Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τυπικά είναι δανεικός ο Τεβεζ λόγω του μπερδέματος με το ποιός έχει τα δικαιώματα του παίκτη. Το καλοκαίρι νομίζω ότι θα λήξει το θέμα και θα εναρμονιστεί με την αγγλική νομοθεσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ρονάλντο είναι 23 χρονών. Ηλικία που στην Ελλάδα θα τον έλεγαν ... "ταλέντο".

 

Με τη Μάντσεστερ, έβαλε 42 γκολ φέτος σε όλες τις διοργανώσεις. Στο Αγγλικό πρωτάθλημα έβαλε 31 γκολ και ισοφάρησε το ρεκόρ του μεγάλου Άλαν Σίρερ. Μάλιστα δεν είναι επιθετικός αλλά μέσος ... πλάγιος μέσος!

 

Φέτος σάρωσε όλα τα ατομικά βραβεία και καλά έκανε. Τη χρονιά που πέρασε ήταν αναμφίβολα ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε με λέτε... Μόνο εγώ έλεγα στο 120' , "δεν πιστευω να βάλει κανα Ρονάλντο να εκτελέσει πέναλτι...", μόνο εγώ μολις ήρθε η σειρά του τον έκοβα οτι θα το χάσει;

τόσα χρόνια στα γήπεδα ο Φέργκυ δεν περίμενα να κάνει τέτοιες γκέλες.

 

αντίθετα, για τον Τέρι, δεν το περίμενα ποτε οτι θα το χάσει.

 

 

Υ.Γ. δεν ειμαι φαν καμιάς απο τις 2 ομάδες, ούτε αντιπαθώ τον Ρονάλντο.

αδιαφορώ για το χαρακτήρα του, για εναν παικταρά που σε 90 λεπτά μπορει να προσφέρει όσο θέαμα προσφέρουν σε όλη τους την καριέρα άλλοι επαγγελματίες, που δεν κερδίζουν κι αυτοί λίγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ρονάλντο είναι 23 χρονών. Ηλικία που στην Ελλάδα θα τον έλεγαν ... "ταλέντο".

 

Με τη Μάντσεστερ, έβαλε 42 γκολ φέτος σε όλες τις διοργανώσεις. Στο Αγγλικό πρωτάθλημα έβαλε 31 γκολ και ισοφάρησε το ρεκόρ του μεγάλου Άλαν Σίρερ. Μάλιστα δεν είναι επιθετικός αλλά μέσος ... πλάγιος μέσος!

 

Φέτος σάρωσε όλα τα ατομικά βραβεία και καλά έκανε. Τη χρονιά που πέρασε ήταν αναμφίβολα ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο.

 

Παρ'ολα αυτα ειναι καραγκιοζης και ασχετος συμφωνα με τον μεγα γνωστη της μπαλας που μας εχει βγαλει ολους αμπαλους σε αυτο το τοπικ.:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε κλαψτε ρε πουθεναδες.. Κλαψτε ρε μυρωδιες.. Δεν ασχολουμαι μαζι σας πλεον ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε.... :lol:

Eιστε αμελητεα ποσοτητα για την Utd μην παραμυθιαζεστε μεταξυ σας..

Στο τελος μετρησε η φανελα..Κατι που επανειλλημενα εχετε δειξει οτι δεν εχετε..

 

 

Ειλικρινα τωρα περα απο την πλακα.. Τον λυπηθηκα τον Τερρυ.. Αλλα ρε Τζον.. Ρε Τζον.. Που πα ρε Τζον; :lol:

 

Glory Glory Man Utd!!! Glory Glory Man Utd!!!

 

aponomi1_210508.jpg

 

aponomi2_210508.jpg

 

aponomi3_210508.jpg

 

aponomi4_210508.jpg

 

aponomi5_210508.jpg

 

aponomi6_210508.jpg

 

aponomi7_210508.jpg

 

aponomi8_210508.jpg

 

aponomi9_210508.jpg

 

aponomi10_210508.jpg

 

Πωπω αφου αντεξα το χθεσινο και δεν επαθα καρδια απο την συγκινηση δεν παθαινω τιποτα ποτε.. :-D

 

Αντε γεια ρε πουθεναδες.. Προσκυνηστε τους μπεμπηδες.. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γονατα, ορθια, με τα ποδια στη μεση, πισωκωλλητο οτι να ναι... Δεν χαλαμε χατηρια το κανουμε σε ολες τις στασεις!! Το ρεπερτοριο ειναι μεγαλο και με τετοια γουστα τρελλα εχει μεινει ορθιο απο εψες το βραδυ!! Γιατι ως γνωστον.. Οσο νυχτωνει... Βγαινει το φεγγαρι!! :lol:

 

Ρε Glory Glory Man Utd.. Glory glory Man Utd!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μη το πιάσουμε αυτό, τσούζει.

Και δεν είναι πως δεν παίξατε καλά ρε π**στη, γαμώ τα παιχνίδια ήταν, αλλά λίγη άμιλλα γαμώ, τι ανύπαρκτοι. Δεν ήταν ισάξιά σας η Τσέλσι; Άλλο αν είναι πυροτέχνημα, σε αυτό το ένα ματς, δεν ήταν ίσης απόδοσης ομάδα με την μάντσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε Λουσι.. Α ρε Λουσι.. Και σε εχω για εξυπνο παιδι..Ριντ μπιτουιν δε λαινς..

Εnable your sarcasm detector.. Στον χαβαλε ολα επιτρεπονται και ολα ισοπεδωνονται ιδιως σε αθλητικη κουβεντα.. :P

 

Σαφως και ηταν πολυ καλη η Chelsea εχθες μετα την επιτευξη του γκολ της.. Και σαφως και εν μερει ατυχη αφου οταν ενα ματς παει στην ρουλετα των πεναλτυ ειναι κυριως θεμα τυχης και αδικο να χανεις ενα τροπαιο..

 

Αυτο ειναι ενα κεφαλαιο..

 

Το αλλο κεφαλαιο λεει οτι για να σηκωσουμε κεφαλι και να μιλαμε για μεγαλη ομαδα πρεπει να γραψουμε και το ονομα μας τουλαχιστον μια φορα με χρυσα γραμματα στην διαρκη (την πια; ) Ευρωπαικη μας ιστορια ή τουλαχιστον να ειμαστε καμια κραταια δυναμη στην Γηραια Αλβιωνα..

Και πες μου ρε Λουσι.. Ειλικρινα πες μου.. Τι ειναι απο ολα αυτα η Τσελσι ρε Λουσι που μου χανε βγαλει και γλωσσα και μου το χανε και στανταρακι νικη στον τελικο;

Απο που και ως που ρε Λουσι; :lol:

 

P.S Πως το πες το αλλο; Αθλητικη αμιλλα; Ελα ρε Λουσι σε πιον αιωνα ζουμε η μπαλα εχει γινει πλεον ζητημα δις και τεραστιων συμφεροντων.. Μονο εμεις εχουμε μεινει να κανουμε χαβαλε.. Αμα το κοψουμε και αυτο..

 

Οχι οτι ειναι και αμμεσα σχετικο με την κουβεντα μας αλλα.. Δεν υπαρχει δικαιοσυνη στην μπαλα.. Γιατι αν υπηρχε η Ολλανδια θα ειχε γραψει εδω και πολλα χρονια το ονομα της με χρυσα γραμματα στον πινακα της ποδοσφαιρικης ιστοριας αφου εχει διδαξει επανειλλημενα πως παιζεται το τοπι εδω και δεκαετιες.. Πραγματα που οι αλλοι τα εφηρμοζαν χρονια μετα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε Λουσι.. Α ρε Λουσι.. Και σε εχω για εξυπνο παιδι..Ριντ μπιτουιν δε λαινς..

Εnable your sarcasm detector.. Στον χαβαλε ολα επιτρεπονται και ολα ισοπεδωνονται ιδιως σε αθλητικη κουβεντα.. :P

 

Σαφως και ηταν πολυ καλη η Chelsea εχθες μετα την επιτευξη του γκολ της.. Και σαφως και εν μερει ατυχη αφου οταν ενα ματς παει στην ρουλετα των πεναλτυ ειναι κυριως θεμα τυχης και αδικο να χανεις ενα τροπαιο..

 

Αυτο ειναι ενα κεφαλαιο..

 

Το αλλο κεφαλαιο λεει οτι για να σηκωσουμε κεφαλι και να μιλαμε για μεγαλη ομαδα πρεπει να γραψουμε και το ονομα μας τουλαχιστον μια φορα με χρυσα γραμματα στην διαρκη (την πια; ) Ευρωπαικη μας ιστορια ή τουλαχιστον να ειμαστε καμια κραταια δυναμη στην Γηραια Αλβιωνα..

Και πες μου ρε Λουσι.. Ειλικρινα πες μου.. Τι ειναι απο ολα αυτα η Τσελσι ρε Λουσι που μου χανε βγαλει και γλωσσα και μου το χανε και στανταρακι νικη στον τελικο;

Απο που και ως που ρε Λουσι; :lol:

 

P.S Πως το πες το αλλο; Αθλητικη αμιλλα; Ελα ρε Λουσι σε πιον αιωνα ζουμε η μπαλα εχει γινει πλεον ζητημα δις και τεραστιων συμφεροντων.. Μονο εμεις εχουμε μεινει να κανουμε χαβαλε.. Αμα το κοψουμε και αυτο..

 

Οχι οτι ειναι και αμμεσα σχετικο με την κουβεντα μας αλλα.. Δεν υπαρχει δικαιοσυνη στην μπαλα.. Γιατι αν υπηρχε η Ολλανδια θα ειχε γραψει εδω και πολλα χρονια το ονομα της με χρυσα γραμματα στον πινακα της ποδοσφαιρικης ιστοριας αφου εχει διδαξει επανειλλημενα πως παιζεται το τοπι εδω και δεκαετιες.. Πραγματα που οι αλλοι τα εφηρμοζαν χρονια μετα..

 

Δεν είχα παρακολουθήσει τις δηλώσεις από τσέλσι μεριά, δεν ξέρω αν βγάζανε γλώσσα κτλ. Αν βγάζανε, νταξ, ας προσέχανε, κανείς δεν περιμένει περίπατο με την μάντσα, το ανάποδο γίνεται. Και γενικά, το μόνο μου κόλλημα ήταν να ιδωθεί αντικειμενικά αυτό το ματς. Ότι η μάντσεστερ αυτή τη στιγμή είναι η καλύτερη ίσως ομάδα της Ευρώπης δε νομίζω πως αμφισβητείται, ούτε το γεγονός πως του χρόνου η τσέλσι θα κοπεί στους ομίλους κατά πάσα πιθανότητα. Αλλά αυτό το ματς ήταν τουλάχιστον ηρωικό εκ μέρους τους και γι' αυτό τους χάρηκα. Από το μάντσεστερ ξέρεις τι να περιμένεις, νταξει, αλλά είναι πολύ ευχάριστο να βλέπεις μια ομάδα εντελώς αουτσάιντερ να την δυσκολεύει έτσι στον τελικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει καλή ομάδα είναι η Manchester, άλλα πολυ υπερ-εκτιμημένη. Αλλά θεωρώ άδικο που το πήρε η Manchester γιατι στο δεύτερο ημίχρονο κυριολεκτικά με το ζόρι πέρναγε το κέντρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει καλή ομάδα είναι η Manchester, άλλα πολυ υπερ-εκτιμημένη. Αλλά θεωρώ άδικο που το πήρε η Manchester γιατι στο δεύτερο ημίχρονο κυριολεκτικά με το ζόρι πέρναγε το κέντρο.

Σε σχεση με ποια ας πουμε?Ποια θεωρεις υποτιμημενη και αξια κατοχο του τιτλου φετος?

Μαλιστα...στο 2ο ημιχρονο...ολοι αυτο λενε. Το 1ο ημιχρονο το ειδε κανεις ή μονο εγω εβλεπα?Ολοι λενε για τα δοκαρια.Το πως εβαλε γκολ η Τσελσυ μας νοιαζει?Η οταν ειναι να φαει γκολ η Γιουναιτεντ το γυρναμε στο σνουκερ και το λεμε "σχεδιασμενη καραμπολα" ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...