Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ολα αυτα σωστα ειναι αλλα αρχιζω και βλεπω οτι αλλαζουν τα πραματα σιγα σιγα(θα μου πεις μπορει απλα να ΘΕΛΩ να βλεπω οτι αλλαζουν αλλα οκ)

Στο θεμα για τα χαφ διαφωνω βεβαια γτ αμα μου λες οτι ο τζεραρντ ο αλονσο κ ο μασερανο δεν ξερουν μπαλα οκ μαλλον εχουμε διαφορετικη αποψη για το τι σημαινει η εκφραση:P..και ναι οκ ο μουσατος ριχνει πολυ βαρος στο Τσουλου αλλα τι να κανουμε του μεινε απωθημενο απτη βαλενθια.Οπως και να χει αυτα τα "συνοθυλευμα","κωλοχανειο" κλπ μας αντιπροσωπευαν πληρως μεχρι πριν 3-4 χρονια αλλα πιστευω πως κατι παει να γινει.Peace και ειπαμε....ΜΟΣΧΑ:P:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλονσο καλο χαφ αλλα σιγουρα απεχει πολυ απο τα κορυφαια της Ευρωπης.. Ο Μαστσερανο ειναι πολυ καλο αμυντικο χαφ. Ο μονος παικτης ομως κλασης στο κεντρο ειναι ο Τζεραρντ. Και ειλικρινα δεν θες να ακουσεις την αποψη μου που θα βρισκοσασταν αμα δεν υπηρχε και αυτος..

Και ναι.. Αντε.. Μακαρι να συναντηθουμε Μοσχα.. Πολυ θα το ηθελα.. :-D Πελατεεες μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα την τρελη τακουνια στο πρωτο τεμαχιο το Σαββατο ο Ενας και Μοναδικος Εκπροσωπος του Καλου στην Γη, ο Κριστιανο Ροναλντο κανει γιουσουφακια του στο ημιχρονο και τις Ρωμαιες(φοβερη σεντρα Πολ Σκοουλς στο γκολ αλλα ολη η ενεργεια απο την αρχη ανηκει στον Κριστιανο)

 

Ελπιζω μονο μην φαει καμια καμπανα για το θεατρο στην φαση που πηρε κιτρινη ο Ιταλος στο τελος του ημιχρονου(ειναι σαν τον Σαρας, αν δεν εισαι Μαντσεστερ ειναι πολυ εκνευριστικος τυπος παντως)

 

Χτυπησε ο Βιντιτς και αντικατασταθηκε παντως δεν τον ειδα να υποφερει μακαρι να μην αρχισουμε τα περσυνα(παρε παγκο επιτελους μια χρονια ρε Σερ)

 

ΥΓ. Παντως μου καθεται στο λαιμο η τακτικη του Σερ, δεν γινεται στο γηπεδο μας το χορταρι να εχει 40ο κλιση και εκτος να κλεινομαστε πισω, τοσο πολυ τους φοβαται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ροναλντο.. Ο μονος ποδοσφαιριστης πανω στην γη που μπορει να σκοραρει με εκατομμυρια τροπους..

Για αυτο το ποδοσφαιρο ειναι ο βασιλιας των σπορ.. Οσο υπαρχουν παικτες σαν και αυτον θα βλεπω μπαλα με τρελλα

 

Σοβαρη και ωριμη η Man U για αλλο ενα ματς..Kaiser δεν ειναι κλεισιμο. Επιτελους το χω πει οτι η UTD ειναι πιο ωριμη απο ποτε στην Ευρωπη. Για να παρεις αποτελεσμα πρεπει να παιξεις εξυπνα. Και αυτο το κανει φετος καλα μεχρι στιγμης. Τα τρελλα ματς μεσα στο ναο τα βλεπουμε και στην Premiership, και θα το δουμε και στον τελικο αν παμε.. Αντε ενα ακομη καλο ημιχρονο και παμε για τελικο!! Ουπς ημιτελικο ηθελα να πω.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσκυνώ κι΄εγώ με την σειρά μου τον παιχταρά Κριστιανο Ροναλντο. Απίστευτος παίκτης, μία ομάδα μόνος του. Μακράν ο καλύτερος παίκτης αυτήν την στιγμή στον κόσμο και αν συνεχίσει έτσι θα αφήσει εποχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαιγω επιμενω πως ο Σερ εχει κατι κολληματα, ΜΑ ΚΑΤΙ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ!!!

 

-Αφου φαγαμε στην μαπα για 60' τον Αντερσον που δεν μαρκαρει και δεν κοβει ουτε με βαλε και ΕΠΙΠΛΕΟΝ σημερα δεν κραταγε ουτε μπαλα με αποτελεσμα να εχουμε 4 επιθετικογενης παικτες μπροστα και 4 μπακ που πλην Εβρα ειναι για να την παρουν απο την περιοχη και να την πανε 5 μετρα το πολυ(με αποτελεσμα να υπαρχουν 3,5 παικτες κολλημενοι πισω και 4 μπροστα που τους συνεδεαν μονο δυο παικτες, δλδ ο ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ ΣΗΜΕΡΑ Πολ ΣΚοουλς γιατι ο Καρικ ειναι για να φευγει η μπομπα μακρια μονο=στο κενο αναμεσα στις γραμμες μας χωραγε να κανει κολλιδια αρμα Λεοπαρντ)

 

-Αφου φαγαμε για 90' λεπτα τον ανεκδιηγητο Παρκ ο οποιος πηρε την θεση του Τεβεζ και καλα για να μαρκαρει δεξια και η αριστερα πλευρα της Ρομα επι 65' ειχε ονειρωξης βαζωντας τον φιλοτιμο πλην μετριο αμυντικο Μπραουν στην μεση και κανωντας μαζικες επελασεις

 

-Αφου επιμενει να καταστρεφει τον Ρουνευ θυσιαζωντας τον ως δεξι χαφ για να παιξει ο Κριστιανο κορυφη(ο οποιος παιζει κορυφη, ο Γουεην δεν πιανει το μαξιμουμ δεξια)

 

ΕΥΤΥΧΩΣ!ΕΥΤΥΧΩΣ!ΕΥΤΥΧΩΣ!Θυμηθηκε τι μεγαλος προπονητης ειναι, πεταξε εξω τον Αντερσον και εβαλε τον Χαργκριβς(και επιτελους βρεθηκε καποιος να κοβει και να πηγαινει και 5 μετρα πιο κει την μπαλα) και εφερε τον Παρκ αριστερα(οπου υπηρχε ενας καλυτερος παικτης του Μπραουν ο Εβρα) και ετσι ηρθε και η φαση του 2ου γκολ

 

Παντως οφειλω να ομολγησω οτι μεχρι το 2-0 ημασταν ανυπαρκτοι και το σκορ ειναι μαγικη εικονα κυριως χαρη στον ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΑΙΚΤΗ Κριστιανο Ροναλντο(ο οποιος εχει ωριμασει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, δλδ κανει τα δικα του αλλα την δινει σχεδον αμεσως την κακομοιρη μπαλα, ή κερδιζει φαουλ ή κοντρολαρει 40αρες μπαλιες και κυριως εχει σταματησει να τρεχει πανω-κατω ασκοπα) και στον συγκινητικο, τραυματια Φαν Ντερ Σαρ(στην θεση του με τετοια χρονια θα σταματαγα, σπερνει φετος) και μετα το 0-2 ημαστε γιωτομπαλα που δεν τους βαλαμε και 4 και 5 οπως μπορουσαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ρε κ να εμπαινε το τελευταιο του ροναλντο...αντε κ μια 8αρα τωρα κ φυγαμε για τον επομενο...α,δεν ξερω αν το ειπα,ΜΑ ΤΙ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΡΟΝΑΛΝΤΟ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαιγω επιμενω πως ο Σερ εχει κατι κολληματα, ΜΑ ΚΑΤΙ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ!!!

 

Σωπα ρε; :P Γιατι το λες αυτο δεν εχει δωσει τετοιες λαβες τοσα χρονια..:-D

 

Συμφωνω πως αν εμπαινε το γκολ στο τελος του Ροναλντο θα ηταν μαγεια.. PRO EVO SOCCER

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kaizer βλεπω οτι και εσυ εισαι ειδικος Μαντσεστερολογος Γιουναιτεντολογος.:-D

Σαν και εμενα. Την παρακολουθω εδω τοσα και τοσα χρονια. Glory Glory Man United:-)

 

Στο μονο που διαφωνω ειναι αυτα που ειπες για τον Αντερσον, που ναι μεν χθες δεν ηταν καλος αλλα οχι τοσο τραγικος αμυντικα οσο τον περιεγραψες....

 

Χθες παλι ο παλιος ειναι αλλιως. Ενας απο τους λιγους εναπομειναντες της "παλιας φρουρας", ο Σκοουλς ηταν απιστευτος! Επισης η τρομερη σεντρα του στο γκολ και η ποιοτητα της, μου θυμισε παλια Μαντσεστερ.:rolleyes: Ααχ οι νεοι δεν ξερουν να βγαζουν τετοιες σεντρες....:cry:

 

Τωρα θα πηγαιναμε για τρεμπλ παλι αν δεν καναμε την μλ.... στο κυπελλο.:cry::cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα τρεμπλ ειναι ωραια ΑΝ κατσουν. Βαζεις στοχους με σειρα, αν ερθουν ολοι καλως, αλλιως στα @@ μας, ας παρω εγω 4-5 ΤΛ ακομα και ας μην εχω αλλο τρεμπλ(εξαλλου το 1ο εχει γλυκα μονο)

 

Ο Αντερσον ειναι ο Καραγκουνης της Γιουναιτεντ, τρεχει, τρεχει αλλα κηνυγαει την ουρα του. Δεν ειναι ουτε θα γινει ποτε Κιν. Εξαλλου δεν τον πηραμε για κει αλλα για "αντιΣκοουλς".Παντως και επιθετικα λιγα πραγματα χθες αν και γενικα κανει ομορφιες. Περιμενω παντως περισσοτερο τον αλλο, τον Νανι. Ειναι τρελο καραγκιοζακι, προτιμαει να ψ$%& με τριπλιτσες και να χανουμε 1-0 στο 89' αλλα κανει κατι ζωγραφιες...Τεσπα μακαρι να βαλει μυαλο γιατι αλλιως θα βλεπει τον ΑΝτερσον να παιζει 90λεπτα και αυτος στην κερκιδα να τρωει ποπκορν

 

ΥΓ. Εχει δει κανεις το βιντεακι απο μια φωτογραφηση του Κριστιανο με ενα αλλο πιτσιρικα ασχετο, που κανουν στο διαλλειμα κολπακια με την μπαλα?Χαζευεις 5 λεπτα γκελακια και κολπακια, κρυβουν την μπαλα. Αν μπορεις ρε πουστη μου να τα κανεις αυτα, μια μπαλα θες μονο και μπορεις να μαλακιζεσαι ωρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα τρεμπλ ειναι ωραια ΑΝ κατσουν. Βαζεις στοχους με σειρα, αν ερθουν ολοι καλως, αλλιως στα @@ μας, ας παρω εγω 4-5 ΤΛ ακομα και ας μην εχω αλλο τρεμπλ(εξαλλου το 1ο εχει γλυκα μονο)

 

Ο Αντερσον ειναι ο Καραγκουνης της Γιουναιτεντ, τρεχει, τρεχει αλλα κηνυγαει την ουρα του. Δεν ειναι ουτε θα γινει ποτε Κιν. Εξαλλου δεν τον πηραμε για κει αλλα για "αντιΣκοουλς".Παντως και επιθετικα λιγα πραγματα χθες αν και γενικα κανει ομορφιες. Περιμενω παντως περισσοτερο τον αλλο, τον Νανι. Ειναι τρελο καραγκιοζακι, προτιμαει να ψ$%& με τριπλιτσες και να χανουμε 1-0 στο 89' αλλα κανει κατι ζωγραφιες...Τεσπα μακαρι να βαλει μυαλο γιατι αλλιως θα βλεπει τον ΑΝτερσον να παιζει 90λεπτα και αυτος στην κερκιδα να τρωει ποπκορν

 

ΥΓ. Εχει δει κανεις το βιντεακι απο μια φωτογραφηση του Κριστιανο με ενα αλλο πιτσιρικα ασχετο, που κανουν στο διαλλειμα κολπακια με την μπαλα?Χαζευεις 5 λεπτα γκελακια και κολπακια, κρυβουν την μπαλα. Αν μπορεις ρε πουστη μου να τα κανεις αυτα, μια μπαλα θες μονο και μπορεις να μαλακιζεσαι ωρες

 

 

και εγω θα διαφωνησω λιγο με τον αντερσον..οκ χθες δεν ηταν τπτ το ιδιαιτερο, αλλα γενικα εχει παιξει αρκετα καλα φετος, και μην ξεχνας οτι ειναι μολις 18 χρονων..

Οσο για τον νανι, και εγω τον γουσταρψ, ξεφτυλιζει τον κοσμο για την πλακα του..

Παντως χθες, αυτο το συστημα με τον..παρκ επιθετικο πιστευω οτι ειναι το λιγοτερο..αστειο..

Και παλι 2 τεμαχια...τι να πω...

 

Αν βρειτε το βιντεακι στειλτε το!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι δεν ειμαι σιγουρος για την προκριση ακομα και μετα το χθεσινο. Λογω του οτι ο προπονητης μας, ο οποιος ναι μεν ειναι !ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ! αλλα εχει καποιες εμμονες με το να κατεβαζει ακομα και εφηβικες ομαδες:lol: σε υποτιθεμενα ευκολα παιχνιδια.

 

Φοβαμαι μην κατεβασει τιποτα ομαδα αναπληρωματικων(παροτι φετος εχουμε 5-6 αναπληρωματικους που ειναι ισαξιοι με τους βασικους, δηλαδη επιτελους εχουμε βαθος παγκου) και γινει κανα 0-3 και τρελαθουμε....:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΑΛΑΚΙΑ Χ φεραμε

 

Προηγηθηκαμε και ευτυχως που κρατησαμε το Χ στο τελος. Κριμα γιατι με +5 επαιζες με αλλο αερα, τωρα ειμαστε +3, θελουμε ΟΠΩΣ και ΔΗΠΟΤΕ νικη μεσα την Κυριακη με Αρσεναλ ωστε να εχουμε να δωσουμε και το Χ αλλα και την ηττα με 1 γκολ στην Τσελσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...