Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις πηρε και tevez.

 

Καλη ομαδα εκανε (για αγγλια παντα :razz:)

 

Μωρε μπραβο οι Αγγλοι.Επεσε πολυ χρημα φετος, οταν μεχρι πριν λιγα χρονια ηταν σε περιπου ιδια καταντια με τους ιταλους.

 

 

για αγγλια μονο?? Μαγκες φετος πιστευω οτι η μαντσεσταρα θα σπερνει κανονικα..

ΜΙλαμε οτι απο την μεση και κατω θα χανετε το τοπι με τα 20χρονα ενω πισω μπορει να μην εχει τα καλυτερα στοπερ στον κοσμο, αλλα ειναι μια χαρα και ανεβαινουν χρονο με τον χρονο..σιγουρα με 2 πλαγιους θα γινοταν το ελα να δεις, αλλα σιγα σιγα ολα θα γινουν..

Ρεβιλ, οι μεταγραφες για μενα ειναι μακραν οι καλυτερες στην ευρωπη.. Πηρε οτι καλυτερο μπορουσε να παρει...Οπως ειπανε και πιο πριν αν τσιμπουσε και τον ντανι αλβες ολα θα ειχαν τελειωσει για φετος...για ολους χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχει ορεξη κανεις να μου πει τις μεταγραφες που καναμε??

 

Souleymane Mamam (Royal FC Antwerpen)

Darron Gibson (Royal FC Antwerpen)

Fraizer Campbell (Royal FC Antwerpen)

Pique (Real Saragossa)

Ryan Shawcross (Royal FC Antwerpen)

Owen Lee Hargreaves (FC Bayern München) 25.000.000

Anderson (FC Porto) 31.500.000

Nani (Sporting Lissabon) 25.500.000

Tomasz Kuszczak (West Bromwich Albion) 4.300.000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε?Ανοιξαμε ταμειο σημερα με τον πελατη τον Μουρινιο?Ζοσε συνεχισε, καλη δουλεια κανεις...

 

Για σου ρε Εντβιν γιγαντα, που να μπουν Αντερσον-Τεβεζ στο κολπο, να δεσει ο Νανι και ο Χαργκριβς...Μεση-επιθεση μιλαμε πεταμε φλογες

 

Πισω κεντρικα ειμαστε καλα με Εντβιν-ΙνΝεμανιαΓουιΤραστ-Ριο, ακραια μπακ ειναι τα ζορια διοτι ποιος Μπραουν απο την μια και Πατρις-χτυπησα-στην-μυτη-και-μενω-40-μηνες-εξω-Εβρα απο την αλλη. Να κρατησουμε την ομαδα ως εχει και του χρονου με 2 ακραια μπακ περιπατος το ΤΛ (για φετος παμε για 4αδα και βλεπουμε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλαει ο ολυμπιακος τον ραουλ μπραβο αν ψηνεται η μαντσεστερ και με τα καταλληλα λεφτα :D

 

Ρε γμτ ολα τα καλα μπακ ειναι σε μεγαλες ομαδες. Το κολπο γκροσο θαναι να χτυπησουμε κανα ντανι αλβεζ. Θα πεσει πολυ σεξ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πισω κεντρικα ειμαστε καλα με Εντβιν-ΙνΝεμανιαΓουιΤραστ-Ριο, ακραια μπακ ειναι τα ζορια διοτι ποιος Μπραουν απο την μια και Πατρις-χτυπησα-στην-μυτη-και-μενω-40-μηνες-εξω-Εβρα απο την αλλη. Να κρατησουμε την ομαδα ως εχει και του χρονου με 2 ακραια μπακ περιπατος το ΤΛ (για φετος παμε για 4αδα και βλεπουμε)

 

 

Ναι τα μπακ χαφ ειναι τα ζορια τα μεγαλα δυστυχως και το ξερουμε.. Αν και ενα στοπερακι αξιοπιστο δεν θα με χαλαγε ακομα.. Παντως εκει μπορει να παιξει και ο O Shea που τον παω πολυ..Με τον Heinze δεν ξερουμε τι θα γινει ακους εκει ο κωλοπαιδαρας να θελει να παει στη μισητη.. Ουστ εχασα πασα ιδεα..Ειναι λιγο τρελλο να δινεις παντως τοσα μυρια για τα πιτσιρικια και να μην χτυπας ας πουμε τον Danny Alvez που ειναι λιρα εκατο, ή τοσα αλλα ακραια χαφ πολυ καλυτερα απο τα αιγοπροβατα που εχουμε..

 

Παντως και εμενα απο την μεση και μπροστα μου αρεσε η αναπτυξη της ομαδας ειδικα στο πρωτο, μετα εγιναν και πολλες αλλαγες και χαλασε η χημεια..Φοβερες καθετες μπαλιες απροβλεπτες και προς τον αξονα και οριζοντια αναμεσα στις γραμμες με υποδειγματικη αλλαγη θεσεων και κινησεων μεσα στο γηπεδο.. Και επισης μου αρεσε πολυ και ο Carrick σημερα που δεν τον εχω και σε τρομερη υποληψη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα παιξανε τα παλικαρια...απο την αλλη ο μιστερ μουρινιο ωραια ομαδα κατεβασε..χωρις αναπτυξη χωρις ιδεες και με επιθετικους τους right-cole...

Φετος τον βλεπω τριτο και καταιδρωμενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα παιδες οι ομαδες εξω ειναι παραδειγμα προς μιμηση για τις δικες μας, εδω χαριζουν 150 εκ. ευρω στις ΠΑΕ Και οι συνταξιουχοι πεινανε και η ανεργια κανει παρτυ. Αυτα δεν τα βλεπουμε? Ασχετο μεν, σχετικο ομως για το πως βλεπουν εξω την μπαλα. Εξω δεν τα πληρωνει ο φορολογουμενος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ενα στοπερακι αξιοπιστο δεν θα με χαλαγε ακομα..
Ουτε εμενα αλλα στα ακρα νομιζω εχουμε μεγαλυτερη ανάγκη

 

Ειναι λιγο τρελλο να δινεις παντως τοσα μυρια για τα πιτσιρικια και να μην χτυπας ας πουμε τον Danny Alvez που ειναι λιρα εκατο, ή τοσα αλλα ακραια χαφ πολυ καλυτερα απο τα αιγοπροβατα που εχουμε..

Μπα έχω την αισθηση πως ειναι καπως παλιομοδιτης. Σου λεει "Ας δωσω τωρα για τα μικρα γιατι του χρονου θαχουν παει σε καμια Ρεαλ και για μπακ εχει ο Θεος", εχει μια βαση απο την αποψη οτι με τετοιο κεντρο και επιθεση δεν σου χρειαζεται ο Ντανιελ ΑΛβες για μπακ, σε βολευει και ενα καλο ανασταλτικα μπακ χωρις να ειναι μπαλαδορος

 

Και επισης μου αρεσε πολυ και ο Carrick σημερα που δεν τον εχω και σε τρομερη υποληψη..

 

Να σου πω την αληθεια και γω δεν τον ειχα σε φοβερη υποληψη ισως επειδη το στυλ του δεν ειναι Κιν ή Νταβιντς ή Βιερα ομως φετος μια χαρα εκανε με αυτο το κατσικειδες, αγγλικο παιχνιδι του την δουλεια του. και σκοραρει και πολυ. Αν υπαρχει και ο Χαργκριβς για να εναλλασονται "καλα θα περασουμε, αχ αγαπη μου..."

 

Να πω την αληθεια παντως μετα τα ακραια μπακ αν μου ελεγες τι παικτη θα ηθελες θα σου ελεγα αμ.χαφαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα παιδες οι ομαδες εξω ειναι παραδειγμα προς μιμηση για τις δικες μας, εδω χαριζουν 150 εκ. ευρω στις ΠΑΕ Και οι συνταξιουχοι πεινανε και η ανεργια κανει παρτυ. Αυτα δεν τα βλεπουμε? Ασχετο μεν, σχετικο ομως για το πως βλεπουν εξω την μπαλα. Εξω δεν τα πληρωνει ο φορολογουμενος..

 

Ισως φταιει οτι εξω δεν λενε επαγγελματια τον παραδοπιστο, οπως στην Ελλαδα(μονο εδω το εχω δει αυτο). Δεν κοιτανε πως να βγαζουν θετικο προσημο και ας ειναι

 

Εξοδα: 2εκ Ε

Εσοδα: 2,000,0001 Ε

 

Γενικα οταν λενε οτι οι ομαδες ειναι επιχειρησεις ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΝ. Τισ διοικουν ως επιχειρησεις. Δεν κοιτανε μονο τα αρθρα 44 και τα μελη και τους μετοχους και γενικα "επιχειρησεις" οπου μας βολευει. Ειναι επιχειρησεις παντου, πχ θα χασουν 3 χρονια ωστε να εχουν κερδη για τα επομενα 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια από τις καλύτερες ομάδες στα χρόνια που κάθεται στον πάγκο της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, είναι η τωρινή σύμφωνα με τον σερ Άλεξ Φέργκιουσον.

 

Ο Σκωτσέζος τεχνικός δήλωσε χαρακτηριστικά:

«Έχουμε μια από τις δυνατότερες ομάδες, από τότε που βρίσκομαι στο ʽΟλντ Τράφορντʼ. Εκτός από το βάθος στον πάγκο, υπάρχει ισορροπία μεταξύ νέων και παλιών ποδοσφαιριστών. Επίσης μου αρέσει ότι έχει συγκεντρωθεί στο ρόστερ, ένα μείγμα παικτών από όλο τον κόσμο. Δεν πρέπει να ξεχνάμε και τους μικρούς, που ξεπηδούν από τις ακαδημίες μας. Πάντως με την προσθήκη των Χάργκριβς, Άντερσον, Νάνι και πιθανόν του Τέβες, είμαστε πιο ισχυροί. Στο τέλος της περσινής χρονιάς είχαμε αρκετούς τραυματισμούς, για αυτό και κατακτήσαμε μόνο το αγγλικό πρωτάθλημα».

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...