Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ε αφου το πνιξατε. στο σπορφμ το διαβασα.

 

Eιδα το 2ο ημιχρονο μονο, πεναλτυ του Καρικ δεν ειδα ΕΚΤΟΣ αν το επισημο ραδιοφωνο της Λιβερπουλ στην Ελλαδα(μα ΣπορΦμ ρε αδελφε, ωραια πηγη) εννοει το τσατζαρισμα στον Περοτα και την βουτια του Ιταλου Θωκταριδη που για μενα υπαρχει παραβαση οντως, ηταν κιτρινη για θεατρο στον Περοτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκουχ, γκουχ, πεντακάθαρο το πέναλτι παιδιά. Δε θυμάμαι τα πρόσωπα που εμπλέκονται, αλλά από πίσω που το παίρνει η κάμερα, είναι φανερό ότι τον πετάει με το πόδι του κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα καλα. στο μιλανελο ετοιμαζουμε καινουργια ντοπα. θα σας χωσει ο γερος ο μαλτινι μεσα στα δοκαρια. ελατε σας περιμενουμε.

 

καλα, προσπαθησε να κερδισεις fiorentina, siena, parma, palermo, catania και ελα μετα να μιλησεις..

Ρε φιλε το εχεις κανει αυτοσκοπο να την λες σε καθε ποστ, χαλαρωσε λιγο, πηγαινε καμια βολτα και μην κοιτας ΟΛΑ τα αθλητικα ποστ για να πεταξεις την παπαρια...

Ο μαλτινι ποιος ειναι?? φιλος της οβο-μαλτινης???

 

Τελος το οφτοπικ, στα δικα μας τωρα..

Η ομαδα ψιλοσερνετε, στο τελος μας βγαλανε την γαγγρενα οι ρομανοι και μου φαινετε οτι το χ θα ηταν το πιο δικαιο αποτελεσμα..

Συμφωνο με τον φιλο για το ντεφορμαρισμα του σκοουλς, και ο αντερσον δεν φαινεται ετοιμος να γεμισει την θεση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα, προσπαθησε να κερδισεις fiorentina, siena, parma, palermo, catania και ελα μετα να μιλησεις..

Ρε φιλε το εχεις κανει αυτοσκοπο να την λες σε καθε ποστ, χαλαρωσε λιγο, πηγαινε καμια βολτα και μην κοιτας ΟΛΑ τα αθλητικα ποστ για να πεταξεις την παπαρια...

Ο μαλτινι ποιος ειναι?? φιλος της οβο-μαλτινης???

 

πας καλα? δεν εχω κανενα προβλημα με τα παιδια χαβαλε κανω. Ο μαλντινι ειναι αυτος που εχει κοψει την μπαλα σε πολλα παιδακια πολυ μικροτερα σε ηλικια απο αυτον μια χαρα τον ξερεις. Δεν εχω αυτοσκοπο αυτοσχεδιαζω. Κοψε για παπαριες και τετοια μην αρχισω τα καντηλια. Καταλαβαινω οτι θες να φαω μπαν αλλα δεν θα σου κανω την χαρη. Α ειρωνευσε κιολας . Συνεχισε ετσι θα τα παμε καλα εμεις οι δυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκουχ, γκουχ, πεντακάθαρο το πέναλτι παιδιά. Δε θυμάμαι τα πρόσωπα που εμπλέκονται, αλλά από πίσω που το παίρνει η κάμερα, είναι φανερό ότι τον πετάει με το πόδι του κάτω.

 

Καλα, εσυ εισαι Λαρισα, εχεις μαθει να κλαιγεσαι και για τα αναποδα πλαγια

 

Χωρις πλακα, αν λετε για την φαση του Καρικ με τον Περοτα, μονο οι Λιβερπουλιτες θα το εδιναν πεναλτυ, ουτε καν ο Παπουτσελης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, εσυ εισαι Λαρισα, εχεις μαθει να κλαιγεσαι και για τα αναποδα πλαγια

 

Χωρις πλακα, αν λετε για την φαση του Καρικ με τον Περοτα, μονο οι Λιβερπουλιτες θα το εδιναν πεναλτυ, ουτε καν ο Παπουτσελης

 

δεν ξερω ρε το διαβασα σπορφμ , και ηθελα να σου κανω πλακιτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα κανει ο 1980 ρε χαλαρωστε.. :lol:

 

Οσο για το πεναλτυ οποιος το δει προσεκτικα απο την πλαινη καμερα, θα διαπιστωσει οτι ο Περοτα παει να εκβιασει το πεναλτυ, κανοντας μια εξυπνη κινηση και τοποθετωντας το αριστερο του ποδι μπροστα απο το ποδι του Καρικ και μετα κανει μια μεγαλοπρεπη βουτια.. Ελεος να ξερουμε τι βλεπουμε..

 

Λιγο Παπαδοπουλο στο Καραισκακη μου θυμησε στο 3-2 προπερσυ :P (οχι θα σε αφηνα Kaiser που μιλησες για Παπουτσελη) :mrgreen:

 

Οσο για την Μαντσέστερ θεωρω την πτωση του Σκοουλς μεγαλο προβλημα για την αναπτυξη της ομαδας.. Καθως επισης και οτι φετος παιζει με εμφανεστατη την προσπαθεια να προσεχει και αμυντικα.. Αλλο που τετοιες ομαδες δεν ξερουν πως να αμυνονται γιατι πολυ απλα δεν το κανουν σχεδον ποτε.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, εσυ εισαι Λαρισα, εχεις μαθει να κλαιγεσαι και για τα αναποδα πλαγια

 

Χωρις πλακα, αν λετε για την φαση του Καρικ με τον Περοτα, μονο οι Λιβερπουλιτες θα το εδιναν πεναλτυ, ουτε καν ο Παπουτσελης

 

Γιατί, εγώ τη Ρόμα υποστήριζα;

 

Εγώ είμαι Λάρισα, και έχω μάθει να είμαι αντικειμενικός.

 

Εσύ είσαι ΠΑΟ και έχεις μάθει να βλέπεις με πολύχρωμα γυαλιά τα ματς.

 

Εντωμεταξύ ακόμα δεν είμαι σίγουρος ότι μιλάμε για την ίδια φάση. Κάτσε να δω αν υπάρχει στο uσωλήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις πλακα, αν λετε για την φαση του Καρικ με τον Περοτα, μονο οι Λιβερπουλιτες θα το εδιναν πεναλτυ, ουτε καν ο Παπουτσελης

 

Του Μαντσίνι με τον Κάρικ έλεγα τελικά. Τζάμπα διαφωνείς και βάζεις φιτιλιές (έχω μεγάλη όρεξη ν' απαντήσω πιο απότομα για το σχόλιο περί της γκρίνιας μου, αλλά ας το αφήσω για να μη χαλάσουμε το τόπικ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

i manchester fetos pedes den paei toso kala alla tha anakampsei pisteuo se autin einai omadara

 

Kαι ομως η ομαδα παει μια χαρα

 

Εξηγουμαι...

 

Ειδατε τα 3 πρωτα ματς στην Πριμιερ?Εγω τα ειδα και τα 3. Χανοταν η μπαλα στο κεντρο, σοβαρα. Απλα στο τελος δεν εμπαινε το γ#$%# και με την Σιτυ το αρπαξαμε κιολας

 

Και απο τοτε παιζουμε πολυ πιο συγκρατημενα και ορθολογικα, τα μπακ δεν ανεβαινουν πολυ, ο Καρικ ριχνει αγκυρα, ο Ροναλντο περασε στο πλαι και ακομα δεν εχω δει 3πλετα Ρουνευ-Τεβεζ-Σαχα και οι 3 μαζι. Εγω το εκλαμβανω ως εξης, ο Σιρ απλα παει επαγγελματικα και κυνικα μεχρι να ρολαρει η ομαδα,μεχρι να παψει να παιζει για την παρτη του ο Νανι, μεχρι να μαθει να πασαρει ο Ροναλντο, μεχρι να βρει πατηματα ο Αντερσον, μεχρι να ανεβει ο Σκοουλς

 

Μπαλα να περιμενετε μετα τα Χριστουγεννα, φετος η ομαδα ΠΡΩΤΑ θα κοιταει το αποτελεσμα και μετα το θεαμα. Και σαυτο περνουμε αριστα, 1-0?Οτι πειτε 1-0 αλλα εχουμε 6-7 νικες στο γκολ ή στα 2 γκολ σερι. Καιγω ξενερωνω που ακομα δεν απο θεαμα αλλα τι να πω, υπομονη, ισως μας παρει λιγο παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...