Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι ρε φίλε γιατί είναι η μόνη ομάδα στο πλανήτη που έχει χώσει τόσα χρήματα και έχει τρελή αδικία και γκίνια.

 

γιατί μη σκεπτικό το δικό σου, θα ντρεπόμουνα να πώ ότι είμαι εργοτέλης, για να μη γελάνε και οι ντουζιέρες.

 

 

εμμ αν καλοσκεφτω τοτε ειναι ΣΤΑΝΤΑΡ η μονη ομαδα στον κοσμο που εχει δωσει τοσα λεφτα και δεν εχει παρει απολυτος τπτ...

Οσο για την αδικια, μονο στην χρονια με τον ροναλντο εχοθν διαμαρτυρηθει, και δικαια μαλιστα...

Οσο για τα ανεκδοτα, με χαρα να σου αραδιασο καμια εκατοστη με τους ιντεριστες και τους προεδρους φτιαγμενα αποκλειστικα για να τους κοροιδευσουν...

Για τον Εργοτελη σου ερχετε κανενα??

 

Εν τελη στην Ιταλια οι ΜΕΓΑΛΕΣ ομαδες ειναι 2, μιλαν-γιουβε.. Μετα ερχονται οι μικροτερες, ρομα-λατσιο κλπ ε, και η ιντερ για να γελανε οι υπολοιποι :D :D :D

 

 

Υ.Γ. Δεν τα λεω αυτα γιατι εχω καποιο προβλημα με την Ιντερ, ουτε γιατι υποστηριζω μιλαν, απεναντιας, Ιταλια δεν υποστηριζω απολυτως τπτ λογο της απεραντης βρωμιας που διακρινει το πρωταθλημα και του βλακωδους φανατισμου που διακρινει τους ιταλους και που τον ζω καθημερινα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eδω ειμαι ρε αλητες, σας αφησα να ξεθυμανετε

 

Λοιπον μπραβο στην Μιλαν, επαιξε απιστευτα ωριμα και μαγκια της.Μας ελειπε η εμπειρια, μπηκαμε με την αισθηση οτι θα πανε για το 1-0 και οταν αρχισαν να ερχονταν κατα κυματα πανικοβληθηκαμε. ΕΙΔΙΚΑ στην αμυνα που λειπανε οι 3 πιο εμπειροι παικτες μας ηταν πανικος (Σιλβεστρ, Φερνιναντ, Νεβιλ)

 

Η ομαδα θελει ελαχιστες αλλαγες απλα θελει πολυ εμπειρια.Του χρονου και του παραχρονου θα ειμαστε καλυτεροι. Πχ θελουμε ενα σκυλι αμ.χαφ γιατι ο Καρικ βγαζει πολυ καλα την ομαδα στα εντος εκει που πιεζουμε αλλα δεν κοβει οπως ο Γκατουζο στα εκτος που μας πιεζουν. Επισης καποιοι παικτες καλο θα ηταν σιγα σιγα...Ευχαριστουμε τον ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ Ρυαν Γκιγκς αλλα ας φυγει τωρα που ακομα εχουμε καλες αναμνησεις.Το ιδιο και για τον Πολ Σκοουλς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Γιούβε? Εντάξει μου έβαλες και τη παράγκα μέσα και έδεσε.

 

Ναι, η Γιούβε είναι η παράγκα. Πώς σου φαίνεται το σενάριο όλο αυτό το σκάνδαλο να στήθηκε από τη δικτατορία της Μίλαν για να βγάλει από το σβέρκο της τη Γιουβέντους που τις είχε κάτσε στο λαιμό τόσα χρόνια; Πόσο δύσκολο είναι να στηθεί μια τέτοια ιστορία; Αντιθέτως είναι υπερβολικά εύκολο (όσο το να βάλεις ναρκωτικά στο σπίτι κάποιου και να καλέσεις την αστυνομία).

 

Όταν συζήταγαν ότι θα τιμωρηθούν όλες οι ομάδες για την κατάσταση (τέσσερις ήταν που εμπλέκονταν) σκέφτηκα πως μπορεί και να μην είναι έτσι, γιατί φυσικά το πρώτο σενάριο που μου πέρασε από το μυαλό είναι ότι πάνε να φάνε τη Γιουβέντους που κόντρα σε όλα τα κατεστημένα παίρνει πρωταθλήματα με τον τσαμπουκά.

 

Με τις εφέσεις, ήρθαν όλα στη θέση τους. Η Μίλαν παίζει τελικό CL (και όχι στη β' εθνική Ιταλίας) και γενικά η μόνη ομάδα που ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ήταν η Γιουβέντους, γιατί ας μου πει κάποιος που θα ξαναβρούμε Ιμπραϊμοβιτς.

 

Πιο φανερό στήσιμο δεν έχω δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμαν τα ματακια μου!Ενταξει τωρα...η Γιουβε δεν εχει φταιξει καθολου και δεν ηταν ο Μοτζι κυριος υπευθυνος της παραγκας!Ελεος!Κοντρα σε κατεστημενα η Γιουβε?Γι'αυτο εχει τα περισσοτερα πρωταθληματα στην Ιταλια?Αμα ηταν κατεστημενο η Μιλαν(που θα μπορουσε καλλιστα να ειναι με τον Μπερλουσκονι να κυβερνα) γιατι παιρνει καθε 3-4 χρονια ενα πρωταθλημα(μιλαω για τα 11 τελευταια χρονια)?Ε οχι και παραπονα η Γιουβε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπα Οπα το βρασατε τελειως..

Καταρχην η γιουβε παραγκα?? Μην ξεχναμε οτι αυτα γινανε τα τελευταια χρονια, τα υπολοιπα 20 πρωταθληματα πως τα πηρε?? Ουτε ο γαβρος τετοια "παραγκα"..

Οσο για τις τιμωριες, ουσιαστικα δεν την πληρωσε κανεις. Η γιουβε απλα εχασε μια χρονια και 1 παικτη (του χρονου ΧΑΛΑΡΑ θα το σηκωσει), και οι υπολοιπες ουσιαστικα τπτ..

Και μαλιστα με αυτες τις τιμωριες καταφεραν να παρουσιασουν την γιουβε σαν αδικημενη, γιατι μονο αυτη εριξαν.. Οι σωστες τιμωριες ηταν οι αρχικες που βαρουσαν τους παντες στα αυτια..Τωρα φωναζει και η γιουβε (π.χ. μανουελ)..

 

Οπως και να το κανεις ομως η γιουβε παραμενει η καλυτερη ομαδα στην ιταλια, η μιλαν η καλυτερη Ιταλικη στην Ευρωπη και η ιντερ...ο γνωστος περιγελος... :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ρε γιγαντα Βαν Ντε Σααρ!!!Τοπιασε το πεναλτιδιο

 

Παντως η αμυνα μας ειναι λιγο τσουρουκαδες ρε γαμωτο,ειναι λιγο να "φυγει η βομβα", θελουμε επειγοντως 2 ΚΑΛΑ-οχι ομως απλα καλα αλλα ΒΑΡΒΑΤΑ-πλαγια μπακ που να μπορουν να δωσουν μια πασα και ενα αμυντικο χαφ σκυλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, εβαλαν και αυτοί παίχτη να το χτυπήσει....Ακους εκεί τα κορόιδα, τον Vassell??? Πλακα μας κάνουν...

 

Αν δεν νικήσει αυριο η Τσελσι στο Εμιρατς τη Αρσεναλ, το πήραμε και στα χαρτιά!!Αλλά και αν νικήσει ακόμα θα θέλουμε πλέον μόνο 1 βαθμό σε 2 μάτς(Τσελσι έξω, Γουεστ Χαμ μέσα)

 

Για φούλ μπακ απο δεξια θέλουμε οπωσδήποτε(Ο Richards της City θα ήταν πολύ καλή επιλογή) και ένα σκυλί σίγουρα(μπορεί να είναι ο Hargreaves...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...