Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μήπως ο καραγκιώζης τελικά δέν είναι ο κριστιάνο ρονάλντο,άλλα εσυ με αυτα που λές;

 

ΥΓ.ακόμα δέν βγήκες απο το αυγουλάκι σου,και μου έμαθες και μπάλα...νιάνιαρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έμα λέει καραγκιώζη έναν άνθρωπο που σάρωσε ότι βραβείο υπήρχε,έβαλε 45 γκόλ και σαν μέσος μάλιστα,και θα μας πεί να μάθουμε και μπάλα το νιάνιαρο μη χέσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα μιλανιστα elis88 , παρε τους γερακους σου, μαθε να γραφεις και νανι...εδω σηκωσαμε κουπα σημερα...

 

Οι γέροι μου σε εξαφάνησαν περυσι. Νομίζω μιλάμε για ποδόσφαιρο και όχι για ορθογραφία κάνω λάθος;

 

Έχω τόσες ευρωπαικές κούπες που δεν μου κάνει ιδιέτερη εντύποση πλέον. Συγχαριτήρια για την κούπα. Κρίμα όμως που δεν το αξίζετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έμα λέει καραγκιώζη έναν άνθρωπο που σάρωσε ότι βραβείο υπήρχε,έβαλε 45 γκόλ και σαν μέσος μάλιστα,και θα μας πεί να μάθουμε και μπάλα το νιάνιαρο μη χέσω.

 

Χέσεις δεν χέσεις... αν θεωρείς ότι άξιζε να πάρει το Champions League είσαι άμπαλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γέροι μου σε εξαφάνησαν περυσι. Νομίζω μιλάμε για ποδόσφαιρο και όχι για ορθογραφία κάνω λάθος;

 

Έχω τόσες ευρωπαικές κούπες που δεν μου κάνει ιδιέτερη εντύποση πλέον. Συγχαριτήρια για την κούπα. Κρίμα όμως που δεν το αξίζετε.

 

εχεις δικιο.... αντε και του χρονου κληρωση με τον πανιωνιο και παμε στους ομιλους uefa!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλως πάντων, βλέπω ότι δεν έχετε διάθεση να ακούσετε μια διαφορετική γνώμη. Μιας και ρίχνετε το επίπεδο της συζήτησης. Και αφού περάσατε και σε προσωπικούς χαρακτηρισμούς δεν πρόκειται να το συνεχείσω, εξάλου όπως κια να έχει είμαι με την καλύτερη ομάδα του κόσμου( Μίλαν) που έχει τον καλύτερο παίκτη του κόσμου(Κακά).

Άντε γεια....(σουροτίιιιρι λέμε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε,ασχοληστε???ρε ΣΗΚΩΣΑΜΕ 2η ΚΟΥΠΑ ΣΗΜΕΡΑ,ΣΠΑΣΑΜΕ ΡΕΚΟΡ,ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΑ....τυχη ξετυχη,ολοι την χρειαζοντε....αν ηταν το σκορ 3-0 που επρεπε να ειναι,τι θα λεγαμε τοτε???οσο για το τι ειναι ο ροναλντο,τα στατιστικα του κ η προσφορα του φετος τα λενε ολα....εχασε πεναλντυ?ανεφερε κανεις που εκανε κουτους τους αμυντικουσ κ τερμα,κ καρφωσε την κεφαλια???

Προσωπικα,εμενα με τρελανε ο τεβεζ σημερα,παλευε,ετρεχε,εγινε λιωμα το παλικαρι...2ο ημιχρονο κρατουσε ολη την ομαδα...κ Χαργκρεηβς,ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ Ο ΤΥΠΟΣ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλως πάντων, βλέπω ότι δεν έχετε διάθεση να ακούσετε μια διαφορετική γνώμη. Μιας και ρίχνετε το επίπεδο της συζήτησης. Και αφού περάσατε και σε προσωπικούς χαρακτηρισμούς δεν πρόκειται να το συνεχείσω, εξάλου όπως κια να έχει είμαι με την καλύτερη ομάδα του κόσμου( Μίλαν) που έχει τον καλύτερο παίκτη του κόσμου(Κακά).

Άντε γεια....(σουροτίιιιρι λέμε)

 

 

Μιλαν,με προεδρο μαφιοζο,ομαδα των φασιστων,μαλιστα...κ μιλαμε για ιταλια,δλδ τσεκουρια,κατενατσιο κτλ...ο κακα φετος εκανε τι???ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ,εβλεπαν τελικο απο καναπε τωρα,κ στην απονομη εκαναν ΖΑΠΙΝΓΚ γτ δεν την παλευαν...αντε με τον καθε πικραμενο φετος...κ ναι ρε,γουσταρω να μου λενε για κωλοφαρδυα,ετσι τους την σπαω περισσοτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...