Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

περάσατε που περάσατε ρε αχώνευτοι και τρισκατάρατοι, βάλτε 3 goal να πιασουμε το over αι σιχτίρ...

 

και ανάψτε καμια λαμπάδα στο μπόι του αλου φαν παρκ (δεν θα σας πάρει πολλά)

 

Παιζεις που παιζεις δες και στατιστικα over και under σε τετοια ματς.. Στανταρντ underaki ηταν.. :P

Για το αλλο μην μου πεις... Ασε θα μαντεψω.. Απο την παρεα των αιωνια 4ων που εχουν παρει εργολαβια την κωλοφαρδια.. Μαντεψα σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλως τα παιδιααααα....Καλως τους δωστε_μας_κανα_μπεναλτυ_και_παιξε_μας_ρεφερι_99-1%_μπας_και_κερδισουμε

 

Φαπα περσυ, φαπα προβλεπεται και φετος, θα σας πετυχουμε και Ευρωπη, ΜΟΥΡΛΙΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλως τα παιδιααααα....Καλως τους δωστε_μας_κανα_μπεναλτυ_και_παιξε_μας_ρεφερι_99-1%_μπας_και_κερδισουμε

 

Φαπα περσυ, φαπα προβλεπεται και φετος, θα σας πετυχουμε και Ευρωπη, ΜΟΥΡΛΙΑ!!!

 

ερχομαστε κολογριες. ετοιμαστε τα χαρτομαντηλα για την αδερφη τον ροναλντο γιατι θα πεσει πολυ κλαμα. ερχομαστε. παρτε και ενα π για τον πορτιερο σας γιατι θα του χρειαστει στο τελος του μπαρμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερχομαστε κολογριες. ετοιμαστε τα χαρτομαντηλα για την αδερφη τον ροναλντο γιατι θα πεσει πολυ κλαμα. ερχομαστε. παρτε και ενα π για τον πορτιερο σας γιατι θα του χρειαστει στο τελος του μπαρμπα.

 

Ελπιζω οχι με την οπισθεν την προσφιλη σας τακτικη..:-D

Αντε με την τριτη περασατε τους αλλους και σας περιμενουμε με την "γεροπαρεα"

 

Ειδικα αυτος ο γερος Σκοουλς ζει και αναπνεει για αυτο τον τελικο..;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω οχι με την οπισθεν την προσφιλη σας τακτικη..:-D

Αντε με την τριτη περασατε τους αλλους και σας περιμενουμε με την "γεροπαρεα"

 

Ειδικα αυτος ο γερος Σκοουλς ζει και αναπνεει για αυτο τον τελικο..;)

 

διασωληνομενος παρεα με τον γκιγκς τον νεβιλ και τον βαν ντε σαρ???? οκσωωωωωω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζεις που παιζεις δες και στατιστικα over και under σε τετοια ματς.. Στανταρντ underaki ηταν.. :P

Για το αλλο μην μου πεις... Ασε θα μαντεψω.. Απο την παρεα των αιωνια 4ων που εχουν παρει εργολαβια την κωλοφαρδια.. Μαντεψα σωστα;

 

καλά ένα στοίχημα με τον αδερφό μετα από τρία χρόνια έπαιξα απλά επειδή έδινε 2:-D

 

αυτά που έβλα bold: δεν το πιασαB)

αν μαντεύω σωστά κι αναφέρεσαι σε αγγλικό σύλλογο, στην υπογραφή δηλώνω tottenham;)

η αντιπάθεια προς manchester είναι από το 1999 που με δυο στραβοκλοτσιές πήρατε τίτλο και το κρατάω μανιάτικο (και χωρίς να είμαι βαυαρός)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αντιπάθεια προς manchester είναι από το 1999 που με δυο στραβοκλοτσιές πήρατε τίτλο και το κρατάω μανιάτικο (και χωρίς να είμαι βαυαρός)

 

Ακριβώς το ίδιο και με εμένα, απο τότε την μισώ και εγώ αν και δεν υποστηρίζω Bayern.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερχομαστε κολογριες. ετοιμαστε τα χαρτομαντηλα για την αδερφη τον ροναλντο γιατι θα πεσει πολυ κλαμα. ερχομαστε. παρτε και ενα π για τον πορτιερο σας γιατι θα του χρειαστει στο τελος του μπαρμπα.

 

Πες μου οτι ησουν Τσελσυ και πριν το 2000, αυτο μονο πες μου, τελος

 

ΥΓ. Για το '99, δλδ οταν το κανει η Μπαγερν στην Χεταφε τοτε θυμομαστε τον Λινεκερ "..κερδιζουν οι Γερμανοι", οταν η Τσελσυ περναει στην ουσια χαρη στο αυτογκολ στον 92' του Ριισε ηταν γιατι πιεζε, που να παρει οταν το κανει η Εθνικη το 2004 με την Τσεχια ηταν η "Ελληνικη ψυχη" , οταν το εκανε η Μαντσεστερ ηταν κωλοφαρδια ε?Κωλοφαρδια ειδικα το 2ο γκολ που ενω εχουν φαει το πρωτο βρισκεται ΞΑΝΑ δικος μας να παρει την κεφαλια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου οτι ησουν Τσελσυ και πριν το 2000, αυτο μονο πες μου, τελος

 

ΥΓ. Για το '99, δλδ οταν το κανει η Μπαγερν στην Χεταφε τοτε θυμομαστε τον Λινεκερ "..κερδιζουν οι Γερμανοι", οταν η Τσελσυ περναει στην ουσια χαρη στο αυτογκολ στον 92' του Ριισε ηταν γιατι πιεζε, που να παρει οταν το κανει η Εθνικη το 2004 με την Τσεχια ηταν η "Ελληνικη ψυχη" , οταν το εκανε η Μαντσεστερ ηταν κωλοφαρδια ε?Κωλοφαρδια ειδικα το 2ο γκολ που ενω εχουν φαει το πρωτο βρισκεται ΞΑΝΑ δικος μας να παρει την κεφαλια?

 

φυσικα και ειμαι τσελσι μετα το 2002.... ημουν γιουναιτεντ και φανατικος μεχρι το 99 οπου και ημουν στο μαντσεστερ και πανηγυριζα αλλα μετα για καποιον λογο την σιχαθηκα πραγματικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kaisersoze και στα τρία παραδείγματα το αντίθετο λέω, για αυτό και λέω για το 99

. Η χετάφε έκανε πλάκα 120 λεπτά και την πάτησε, αυτογκολ ριισε μην το συζητάμε (σου θυμίζω τα αυτογκολ κυριάκου χένρικσεν στο 3-2, που με το 3-0 το πήρε ο γαύρος στην διαφορά γκολ) και όσο για την ελληνική ψυχή... τέτοια άκουγα όσα χρόνια μεγάλωνα κι όταν μιλάω μετά με λένε ανθέλληνα

 

για το θέμα της κωλοφαρδίας δεν είναι ότι δεν καταλάβαιναν οι ίδιοι ότι σκοράρανε αλλά ρε παιδί μου με άτσαλη παρεμβολή ο παράγοντας τύχη παίζει σημαντικό ρόλο. Τον ίδιο ή περισσότερο με τα δυο δοκάρια των γερμανών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ κιολας αλλα αν μιλας για τυχη πες για το δοκαρι του Γιανκερ που θα το εκανε 2-0

 

Τα στημενα του Μπεκαμ ειναι σαν να μου λες κωλοφαρδια τα φαουλ του Ριβαλντο. Και αν στο 1ο γινεται καραμπολα(αλλα και παλι, στην αναμπουμπουλα πιανεις Σερινγκαχ-Σολσκιερ, δλδ περασε το απευθειας και αυτοι μαρκαραν τον Σμαιχελ, ε τα ηθελε ο κωλος τους) στο 2ο ειναι ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ για ομαδα τυπου Μπαγερν(μα 4 απο την Ζενιτ ο Τονι?4 μωρε?) να τους περνει την 1η κεφαλια ο Σερινγκχαμ, δλδ ποιον μαρκαραν εκει?Τον Σκοουλς?

Στην Γιουναιτεντ του '99 τα στημενα λογω Μπεκαμ ηταν μαστ, ο Χιτχφελντ πιαστηκε κοτσος που δεν τα υπολογισε.

Εκεινη η ομαδαρα, που πηγε και πηρε την προκριση με κατι @@ ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ με 2-3 απο 2-0 μεσα στο ΝτελεΑλπι (εκεινο το ματς για μενα ηταν η κορονιδα των επιτευγματων του Σερ, ηταν σεμιναριο προπονητικης) ηταν αυτο που ειχε πει ο Λιπι "Ολοι ξερουν πως παιζει η Μαντσεστερ, ειναι το ιδιο συστημα συνεχεια, το ξερουμε, το εχουμε διαβασει τελεια. Απλα κανεις δεν μπορει να το αντιμετωπισει"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε Kaizer τι εποχες μας θυμισες.

 

Εκει που ελεγε μλκς ο Διακογιαννης οτι "ολα εχουν τελειωσει" και το κανει 2-3 χυσαμε κανονικα!

 

Παντως,ομολογω οτι δεν περιμενα τοσο αντιθεαματικο ποδοσφαιρο απο την United,Chelsea μην καταντησουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδί μου χαλάρωσε, όσο σωστά κι αν είναι αυτά που λες για κάποιο λόγο συζητιέται τόσα χρόνια. Ναι δεν ήταν απίθανο, τυχαίο κτλ, αλλά αν δεν το θες (την ανατροπή), σου την δίνει στα νεύρα που έγινε και που έγινε έτσι.

 

πως να στο πω, μου χει σκαλώσει ως franchise και δεν την πάω. Αν ο sir και όλοι οι παίχτες μεταφερθούν στην χ ομάδα (ανευ σημασίας ποια) δεν θα είμαι εναντίον της, δεν έχω σκάλωμα με αυτούς. Πάντα θαύμαζα την μπάλα που έπαιζε και παίζει και μ' αρέσουν οι παίκτες της...όπα!:devil::devil: το ότι θέλω βέβαια να σπάσω τα δόντια του cristiano δεν παύει να ισχύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα ωραια για την κολωφαρδια της μαντς το 99..

Εγω απλα θα υπενθυμισω σχολιο του σωτηρακοπουλου κατα το '80 στον πρωτο αγωνα της μπαγερν με την ζενιτ

"πιεζει η μπαγερν, ολα μπορουν να γινουν μια και ειναι γνωστη η τυχη των βαυαρων στα τελευταια λεπτα τετοιων αγωνων"...

 

Τεσπα... Παντως τον τελικο τον φοβαμαι... Η μαντς περναει περιοδο ντεφορμαρισματος (που κανεις δεν το ανεφερε νομιζω).

Ειναι φανερο οτι ο ροναλντο κουραστηκε, και στα τελευταια παιχνιδια ειναι ανυπαρκτος..

Και δεν ξερω γιατι, αλλα αυτη η τσελσυ με φοβιζει.. Βγαζει τσαμπουκα που δεν τον ειχε πριν μερικους μηνες.. Οι παικτες το εχουν παρει πατριωτικα μετα την φυγη του ζοσε να αποδειξουν οτι αυτοι ειναι οι "special one" και οχι ο πορτογαλος...

 

Υ.Γ. μπαλακ 15 χιλιομετρα....το ειδα και αυτο θεε μου... Μου μενει να δω τον ριβαλντο να ξεπερνα σε σπριντ τον λουαλουα και εκλεισα απο το ποδοσφαιρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...