Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειπα κατσε να περασεις μην τρελενεσε. με την μιλαν παιζεις.

Ναι ρε πλακα κανουμε, ΠΡΟΦΑΝΩΣ σεβομαι απολυτα την Μιλαν και δινω ενα 45% να αποκλειστω

 

 

αλλα παω τρελλα τον

 

μουρινιο.

Γιατι??Και γω αρχικα τον εκτιμουσα και ελεγα πως το κυνικο στυλακι του το απρεξηγουν πολλοι.Αλλα απο την εποχη της Πορτο περναει ο καιρος και το κυνικο του βγαινει μονο οταν κερδιζει.Οταν χανει το γυρναει στην γκρινια, σαν γρια κανει. Γιαυτο τον σιχαθηκα. Αν ηταν μαγκας να ειχε το υφακι στις ηττες και τις νικες, τωρα πλεον στις ηττες εχει γινει μουστογρια. Ξανθοπουλος, αμαρτησα για το παιδι μου κιετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε πλακα κανουμε, ΠΡΟΦΑΝΩΣ σεβομαι απολυτα την Μιλαν και δινω ενα 45% να αποκλειστω

 

 

 

Γιατι??Και γω αρχικα τον εκτιμουσα και ελεγα πως το κυνικο στυλακι του το απρεξηγουν πολλοι.Αλλα απο την εποχη της Πορτο περναει ο καιρος και το κυνικο του βγαινει μονο οταν κερδιζει.Οταν χανει το γυρναει στην γκρινια, σαν γρια κανει. Γιαυτο τον σιχαθηκα. Αν ηταν μαγκας να ειχε το υφακι στις ηττες και τις νικες, τωρα πλεον στις ηττες εχει γινει μουστογρια. Ξανθοπουλος, αμαρτησα για το παιδι μου κιετσι

 

απλα μου αρεσει γιατι ζει πολυ εντονα το παιχνιδι και γενικα οταν βλεπεις αγωνα με μουρινιο η συνεντευξη τυπου θα δεις σοου. και γενικα μερικες δηλωσεις του δειχνουν οτι ειναι πολυ εφυης ανθρωπος αλλα αυτο που εκανε σημερα δεν το καταλαβαινω. και στο πεναλτι του ρομπεν και στου γκερεμι με το που ειδα τα κοντινα στα προσωπα τους κατεβαζα ευαγελια δεν υπηρχε περιπτωση να του βαλουν , αυτος ο ρομπεν ηταν σφιγμενο το προσωπο του απιστευτα λες και ετρεμε δεν τον ξερεις οτι δεν κανει για τετοια σαν χαρακτηρας τι μου τον βαζεις πρωτο ελεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα ποιος θα μου λυσει μια απορια

ο γκερεμι δεν εχει κτυπησει πεναλτυ οσο θυμαμαι αλλα και γκολ εβαλε ενα με απευθειας κτυπημα φαουλ και το πανυγηρησε εξαλλα γιατι δεν βαζει ουτε γκολ και τον εβαλε για πεναλτυ

ο ρομπεν μαλλον επρεπε ναναι ποιο ζεστος και οχι αλλαγη φανηκε οτι ο κανου δεν ηταν για το παιχνιδι και στο κατω κατω ο ρομπεν θα κερδισει και μερικα φαουλ

φανηκε οτι οταν λειπουν βασικοι παικτες πανω απο 3 καμμια ομαδα δεν μπορει να παιξει η οταν παιζει

υποθετω οτι η τακτικη του μουρινιο να μην φαει γκολ δεν του εκατσε γιατι μπηκε αυτο που μπηκε γιατι προφανως ηθελε να προφυλαξει καποιους απο 2ρη κιτρινη αν περναγε λολ

πιθανολογω οτι αν φυγει δεν θα βρουν προπονητη για την ομαδα γιατι και η λιβερπουλ δεν ειχε τελευταια 5τια προπονητες και παει τελικο για 2ρη φορα και μπορει να το ξαναπαρει με μια ομαδα φαντασμα του παρελθοντος(εχω πει οτι αν το παρει παλι σταματαω και επισημα να παρακολουθω αγγλικο ποδοσφαιρο μετα απο 40 χρονια) μεχρι να δω καποια λιβερπουλ απο τα παλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα ποιος θα μου λυσει μια απορια

ο γκερεμι δεν εχει κτυπησει πεναλτυ οσο θυμαμαι αλλα και γκολ εβαλε ενα με απευθειας κτυπημα φαουλ και το πανυγηρησε εξαλλα γιατι δεν βαζει ουτε γκολ και τον εβαλε για πεναλτυ

ο ρομπεν μαλλον επρεπε ναναι ποιο ζεστος και οχι αλλαγη φανηκε οτι ο κανου δεν ηταν για το παιχνιδι και στο κατω κατω ο ρομπεν θα κερδισει και μερικα φαουλ

φανηκε οτι οταν λειπουν βασικοι παικτες πανω απο 3 καμμια ομαδα δεν μπορει να παιξει η οταν παιζει

υποθετω οτι η τακτικη του μουρινιο να μην φαει γκολ δεν του εκατσε γιατι μπηκε αυτο που μπηκε γιατι προφανως ηθελε να προφυλαξει καποιους απο 2ρη κιτρινη αν περναγε λολ

πιθανολογω οτι αν φυγει δεν θα βρουν προπονητη για την ομαδα γιατι και η λιβερπουλ δεν ειχε τελευταια 5τια προπονητες και παει τελικο για 2ρη φορα και μπορει να το ξαναπαρει με μια ομαδα φαντασμα του παρελθοντος(εχω πει οτι αν το παρει παλι σταματαω και επισημα να παρακολουθω αγγλικο ποδοσφαιρο μετα απο 40 χρονια) μεχρι να δω καποια λιβερπουλ απο τα παλια

 

οπα οπα κατσε γιατι ξεφυγαμε λιγο..

του λειπουν βασικοι, αλλα μιλαμε για την τσελσυ με τα πολλα μυρια που κανονικα δεν θα επρεπε να εχει τετοιο προβλημα..

δεν θα βρουν προπονητη?? και γιατι παρακαλω, και ποιος δεν θα ηθελε να παει??μην ξεχνας οτι ο υπερ-προπονητης χιγκινς ειναι στην αναμονη.

η λιβερπουλ δεν ειχε προπονητες??και ο ραφα τι ειναι, ταξιτζης??

συμφωνα με τα νουμερα ειναι ο πιο πετυχημενος προπονητης της τελευταιας 5τιας στην ευρωπη!!

ομαδα φαντασμα του παρελθοντος?? μια χαρα ομαδα του παροντος και του μελλοντος μου φαινετε εμενα, με μικρους σε ηλικια παιχταραδες που τα πανε μια χαρα..

Ελεος μην ισοπεδωνουμε τα παντα ρε παιδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vlachaquito,συμφωνω απολυτα μαζι σου.Απλα καποιοι περιμενουν να δουν την Λιβερπουλ να σηκωνει και το πρωταθλημα.

kostasbm,η ομαδα του Ουγιε,του Εβανς και του Σουνες ηταν φαντασματα του παρελθοντος,του Ραφα ομως οχι!Σιγουρα δεν ειναι τοσο επιτυχημενη οσο των δεκαετιων του '70(τελος του '70 για την ακριβεια) και του '80 αλλα κατι η ταση που εχουμε να θεοποιουμε τις παλιοτερες ομαδες και κατι οτι οι απαιτησεις και οι αγωνες ειναι πια σε δυσθεωρητα υψη αριθμων και δυσκολιας σε σχεση με το παρελθον,αδικουν καπως τη δουλεια που εχει γινει απο τον τωρινο προπονητη.Στο πρωταθλημα ειναι πασιφανες οτι δεν εχει βρει ακομα το κλειδι της επιτυχιας αλλα αν δεν πεσουν και τα πολλα λεφτα,δεν προκειται να καταφερει τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

speedy καλά τα λες και σίγουρα περιμένουμε και θέλουμε μια ισχυρότερη liverpool ώστε να κοντράρει στα ίσα το πρωτάθλημα...

Λεφτά αναμένεται να πέσουν περισσότερα λόγω και του νέου ιδιοκτησιακού καθεστώτος.

Η πρώτη μεταγραφή που έχει κλείσει είναι ο Voronin από Leverkusen(Γι'αυτό κινήθηκε για Γκέκα η Leverkusen) και σίγουρα έπεται συνέχεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως και να το κανεις, και ενω ειμαι πολυ φαν της μαντσεσταρας, respect liverpool και πιστευω οτι στην ευρωπη μαζι με την μιλαν εχουν τις πιο βαριες φανελες απο ολους...

τουτεστην οταν τα πραγματα ζοριζουν & τρεμουν τα ποδια, παιζουν οι φανελες και οχι οι παιχτες...

Ας ελπισουμε οτι σημερα θα παιξει ο christiano :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o γκαντέμης ο sadead neth φταίει αν χάσει η Man Red σήμερα.

όποιος θέλει του δίνω την δ/νση του

και παραλληλα προμηθεύω και γκαζάκια :mrgreen:

 

γεια χαρα, +καλό μας β' ημίχρονο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...