Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε ποιο θεαμα αν πατε παλι για το θεαμα παλι τιποτα δεν θα κανετε που μου κατεβηκατε περυσι στο σαν σιρο να παιξετε ανοιχτα. που πας ρε καραμητρο φεργκιουσον με την μιλαν παιζεις. πισω ολοι μπας και σωθειτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσπερνωντας τα εκπληκτικα δειγματα ποδοσφαιρικης γνωσης του 1980 παραθετω αυτο

 

http://www.sportime.gr/football_inside.asp?article_id=61201

 

δεν φτανει το ντεφορμαρισμα, εχουμε και τον καναδο/αγγλο για μια φορα ακομη τραυματια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπερνωντας τα εκπληκτικα δειγματα ποδοσφαιρικης γνωσης του 1980 παραθετω αυτο

 

http://www.sportime.gr/football_inside.asp?article_id=61201

 

δεν φτανει το ντεφορμαρισμα, εχουμε και τον καναδο/αγγλο για μια φορα ακομη τραυματια...

 

τελευταια φορα θα στο πω. ξεκολα. τα υπολοιπα σε π.μ. αμα θες . μην το κανουμε ρδελο-μπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε ρε φιλε....ερχεται ο καιζερ και τα λεει μια χαρα και πεταγεσε αντε να μην πω πως και λες αυτο

 

ρε ποιο θεαμα αν πατε παλι για το θεαμα παλι τιποτα δεν θα κανετε που μου κατεβηκατε περυσι στο σαν σιρο να παιξετε ανοιχτα. που πας ρε καραμητρο φεργκιουσον με την μιλαν παιζεις. πισω ολοι μπας και σωθειτε.

 

 

αρα μπαινεις εδω μονο και μονο για να χαλασεις το τοπικ πετωντας "αστειακια" για να περασει η ωρα... δεν πας να δεις κανα αγωνα του γαβρου εκει στην γνωστη καφετερια και να μας αφησεις ησυχους που η ομαδα περναει κριση?? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε ρε φιλε....ερχεται ο καιζερ και τα λεει μια χαρα και πεταγεσε αντε να μην πω πως και λες αυτο

 

 

 

 

αρα μπαινεις εδω μονο και μονο για να χαλασεις το τοπικ πετωντας "αστειακια" για να περασει η ωρα... δεν πας να δεις κανα αγωνα του γαβρου εκει στην γνωστη καφετερια και να μας αφησεις ησυχους που η ομαδα περναει κριση?? :D

 

χαβαλε κανω ρε φιλε. χαβαλε το κερατο μου. βλακειες γραφω να πειραξω τον καιζερ. τι να δω αφου ξερω το αποτελεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαβαλε κανω ρε φιλε. χαβαλε το κερατο μου. βλακειες γραφω να πειραξω τον καιζερ. τι να δω αφου ξερω το αποτελεσμα.

 

τελικά δεν παίζει να το ήξερες ....αλλά δε μας χάλασε καθόλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Kαι καπου εδω μας τελειωνει και το παραμυθι Αρσεναλ

 

Καβαλησαμε ολους τους αλλους, 1η θεση απο χτες, αντε, και εκει να μεινουμε για να μπαινουν τα πραγματα στην θεση τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου δεν θελω να σε στεναχωρησω, αλλα κατι μεγαλο φτιαχνεται στο μαντσεστερ..

Η ομαδα ειναι η μοναδικη στην Ευρωπη που τα τελευταια 2/3 χρονια βρισκεται σε συνεχη ανοδικη πορεια, με μεταγραφες που ειναι σχεδον ολες πετυχημενες(cristiano, vidic,hargrives,nani,anderson,tevez) και η μοναδικη που καταφερνει να αντικαταστησει σιγα σιγα τους seniors (giggs-nani, scholes-anderson, keane-hargrives).

Λιγο ακομα να προσεξουν στην αμυνα με τα αριστεροδεξια μπακ και για μενα ειναι η πληρεστερη σε ταλεντο και ηλικια ομαδα στην Ευρωπη..Μονο η αρσεναλ μπορει να θεωρηθει απειλη λογο μπατζετ και βενγκερ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογω μπατζετ χλωμο. Αλλα αυτη η μουστοφατσα ο Γαλλος ειναι μεγας μαγκας, παει και βρισκει κατι αμυριστους πιτσιρικαδες και τους κανει παικτες.

 

Η διαφορα ειναι οτι στους αλλους παγκους ειναι φτωχοι συγγενεις αλλα εμεις εχουμε Σερ Αλεξ(πριν 3-4 χρονια τον ελεγα ξοφλημενο και γερο, αλλα τι να κανω, ο τυπος ειναι πρωτη μουρη στο καβουρι, μας ξαναεκανε ανθρωπους, οποτε μοκο και τουμπεκι ο Καιζερ)

 

Αχ αυτα τα μπακ,ααααχ. Και αντε πες εκεινος ο Εβρα ξερω γω ρε παιδι μου, κατι παιζει αλλα...τι λεω...μαλακιες, εχουμε προβλημα(και ειναι κριμα γιατι με τα 2 σεντερ μπακ και τα αμ.χαφ μας κραταμε καλα πισω, απλα τα 2 ακραια μπακ τα θελουμε για την επιθεση, για να πιεζουμε περισσοτερο απο το πλαι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογω μπατζετ χλωμο. Αλλα αυτη η μουστοφατσα ο Γαλλος ειναι μεγας μαγκας, παει και βρισκει κατι αμυριστους πιτσιρικαδες και τους κανει παικτες.

 

Η διαφορα ειναι οτι στους αλλους παγκους ειναι φτωχοι συγγενεις αλλα εμεις εχουμε Σερ Αλεξ(πριν 3-4 χρονια τον ελεγα ξοφλημενο και γερο, αλλα τι να κανω, ο τυπος ειναι πρωτη μουρη στο καβουρι, μας ξαναεκανε ανθρωπους, οποτε μοκο και τουμπεκι ο Καιζερ)

 

Αχ αυτα τα μπακ,ααααχ. Και αντε πες εκεινος ο Εβρα ξερω γω ρε παιδι μου, κατι παιζει αλλα...τι λεω...μαλακιες, εχουμε προβλημα(και ειναι κριμα γιατι με τα 2 σεντερ μπακ και τα αμ.χαφ μας κραταμε καλα πισω, απλα τα 2 ακραια μπακ τα θελουμε για την επιθεση, για να πιεζουμε περισσοτερο απο το πλαι)

 

Συμφωνο απολυτος μαζι σου ειδικα για τα μπακ...το οποιο ειναι αιωνιο προβλημα απο την εποχη που επαιζε ο ανεκδιηγητος νεβιλ...

Οσο για τα λεφτα της αρσεναλ, εχει πολυ πραμα, γιατι το σταδιο τους δινει πολυ χρημα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...