η chelsea.Εβαλε ένα γκόλ με 50 κόντρες και 2-3 γλιστρήματα παιχτών.Εκτός απο το δοκάρι του Ντρογκμπά δεν έκανε άλλη αξιόλογη φάση.

Δεν είμαι Μάντσεστερ είμαι Βarca απλά λέω την άποψή μου για μια ομάδα που έφτασε κατά τύχη στον τελικό και δεν έπαιξε ποτέ καλό ποδόσφαιρο στην μετά Μουρίνιο εποχή.Αν δεν έβαζε το γκολ ο Ρίσε δεν θα μιλούσαμε για καμία chelsea.

 

Ούτε εγώ είμαι Chelsea, εγώ είμαι μίλαν, και είδα πολλες αξιόλογες φάσεις. Σίγουρα δεν είναι στο ίδιο επίπεδο που ήταν σε εποχη Murinho(Κολόφαρδη Inter). Ίσως έχεις δίκειο για το γκολ του Rise, αλλά έπαιξε αξιόλογο ποδόσφαιρο στο γίπαιδό της... δεν ξέρω κατά πόσο δικαιολογεί αυτο την τύχη της... αλλά έτσι είναι το ποδόσφαιρο δυστηχώς. Εξάλου αν το πάρουμε έτσι.. η Manchester δεν είναι κολόφαρδη που γλίστρησε ο Terry?(Γιατί αν θυμάσαι ο τερματοφύλακας πήδηξε στην άλλη γωνία).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι να λεμε, εκτος απο τα δοκαρια τι αλλο εβγαλε ο Φαν Ντε Σααρ?

Ολο πιεση απο τα πλαγια ηταν η Τσελσυ, γιομα, ε, εκει καθαριζε ο Ριο με τον Νεμανια τελος

 

Αλλη μια ευκαιρια εσωσε ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ στο 1ο που πηγε να βαλει ο Ριο αυτογκολ

 

Εμεις ειχαμε την διπλη αποκρουση του Τσεχ, την σεντρα στο 1ο που περναει απο Μακελελε και δεν προλαβαινει ο Τεβες, το μαλακα τον Τερυ που εβαλε το κεφαλι του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα penalty είναι θέμα τύχης γενικότερα.Αν και αυτό ήταν παπαριά του Εβραίου που έβαλε τον Ανελκά και όχι τον Σεφσένκο.

 

Καλά τι τον κρατάνε τον shevchenko αν δεν τον βάζουνε, πραγματικά κρίμα γιατι είναι πολυ καλός και σε μια άλλη ομάδα θα μπορούσε να προσφέρει πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη μια ευκαιρια εσωσε ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ στο 1ο που πηγε να βαλει ο Ριο αυτογκολ

 

Και αυτό βασικά ήταν ένα καραμπινάτο επιθετικό φάουλ του παραδόπιστου του Μπάλακ που έσμπρωχνε τον Φέρντιναντ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ είμαι μίλαν,

 

Όσοι είναι Μίλαν ... φέτος δεν μιλάν! ... πάνε στη γωνιά τους και πίνουν το τσαγάκι τους σιωπηλά!

 

Μα είναι δυνατόν φέτος να βγήκε πέμπτη, στο χειρότερο πρωτάθλημα της ευρώπης;;; Ακόμη και τα χούφταλα θα έπρεπε να καταφέρουν κάτι καλύτερο! Αλλά αυτοί πια περισσότερο χρόνο ξοδεύουν να βάφουν τα μαλλιά τους παρά να κάνουν προπόνηση...

 

Όμως και πάλι: πέμπτοι;;; Σε μια χρονιά που πρώτη βγήκε από τα Χριστούγεννα η πιο άχρηστη ομάδα του πλανήτη (από τις πλούσιες), δεύτερο ήταν το μπουρδέλο "καλώς τα παιδιά, καλώς τα 7-1", τρίτη ήταν μια ομαδούλα που πέρσι έπεζε στη Β' εθνική και τέταρτη ήταν μια ομάδα από "Φ" που ούτε που θυμάται κανείς πια ήταν. Σε ένα τέτοιο πρωτάθλημα της πλάκας κατάφερε η Μίλαν να βγει πέμπτη;;; Στη γωνία με το τσαγάκι σας παρακαλώ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι είναι Μίλαν ... φέτος δεν μιλάν! ... πάνε στη γωνιά τους και πίνουν το τσαγάκι τους σιωπηλά!

 

Μα είναι δυνατόν φέτος να βγήκε πέμπτη, στο χειρότερο πρωτάθλημα της ευρώπης;;; Ακόμη και τα χούφταλα θα έπρεπε να καταφέρουν κάτι καλύτερο! Αλλά αυτοί πια περισσότερο χρόνο ξοδεύουν να βάφουν τα μαλλιά τους παρά να κάνουν προπόνηση...

 

Όμως και πάλι: πέμπτοι;;; Σε μια χρονιά που πρώτη βγήκε από τα Χριστούγεννα η πιο άχρηστη ομάδα του πλανήτη (από τις πλούσιες), δεύτερο ήταν το μπουρδέλο "καλώς τα παιδιά, καλώς τα 7-1", τρίτη ήταν μια ομαδούλα που πέρσι έπεζε στη Β' εθνική και τέταρτη ήταν μια ομάδα από "Φ" που ούτε που θυμάται κανείς πια ήταν. Σε ένα τέτοιο πρωτάθλημα της πλάκας κατάφερε η Μίλαν να βγει πέμπτη;;; Στη γωνία με το τσαγάκι σας παρακαλώ!!!!

 

Ας μην μιλήσουμε για Ιταλικο προτάθλημα που πουλιέται κάθε χρόνο. Δεν έπαιξε μια χρονιά και τι έγινε;

Σεβασμό στη Μίλαν γιατι είναι μεγάλη ομάδα. (αν βέβαια ξέρεις λίγο ιστορία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην μιλήσουμε για Ιταλικο προτάθλημα που πουλιέται κάθε χρόνο. Δεν έπαιξε μια χρονιά και τι έγινε;

Σεβασμό στη Μίλαν γιατι είναι μεγάλη ομάδα. (αν βέβαια ξέρεις λίγο ιστορία)

 

Απο ποιον να πουλιεται αραγε:rolleyes::rolleyes::rolleyes:silvio-berlusconi-picture-1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι είναι Μίλαν ... φέτος δεν μιλάν! ... πάνε στη γωνιά τους και πίνουν το τσαγάκι τους σιωπηλά!

 

Μα είναι δυνατόν φέτος να βγήκε πέμπτη, στο χειρότερο πρωτάθλημα της ευρώπης;;; Ακόμη και τα χούφταλα θα έπρεπε να καταφέρουν κάτι καλύτερο! Αλλά αυτοί πια περισσότερο χρόνο ξοδεύουν να βάφουν τα μαλλιά τους παρά να κάνουν προπόνηση...

 

Όμως και πάλι: πέμπτοι;;; Σε μια χρονιά που πρώτη βγήκε από τα Χριστούγεννα η πιο άχρηστη ομάδα του πλανήτη (από τις πλούσιες), δεύτερο ήταν το μπουρδέλο "καλώς τα παιδιά, καλώς τα 7-1", τρίτη ήταν μια ομαδούλα που πέρσι έπεζε στη Β' εθνική και τέταρτη ήταν μια ομάδα από "Φ" που ούτε που θυμάται κανείς πια ήταν. Σε ένα τέτοιο πρωτάθλημα της πλάκας κατάφερε η Μίλαν να βγει πέμπτη;;; Στη γωνία με το τσαγάκι σας παρακαλώ!!!!

 

Καλα ρε φιλαρακι, ειπαμε, μην πεταμε κοτσανες πρωι πρωι... Κατσε και εφτιαξε επιτελους εδω στην ρωμη ο καιρος, μην μας το ξαναχαλασεις, ελεος...

Ομαδουλα η γιουβε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε φιλαρακι, ειπαμε, μην πεταμε κοτσανες πρωι πρωι... Κατσε και εφτιαξε επιτελους εδω στην ρωμη ο καιρος, μην μας το ξαναχαλασεις, ελεος...

Ομαδουλα η γιουβε....

 

Βασικά στην Δ' Εθνική θα έπρεπε να είναι η ομαδούλα ή, ακόμη πιο δίκαια, να της έβαζαν λουκέτο... με όσα έχει κάνει τόσα χρόνια...

 

Μόνο ένα πράγμα έκανε καλά: ένα 7-0 που το θυμόμαστε και χαμογελάμε! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...