Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Αυτά τα σχόλια σε πρώτο πρόσωπο τα λατρεύω.

 

Από οποιονδήποτε οπαδό και αν προέρχονται.

 

Σε ενδεχόμενο αγώνα Παναθηναϊκού-Μάντσεστερ τι προβλέπει το πρόγραμμα; Διχασμό προσωπικότητας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ενδεχομενο?2 φορες εχω προχειρο που εχουμε παιξει

Κανενας διχασμος της προσωπικοτητας, το εχω βιωσει και ξερω. Τελικα Παναθηναικος θα υπερισχυσει αλλα δεν αντεχω να βλεπω την Γιουναιτεντ να χανει. Το ιδανικο ειναι

-Σε νοκ-αουτ αγωνες θελω 0-0 στην Ελλαδα, 1-1 στην Αγγλια, προκριση της Παναθας αλλα χωρις να χασει η Γιουναιτεντ

-Σε ομιλο, στον 1ο αγωνα Παναθα(γιατι η Γιουναιτεντ θα βρει αλλου τους βαθμους), στο 2ο αγωνα οποιος τους εχει αναγκη(πχ ΝΑΙ, με αποκλεισμενη Παναθα και Μαντσεστερ να καιγεται τοτε Μanchester ftw)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι το εχω νιωσει με ολυμπιακο εργοτελη.. Μετα απο 3 δευτερολεπτα αρχισα να βριζω προπονητη, διαιτησια, τον κοκκαλη (αυτον τον βριζω παντα) να πεταω μπουκαλια στον τζολε κλπκλπκλπ

 

Τωρα, οταν ειναι να παιξει εργοτελης μαντσεστερ, δεν θα ξερω να σου πω ακριβως γιατι απλα μετα τον αγωνα θα εχω αφησει και την τελευταια μου πνοη, οντως βλεπωντας το ονειρο μου να πραγματοποιητε :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μνήμες από τις περσινές μάχες, στο αντίστοιχο σημείο της διοργάνωσης, ξυπνούν από το ζευγάρι Ρόμα-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, το οποίο ήταν το δεύτερο που προέκυψε. Οι Ρωμαίοι θα επιδιώξουν να διώξουν από πάνω τους τη ρετσινιά του 7-1, την ίδια ώρα που οι κόκκινοι διάβολοι θα θέλουν να επαναλάβουν κάτι ανάλογο..

 

Καλώς τα παιδιά...:devil::devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν νομίζω πως θα περάσει η Liverpool από την Arsenal. Όταν παίζουν σοβαρά χάνεται η μπάλα. Για Manchester-Arsenal το βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαντσεστερ γιουναιντετ θα μαι μεχρι να πεθανω η αιωνια αγαπη φετοσ δε παιζομαστε στην επιθεση με διδυμο τεβεζ-ροναλντο .περιμενα και το ρουνει αλλα λογω τραυματισμου μαλλον δεν πατησε καλα φετος..τι ναπς για 3 φορα με ρομα ελεος πια βαρεθηκαμε να την κερδιζουμε αν και η ρομα ειναι μια παραπολυ καλη ομαδα....:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα.. Ωρες ωρες αναρωτιεμαι τι πληρωνω την κωλονοβα και το σημα της σαν μαλεας;

Αν ειναι δυνατον να μην εχω βαλει sky τοσο καιρο να βλεπω τις τσοντες σε HD? :lol:

 

Καντε μου την χαρη ρε παιδια.. Πηγαινετε ενα τελικο με την Man U φετος στο Τσουλου (αν τα καταφερουμε και εμεις δλδ) να γελασει και το παρδαλο κατσικι..Εχει να σκοραρει ακομα ο Eagles και ο καθε ασχετος μαζι σας..

 

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΡΕ με την Man U.. Απλα δεν μπορειτε..

Παμε για Premiership αντε να γκελαρουν και οι Gunners να ξεφυγουμε και αλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δωστε κανα λινκ με τα γκολ ρε για εμας που δεν τα ειδαμε.(οχι κατι γαλλικα που εχει στο youtube,αλλα με αγγλικη μεταδοση αμα ξερει κανεις.)

 

αντε γεια στην τσελσι,που νομιζει οτι μπηκε στο κλαμπ των ....μεγαλων.ειναι πολυ λιγη ομαδα ακομα,θελει καποιες 10ετιες για να φτασει πρωτα την τοττεναμ,και μετα βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ ΡΕΕΕΕΕ

 

 

ΦΩΤΙΑ ΚΙ ΑΤΣΑΛΙ

 

 

Γεωμετρια σε χορταρι, και σε ενα μηνα που θα ημαστε στο φουλ θα τρωμε παιδια και θα φτυνουμε πριονια. Γκολ και θεαμα. 3-0 στους αιωνιους πελατες και τωρα σειρα περνουν τα πιτσιρικια του Βενγκερ που εκλασαν μολις ανεβηκαν 1οι και τα χαζα του Αμπραμοβιτς που ειναι ο Παναθηναικος της Αγγλιας....

 

 

ΡΕ ΛΕΠΙΔΑ ΚΑΙΤ ΣΕΚΟΥΡΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΟΛΟΥΣ. Και πρωτη πρωτη την αμπαλη Ρομα, δεν χορτασαν περσυ, ξαναρχονται, μυαλο δεν βαζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρελλη μπαλα αν και επαιζαν οι αλλοι με 10 (καλα αυτος ο μασκερανο πηγαινε απιστευτα γυρευωντας).

Οσο για την ρομα, θα κρατησω μια πισινη, παιζει την καλυτερη μπαλλα στην ιταλια, και ο προπονητης ειναι τσακαλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρελλη μπαλα αν και επαιζαν οι αλλοι με 10 (καλα αυτος ο μασκερανο πηγαινε απιστευτα γυρευωντας).

Οσο για την ρομα, θα κρατησω μια πισινη, παιζει την καλυτερη μπαλλα στην ιταλια, και ο προπονητης ειναι τσακαλι...

 

Τα ιδια λεγανε και περσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...