Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Νέβιλ και φύσικα είναι καλός επιθετικά και δεν παίρνω και πολύ σοβάρα έτσι και αλλιώς αυτό το φόρουμ,στο ρεντκαφέ.νετ ούτε που θα σας προωθούσαν,αλλά τι να λες σε γκόλρι χάντερς που παίζουν πολύ φούτπολ μάνατζερ.Ο Νέβιλ βγάλει εξαιρετικότατες σέντρες,δεν είναι λίγες και οι ασσίστ του.Ο Εβρά ειδικά είναι απο τους καλύτερους στο κόσμο στη θέση του,φημίζεται παραπάνω για τον επιθετικό του προσανατολισμό στο παιχνίδι δεν βλέπεις πόσες φορές έρχεται μπροστά και δημιουργεί ευκαιρίες;Αλλά αν τον αγοράζαμε με 25 εκατομμύρια,ήταν βραζιλιάνος και τον λέγαν άλβεζ θα ήταν παικταράς ε;;;;Εγώ δεν χάνω παιχνίδι της Γιουνάιντεντ,εγώ απορώ δεν είδατε την άμυνα μας πόσο τέλεια ήταν πέρσι πλυν καιρό τραυματισμών;Ο Εβρά δεν ήταν εξαιρετικός πέρσι;Είναι από τύχη που ήταν στην ομάδα της χρονιάς ψηφισμένη από παίκτες,πάνω από παίκτες που ήταν εξαιρετικοί όπως Γλισί και Τέιλορ;Θυμάστε τη Μονακό που πήγε τελικό;Το τελευταίο πράμα που χρειάζετε η Γιουνάιντεντ είναι αμυντικούς οι μπακ,αφού έτσι και αλλιώς όπως είπα έρχονται Φάμπιο και Ράφαελ του χρόνου.Και ναι χρειάζετε επιθετικό στυλ Ετό αλλά επειδή δεν είναι ανάγκη κανένας σούπερ παγκόσμιας κλάσσης ο Ανελκά κάνει,αν καταλάβαινες έστω κάτι θα ήξερες ότι παίκτης στυλ Ρούντ θα έπρεπε να βασιστεί το παιχνίδι και ο τρόπος που παίζουμε πάνω του,για αυτό ήμαστε πιο πετυχημένοι από τον καιρό του Σαχά καθώς μπορεί να προωθηθεί στην ροή του παιχνιδιού από πιο πίσω.Έπιασε Τέβεζ που είναι το ίδιο στυλ παίκτη με Ρούνι και δεν είναι καθαρόαιμος φορ γιατί δεν θέλει να παίξει ένα τελείως ανοικτό επιθετικό καθαρόαιμο παιχνίδι που θα μπορεί να προωθηθεί το παιχνίδί τελείως από παντού και φυσικά να έχουμε και επιλογή με Σαχά.Είστε ορισμός του όρου ΓΚΛΟΡΙ ΧΑΝΤΕΡΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια φαση μονο και τελος γιατι δεν εχω ορεξη να αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας.

 

μιλαν - μαντσεστερ.

 

Η μπαλα στη κοντρα, στη μικρη περιοχη, παει να τη διωξει ο αργεντινος παει και ο εβρα, κανει μια κεφαλιτσα ο κακα και κουτουλανε σα τα κατσικια.

αποτελεσμα?? γκολ για τη μιλαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σου λέω αυτό είναι ακυρότατο βλακώδες επιχείρημα που δείχνει άγνοια.Ο Χάινζε για πρώτη φορά παίζει κεντρικός αμυντικός στη Γιουνάιντεντ και έπαιξε δίπλα με Μπράουν με Ο'Σέι δεξιά.Δηλαδή χάλασε όλη η χημεία της άμυνας της ομάδας με παίκτες πρώτη φορά να παίζουν έτσι μαζί,έξω ο βασικός κορμός Ρίο Βίντιτς.Με την λογική σου ο Ροναλντίνιο είναι άχρηστος επειδή είχε κακό μουντιάλ.Ο Εβρά έκανε εξαιρετική σεζόν και βοηθούσε πολύ τον Γκίγκς και Ρονάλντο,εξαρτάται πιος ήταν από αριστερά,θυμάσαι το παιχνίδι με την Άρσεναλ εκτός;Το 5-1 με την Φούλαμ;Βοηθούσε πολύ στη ροή της ομάδας και είναι ο λόγος που ο Χάιντζε ήθελε να φύγει για την Λίβερπουλ.Είναι από τύχη που ήταν στην ομάδα της χρονιάς στην πρέμιερ;Που ήταν ο καλύτερος στην διάρκεια του παιχνιδιού με την Τσέλσι στο Κομούνιτι και δημιούργησε το γκολ;Μπες irc channel man utd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως θαλεγε και ενα παληκαρακι που μπαινει συχνα πυκνα εδω απλα..

...ρισπεκ :D

 

 

ιρκ?? υπαρχει ακομα αυτο?? Εμπαινα οταν ημουν παιδακι

καληνυχτα :D

 

 

 

ρε μπας και στη προηγουμενη ζωη σου σε λεγαν ομνι??:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μαγκες...

Για αυτον ακριβως το λογο μαρεσει το ινσομνια.

Εκει που ολα δειχνουν ΤΟΣΟ βαρετα μπαινει ενα καινουριο φρουτο λεει τις πατατιες του και ειμαστε ολοι χαρουμενοι κ ευτυχισμενοι.

Φιλε μου να εισαι καλα και θελω και γω απο αυτο που πινεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φίλε γράψε κάτι με νόημα

σοβαρά

τι νόημα βγάζει αυτό που έγραψες;

δεν ξέρεις με τι να απαντήσεις;

 

Goalkeeper: van der Sar

 

Centre back: Ferdinard and Vidic

Right back: G. Neville

Left back: Evra

 

Centre midfield: Gerrard and Scholes

Right midfield: Ronaldo

Left midfield: Giggs

 

Strikers: Drogba and Berbatov

 

ομάδα της χρονιάς στην αγγλία

κάνε register στο redcafe.net και πες και εκεί τις γνώμες σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PFA Premier League team of the Year: Edwin van der Sar, Gary Neville, Nemanja Vidic, Rio Ferdinand, Patrice Evra (all Man Utd); Ryan Giggs, Paul Scholes, Cristiano Ronaldo (all Man Utd) and Steven Gerrard (Liverpool); Didier Drogba (Chelsea) and Dimitar Berbatov (Tottenham).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φίλε γράψε κάτι με νόημα

σοβαρά

τι νόημα βγάζει αυτό που έγραψες;

δεν ξέρεις με τι να απαντήσεις;

 

ακριβως :D

 

 

Καλα το βιντιτς εχουμε αμυνα??? Αυτος ο μπλανκ τι εγινε???

Καλα βαλανε στο κεντρο τον τζεραρντ και δε βαλανε το ροι κιν???

Τι ΑΣΧΕΤΟΙ.

 

 

 

ps - δε μπορω να πω τη γνωμη μου ειμαι γλορι χαντερ :D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσεξε με κ αυτο ειναι το τελευταιο(σοβαρο) μου μηνυμα.

 

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΡΟΠΩΝ

 

Οταν ο αλλος προσπαθει να σου πει κατι, κ ας ειναι η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ μαλακια αυτο, και του απαντας με ενα "τι βλακωδες επιχειρημα" ε μη περιμενεις μετα να σου ξαναμιλησει σοβαρα.

 

ΤΕΛΟΣ

 

Αυτα. Αυτος ο καντονα πρεπει να αρχισει να βαζει κανα γκολ γιατι καιγομαστε στην επιθεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...