Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιιιιιιιιιιιιιιιιουυυυυυυυυυυυυυυυυυ...παει κιαυτο

 

Λοιπον, Σερ Αλεξ μου καλε....ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΦΕΡΕ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΥΜΜΑΖΕΨΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑ

 

Δεν μπορει αυτο το χαλι του τελευταιου μηνα, που μπροστα του ο Παναθηναικος φαινεται η πιο επιθετικη ομαδα στον Πλανητη, να λεγεται ΜανΓιουναιτεντ. Ο Μπαρεζι και ο Αριγκο Σακι με τον Αλμπερτινι της χρυση εποχης του Κατενατσιο θα νιωθουν συγκινημενοι σημερα

 

Ξεκιναμε πρωτα απολα ομαδικα

-Δεν γινεται Σερ μου να μην πιεζει το κεντρο και τα ταγαρια Παρκ,Καρικ, και Σια να κοιτανε και να τρεχουν μονο οι συγκηνιτικοι Τεβεζ και Σκοουλς. Δεν γινεται να παιζουμε επι 75' λεπτα "περιμενουμε ταμπουρι". ΑΛΛΟ το δεν ανοιγομαι, ΑΛΛΟ το ταμπουρι. Αι σιχτιρ

-Δεν γινεται Σερ μου να μην κραταμε μπαλα ουτε με Ουχου και να μου βγαζεις τον Σκοουλς για να βαλεις τον Φλετσερ. Δεν γινεται να παιζεις με κορυφη τον Ροναλντο εκει που τον αχρηστευεις

-Δεν γινεται Σερ μου να εχουμε δυο αριστερα μπακ πολυ καλα και ΚΑΝΕΝΑ δεξια, δεν γινεται να χτυπαει ενα σεντερ μπακ και να κανουμε το σταυρο μας ποιος θα παιξει, δεν γινεται να μην εχουμε 3ο επιθετικο, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ να θελει δευτερολεπτα και να μην κανεις 3η αλλαγη!!!

 

Και παμε στα ατομικα

-Ο Χαργκριβς ΔΕΝ ειναι δεξι μπακ. Επαιξε απο αναγκη, δεν γινεται να μαθει να σκεφτεται σαν δεξι μπακ, καλυτερα ο Γκαρι Νεβιλ, τουλαχιστον να κερδισεις τον Χαργκριβς ως χαφ

-Δεν υπαρχει ποδοσφαιριστης Γουες Μπραουν.Ειναι μονιμη πηγη κινδυνων. Ο Ριο Φερντιναντ ειναι ενας ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καλος αμυντικος που ποτε δεν θα γινει ηγετης. Οτι ευκαιρια εγινε ηταν γιατι δεν υπηρχε ενας να βαλει τις φωνες "Ριο εδω, Γουες εκει, Οουεν παραδιπλα"

-Δεν υπαρχει ποδοσφαιριστης Καρικ. Ο Μπασινας θελει 10 και 15 Καρικ. Σερ...ΧΕΣΕ ΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΡΚ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΝ ΑΣΙΑΣ. Ενας τυπος που τρεχει τρεχει σαν βλαμμενο και δεν μαρκαρει ΚΑΝ!Δλδ κοιταει, οταν φευγει μπαλα τοτε τρεχει να την προλαβει και να την ξεφορτωθει οσο γινεται γρηγοροτερα. Νανι παλικαρι μου, ΜΙΑ ΖΩΗ θα βλεπεις την πλατη του Αντερσον στο μελλον. Ολο κορδελακια και ουτε μια ουσιαστικη ενεργεια.

 

Απο την κριτικη γλυτωνει ο κακομοιρος Ροναλντο που τον εχουμε να τρεχει σαν τον Βεγγο μπας και προλαβει καμια μπαλια,ο Ερβιν που ηταν πολυ καλος σε ολες εκτος μιας τις επεμβασεις του,ο Εβρα που επαιξε για Εβρα, οχι λιγοτερο, οχι περισσοτερο, ο μεγαλος μεσος και σημερα Πολ Σκοουλς που εδειξε σε ολα τα παιδαρελια πως μπορεις ΚΑΙ να κοβεις ΚΑΙ να κρατας μπαλα ΚΑΙ να σκοραρεις και το Αργεντινικο Σκυλι ο Καρλιτο που πρεπει να εκανε 500χλμ στην κλιμακα της ΟΥΕΦΑ, μιλαμε ητανε παντου, αι σωστα και εκοβε και τριπλες και φαουλ και μεγαλος μαγκας και μπραβο του

 

Για του χρονου ΟΠΩΣ και ΔΗΠΟΤΕ

1 δεξι μπακ(φημες λενε για Λαμ)

1 τριτο επιθετικο ΣΟΣ επιγοντως κτλ...Οχι μονο δεν εχουμε αλλαγη επιθετικου, ειναι ολοι κοντοπουτανοι, ενα κορμι στην επιθεση δεν υπαρχει αν χρειαστει

1 αριστερο χαφ στην θεση του Νανι

1 3ος αμυντικος για να μην βλεπω την σκατοφατσα του Μπραουν

 

Σε δευτερη μοιρα

1 αμ.χαφ(αν και εκει λογικα θα παει ο Χαργκριβς αν παρουμε δεξι μπακ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο Match αλλά απο τις μεταξύ τους αναμετρήσεις και βάσει ποδοσφαίρου άξιζε η barca τελικό ;). Οσοι δεν είδαν τον αγώνα βάλτε Νέα Ερυθρόδερμη Τηλεόραση να το δείτε έχουν γέλιο και οι σχολιαστές με τα τραγικά σχόλια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο Match αλλά απο τις μεταξύ τους αναμετρήσεις και βάσει ποδοσφαίρου άξιζε η barca τελικό ;). Οσοι δεν είδαν τον αγώνα βάλτε Νέα Ερυθρόδερμη Τηλεόραση να το δείτε έχουν γέλιο και οι σχολιαστές με τα τραγικά σχόλια τους.

 

Ρε αδελφε, να σου πω ομως κατι. Καιγω περσυ αξιζα τελικο ας πουμε. Αλλα μου το πηρε η Μιλαν με 3 ενεργειες στην ουσια του Κακα. Ειναι αλλο η κριτικη της καθε ομαδας και αλλο η συγκριση. Δεν φταιει κανεις στην Μπαρτσελονα αν εκανε μια χαρα τριπλες, πασες, γυρισμα της μπαλας αλλα αμα σε ρωτησω τωρα, που το εχεις και προσφατο, αποψε ο Βαν Ντε Σααρ, ενα τετ-α-τετ θυμασαι να πιανει? δεν θα εχεις ευκαιρο να μου απαντησεις.

 

Δεν της φταιει κανεις που στην σουταρα του Ντεκο ο δικος μου το πιανει και στην σουταρα του Πολ ο Βαλντες γυρναει για να το δει καλα.Επισης, κατσε και σκεψου ποσες φασεις εκανε η Μπαρτσελονα και ποσες η Γιουναιτεντ, αν τις θυμηθεις ολες, θα δεις οτι αθροιστικα εμεις καναμε παραπανω!

 

Ενιγουει, για μενα ΔΙΚΑΙΩΣ περασαμε γιατι ουτε ατυχια ουτε αδικια επληξε την Μπαρτσελονα, απλα μπορουσαν να ειχαν περασει και αυτοι, εκατσε σε μας η μπιλια, τι να κανουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα κοιταω λιγο το θρεντ και βλεπω οτι το παιζουμε και προπονητες για τους αγγλους!

δεν ξερει ο Σερ που ειναι 20 χρονια στον παγκο της μαντσεστερ και ξερουμε εμεις! ΟΚ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε, εγω κρινω αυτο που βλεπω, αμα ειναι να μην πιανουμε στο στομα μας κανενα,απο τον Φεργκιουσον μεχρι τον Πεσειρο και τον Μακη Κατσαβακη

 

Το οτι δεν ημαστε προπονητες δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε να κρινουμε. Σημαινει οτι δεν μπορουμε να τα κανουμε εμεις καλυτερα και γιαυτο δεν δουλευουμε στην Μαντσεστερ.

Δλδ πρεπει να ειμαι προπονητης για να δω οτι το δεν υπαρχει δεξι μπακ Χαργκριβς?Πρεπει να ειμαι προπονητης για να δω οτι ΟΛΟΙ οι αντιπαλοι πανε στην πλευρα του Μπραουν γιατι ειναι πηγη κινδυνων?Πρεπει να ειμαι προπονητης για να δω οτι ο Καρικ δεν κραταει μπαλα ουτε αν του την δεσω στο ποδι?Πρεπει να ειμαι προπονητης για να δω οτι δεν βγαιναμε να πιεσουμε, τους περιμεναμε, λες και δεν εχουμε ξαναπαιξει με ομαδες επιπεδου Μπαρτσα?

 

Το μονο που λεμε ειναι οτι οταν ΕΠΙΤΗΔΕΣ παιζεις τοσο "κυνικο" ποδοσφαιρο, φροντισε να κερδισεις. Γιατι φετος καμια "ατυχια" και κανενα "του χρονου πιο ωριμοι" και καμια ομορφια της μπαλας που παιξαμε δεν θα χρυσοσωσει το χαπι αν δεν το παρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελατε κουτσα κουτσα. ο ρομαν εχει κλεισει ρεζερβε και σας περιμενει.... οπως ειπα και σε φανατικο διαβολο στο μου σου νου ...οξω ρεεεεεεεεεε που θελετε και κουπα με την κολογρια στον παγκο βαρεθηκα να τον βλεπω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fillpreview1phpyl1.jpg

 

fillpreviewphpzq1.jpg

 

 

GLORY GLORY MAN UTD ..

GLORY GLORY MAN UTD..

GLORY GLORY MAN UTD..

AND THE REDS ARE MARCHING ON ON ON !!!

 

EΛΑΤΕ ΤΕΛΙΚΟ.. ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΟΥΣ ΕΝΝΟΩ.. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.. ΕΛΑΤΕ!! :lol:

 

Δεν εχω διαθεση να σχολιασω τιποτα αλλο σημερα βραδυ.. Ειμαι καβλωμ.. και εκστασιασμενος.. Απο αυριο.. Ελα μωρη ομαδα.. UTD!! UTD!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλυθητε καλα και ερχομαστε. στηστε κολο. οξω ρεεεεεεεεεεε

 

Περισυ Μιλαν φετος Τσελσι του χρονου Πανσερραικος.. Ρε ουρτ ρε.. Εγκαθετε.. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως με τετοια εμφανιση και τους διαβολους, μας βλεπω να χανουμε...κατι τετοια παιχνιδακια ο γκεραρντ τα εχει για πρωινο..

Ποσο ντεφορμε ειναι ο ροναλντο ρε παιδια..

 

 

Υ.Γ. Quiz: ποσες φορες καταφεραν να κοψουν οι αμυντικοι της μαντσεστερ τον μεσσι σε 180 λεπτα παιχνιδιου??

1) 1

2) 0

3) 3 (xaxa καλο ε??)

4) καμια. απ'εναντιας θα συμμετασχει σε διαφημιση κουβαδων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, μην τρελενεσαι, αν κατι με στηριζει ειναι οτι θα παιξουμε με ενα εκα των αλλων 2 Ιταλικων ομαδων της Αγγλιας. Σιγα την μπαλα που παιζει η Λιβερπουλ και η Τσελσυ δλδ. Παντως εφοσον μιλαμε για ενα ματς και αρα δεν υπαρχει η καβατζα του 2 ματς βλεπω να παιζουμε καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ο Nani τίνει να γίνει ο Βύντρα της United....respect στον Sir φυσικά αλλά δεν κατάλαβα με ποια λογική αφήνει πάγκο τον στρατιώτη Ryan μέχρι το 75.

 

 

 

Υ.Γ Με τον Evra τελικά όλα ΟΚ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περάσατε που περάσατε ρε αχώνευτοι και τρισκατάρατοι, βάλτε 3 goal να πιασουμε το over αι σιχτίρ...

 

και ανάψτε καμια λαμπάδα στο μπόι του αλου φαν παρκ (δεν θα σας πάρει πολλά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...