Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τι να πω ρε αδελφε...

 

Ισπανια το ξενοδοχειο ειχε Σκαι Σπορτς και ειδα την γκελα με την Ρεντινγκ. Αφενος τρρελη γκαντεμια με Ρουνευ, αφετερου χασαμε τα κερατα μας. Χθες δεν ξερω τι συνεβη. Παντως το προβλημα των μπακ ειναι ορατο, τα ακρα μας αναπτυσονται μονο απο τα χαφ (διοτι ποιος Εβρα και ποιος Μπραουν τωρα μην χεσω)

 

Και ενα προβληματακι που εντωπησα ειναι το φορ, δεν ξερω αν θα την σκαπουλαρουμε φετος αλλα λειπει το κορμι που στα δυσκολα με ΡεντινγκοΜπολτονΦουλαμ θα παρει την κεφαλια, θα ανοιξει χωρο, θα σπασει παιχνιδι. Ο Νανι καλος παικτακος αν και την κουραζει, τον Χαργκριβς δεν ξερω γιατι δεν βαζει. Ενιγουει, δεν αποκλειω οπως μας ειδα-με τεχνικα και γρηγορα χαφ και με σβουρες επιθετικους-να παμε καλυτερα στην Ευρωπη αποτι στο νησι (οπου η Ρεντινγκ πχ επαιζε κατενατσιο και ηταν φανερο οτι και τα 4 μπακ ειναι αδυναμοι να βοηθησουν τα χαφ βγαζωντας τον εξτρα παικτη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβλεπα την φατσα του Sir μαλακοτριφτη στον παγκο και μου φερνε αναγουλα $%%Q(&(@.

 

Βασικα για να μην τα ισοπεδωνουμε ολα η ομαδα εχει τρομερη γκαντεμια στο σκοραρισμα δεν γινεται να εισαι ισοπεδωτικα καλυτερος και να χανεις ετσι βαθμους.. Λειπουν και οι στυλοβατες της ομαδας (Rooney,Ronaldo) και εχει δεσει το γλυκο..

ΑΛΛΑ..

Ειναι ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΟ να βλεπεις τετοια μπαλα απο την μεση και μπροστα να φτανει η κατοχη επιπεδα 80% ,και να μην εχεις 2 μπακ του επιπεδου των χαφ.. Κριμα πραγματικα κριμα με τα κολληματα του μ@λ@κ@ τοσα χρονια.. Ελεος πια.. Τοσα λεφτα να δαπανουνται και να εχεις μπακ τυπου εβρα,μπραουν και νεβιλ ακομα.. Και η τυχη του Αλβες να συζητιεται στην Σεβιλλη.. Αυτον το Ινγκλις που τον ειδε στο ονειρο του και τον εβαλε ρε γ@μω την τυχη μου μεσα; Γιατι αν ειχες μπακ επιπεδου σημερα 4 θα πεταγες στην Σιτυ για πλακα, και στην καθε Σιτυ..

 

Δεν μπορω ρε γ@μω την τρελλα μου κοντευω να σαλταρω με αυτα που βλεπω..Ειδικα στην ευκαιρια του Τεβεζ στο τελος πηγα να σπασω την TV..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω φιλαρακι ξερω τι βλεπω.. Οταν ο Γκιγκς και ο Ροναλντο εχουν τους διψηφιου ΙQ back Μπραουν και Εβρα για συνεργασια τοτε γ@μησε μου την ζωη.. Εχω τετοια νευρα που δεν περιγραφεται.. :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τι εγινε?? με πηρε ο υπνος καπου στο πρωτο ημι και ενω δεν ειχαν αγγιξει μπαλα και ξυπναω με ηττα, αν ειναι δυνατον!!

Μεγαλο προβλημα οι τραυματισμοι, μπροστα ο τεβεζ ειναι τραγικα μονος...Αληθεια δεν εχουν χρονο για καμια μεταγραφη?? ετσι δεν παει η ομαδα μπροστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ???

 

Με οποια ομαδιτσα παιζουμε μας κλεινουν μπροστα και επειδη οι 4 της αμυνας δεν μπορουν να περασουν την γραμμη χανουμε τους βαθμους σαν στραγαλια. Λειπουν και οι 2 που μπορουν ατομικα να σπασουν τις κλειστες αμυνες και γαμησε τα...Τεσπα,εχω την αισθηση οτι στην Ευρωπη θα παμε καλυτερα, στο νησι τους εχουμε ολους στο 70% κατοχη και δεν βαζουμε γκολ με τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω ο κυριοσ-μην χεσω-Μουρινιο να ειναι ευχαριστημενος

 

Οι γκεμπελικες μεθοδοι τυπου Γιαννη Ιωαννιδη πιασανε τοπο και σημερα πηρε πεναλτυ που δεν σφυριζεται ουτε σε μουντιαλιτο που ισχυει το "οτι ζητανε το δινουμε"

 

Ευγε Μουρινιο, "γκρινιαξε σημερα για να στο δωσουν αυριο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε ρε, ο Μουρίνιο είναι ο πιο εκνευριστικός σ' αυτό το ζήτημα. Προτού γίνει το χι, ψι παιχνίδι "να δείτε που θα σφυρίξουν άδικο πέναλτι υπέρ της άλλης ομάδας". Οπότε την ώρα του παιχνιδιού θα το σκεφτεί σου λέει δύο φορές ο διαιτητής, ακόμα και καθαρό να είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λες παλι καλα που ηρθε Χ αυτο γιατι θα μας ξεφευγε ενας απο τους 2 με 7 και αντε πιαστον μετα;

Παντως ωραιο ματσακι εγινε και εκει, και το Χ ηταν το πιο δικαιο αποτελεσμα..

 

Εμεις να δουμε ποτε θα κερδισουμε.. :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές βλακείες άκουσα εδω μέσα πάντως και μεγάλη υποτίμιση για τους παίκτες μας.Πρώτα ότι οι Σιλβέστρ και Χάιντζε είναι καλύτεροι από Έργουιν και ύστερα ότι έπρεπε να δίωξουμε τον Σκόουλς και Γκίγκς μετά το παιχνίδι με την μίλαν ,μονολότι ο σκόουλς ήταν εκπληκτικός πέρσι και ο γκίγκς για μεγάλο χρονικό διάστημα.Σαν να και επειδή μεγάλωσαν δεν μπορούν να προσφέρουν πλέον στην ομάδα,σαν να και δεν θα λείψει η εμπειρία τους στην ομάδα,σαν να δεν θα είναι πρότυπα για τους νεαρότερους νεοαποκτηθείς Νάνι και Άντερσον για να εξελιχθούν σαν παίκτες και να στήσουν στην ομάδα μακροχρόνια.Επίσης κρίνουν τους Εβρά και Νέβιλ,που ο Εβρά είχε τρομερότατη βελτίωση πέρσι,είναι εκπληκτικός παίκτης και προσφέρει πολλά στον επιθετικό και σε διμιουργικό τομέα,και είναι και σταθερός αμυντικά και τα δίνει όλα.Ενώ ο Νέβιλ επειδή δεν λέγεται Νεβιλίνιο τότε δεν εκτιμήτε,ένας παίκτης που όλοι η οπαδοι της Γιουνάιντεντ εκτιμούν.Που τα δίνει όλα,είναι καλός επιθετικά και αμυντικά,παίζει με πάθος,σταθερός,αποτελεσμετικότατος,δεν κάνει λάθη και βγάζει και καλές σέντρες.Και ο Μπράουν σαν αλλαγή καλός είναι,υποτιμημένος και παίζει καλά.Μην ξεχνάμε κε τον νεαρό Πικέ και δεν ξέρετε ότι έχουμε και παίκτες με μέλλον από τα φυτώρια;Τους Σίμπσον,δεξί μπακ,Γκίμπσον,μέσος,Έβανς,αμυντικός αλλά από ότι φαίνεται πάιζεται πολύ φούτπολ μάνατζερ και είστε πολύ τράσφερ μάππετς.Μην ξεχνάμε ότι από του χρόνου έρχονται δύο εκπληκτικότατα μπακ,οι δίδυμοι φάμπιο και ράφαελ,βραζιλιάνοι,που θα κλείσουν 18 χρόνια ζωής και παίζουν δεξιά και αριστερά αντιστίχως,λένε αντικαταστάτες Καφού και Ρ.Κάρλος στην εθνική μακροπρόθεσμα.Εκείνο που χρειαζόμαστε είναι ένα καθαρόαιμο επιθετικό στυλ Ανελκά για να μας δίνει λύσεις με Σαχά,Τέβεζ και Ρούνι,καθώς οι δύο τελευτέοι δεν είναι καθαρόαιμοι και ο Σαχά αν και σπουδαίος τραυματίζετε συχνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εσυ εισαι ευχαριστημενος τοσα χρονια με τα μπακ που ειχαμε τοτε εγω παω πασο αδελφε.. Δεν μπορω να συζητησω μαζι σου υπαρχει τεραστια διασταση αποψεων..

Ποιος Neville(αχρηστος απο οταν ηταν νεος οχι τωρα) ποιος Evra και πιος Brown; Ειναι και καλοι στον επιθετικο τομεα κιολας; Μας γλεντας ρε αδελφε που δεν μπορουν να κατεβασουν την μπαλα ουτε 2 μετρα; Ωρες ωρες σκεφτομαι αν παρακολουθειτε καθολου αγγλικο πρωταθλημα ή απλα τα λετε για να τα λετε..

Και δεν μιλαμε για 1-2 χρονια τωρα που ψαχνουμε καλα μπακ μιλαμε για πολυ καιρο.. Ενταξει ειπαμε να δωσουμε ιδιαιτερη εμφαση στα νεα παιδια, αλλα καπου θα πρεπει να καταλαβει ο Sir οτι τα νιατα πρεπει να τα παντρευεις με την εμπειρια μεσα στο γηπεδο.. Τα μπακ για μενα ειναι το νο1 προβλημα της Utd οπως επισης και το βαρυ σεντερ φορ περιοχης τυπου Nistelroy ειδικα στην φετινη Utd που με δυσκολια παταει περιοχη.. Οταν εχεις Rooney o Τεβεζ ειναι πολυτελεια..

Και εγω γουσταρω Νανι και Αντερσσον αλλα οταν μου ριχνεις τοσο χρημα για αυτους τους 2 χωρις να φειδεσαι χρηματων και δεν περνεις 2 μπακ αξιοπιστα ε αυτοκτονεις ρε αδελφε.. Οσο τρομεροι και να ειναι οι χαφ μας αν τα μπακ δεν βοηθανε επιθετικα τοτε την κατσαμε την boat.. Το αν θα παρουμε τα 2 μπακ που λες και αν θα βγουν μελλοντικα ειναι αλλη ιστορια αυτο που χρειαζεσαι κυριως ειναι και εμπειρους παικτες..Δες Μιλαν και καταλαβε.. Ναι η Utd φημιζεται για τις ευκαιριες που δινει στους ταλαντουχους της νεους αλλα οταν εγω προχθες κοιταω στον παγκο και βλεπω καλυτερη λυση τον Eagles με 3 τραυματισμους τα αλλα τα ακουω βερεσε αδελφε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...