Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά , ας είναι που αποχώρησαν ο γερο-Μαλντίνι και ο Γκατούζο...Στο San Siro θα γίνει χαμός. Ο Νέστα πάλευε μόνος του μετά, Μπονέρα και Μπρόκι δεν είναι να φοράνε τη φανέλα της Μίλαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ειμαι τοσο βλακας που δεν το ειδα σημερα...παντως σαν fan της Milan και πιο πολυ του kaka χαιρομαι που εβαλε αυτος τα 2 goal.Να ρωτησω κατι το αλλο παιχνιδι ποτε θα το εχει για να μην το χασω?

 

 

μηπως εχει κανεις σε βιντεακια τα goal της Milan?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδη πολυ Μιλανεζοι μου μαζευτηκαν...

 

1. Λετε για Μαλντινι και Γκατουζο οτι φυγαν νωρις. Οτι εγω επαιζα απο την αρχη χωρις ΚΑΙ ΤΟΥΣ 4 ΤΗΣ ΑΜΥΝΑΣ λεει σε κανενα τιποτα?Οτι δεν ειχα τον 2ο επιθετικο μου?

 

2. Για το κουτιλιδι...μαλακια του Εβρα, αν δεν επεφτε πανω του τον ειχε ο Χαινζε

 

 

3. Και στο φιναλε δεν σας χαλασε , σας χαλασε?

 

 

4. Ο επαναληπτικος ειναι την αλλη Τεταρτη.Ως τοτε, μιας και ειστε πολλοι δεν ανοιγετε καινουριο τοπικ

 

 

Σπεσιαλ ΥΓ. Ο Γατουλης ο Γκατουζος την καταλαβε την διπλοπενια του Κριστιανο η την εγραψε σε TiVo για να την ξαναδει αποψε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Λετε για Μαλντινι και Γκατουζο οτι φυγαν νωρις. Οτι εγω επαιζα απο την αρχη χωρις ΚΑΙ ΤΟΥΣ 4 ΤΗΣ ΑΜΥΝΑΣ λεει σε κανενα τιποτα?Οτι δεν ειχα τον 2ο επιθετικο μου?

 

Για αυτό και έφαγες 2 μπαλάκια σήμερα από τον Κακά , με τον Τζιλαρντίνο σαν να μην υπάρχει μέσα στο γήπεδο. Σε μια εβδομάδα , πάλι χωρίς αυτούς θα είσαι , να προσέχεις! Πες πάλι καλά που μπήκαν τα 2 παλτά και μπόρεσες να ανατρέψεις το 1-2. Η πάσα του scholes γίνεται μπροστά από ένα Bonera άγαλμα, δεν πήρε μυρωδιά και φυσικά το τρίτο , από λάθος του Brochi.

 

2. Για το κουτιλιδι...μαλακια του Εβρα, αν δεν επεφτε πανω του τον ειχε ο Χαινζε

 

Κριάρι έτσι δεν είναι; Κρίμα που δεν θα παίξει στον επαναληπτικό.

 

3. Και στο φιναλε δεν σας χαλασε , σας χαλασε?

 

Καθόλου.

 

4. Ο επαναληπτικος ειναι την αλλη Τεταρτη.Ως τοτε, μιας και ειστε πολλοι δεν ανοιγετε καινουριο τοπικ

 

Και άλλο για ομάδα; Θα γεμίσει το μπλα-μπλα με threads για ομάδες.

 

Σπεσιαλ ΥΓ. Ο Γατουλης ο Γκατουζος την καταλαβε την διπλοπενια του Κριστιανο η την εγραψε σε TiVo για να την ξαναδει αποψε?

 

Σπέσιαλ ΥΓ. Ελπίζω ο γατούλης ο Κριστιάνος να μην ξαναβάλει τα κλάματα έτσι και αποκλειστεί σε μια εβδομάδα.

 

Τώρα πέρα από την πλάκα , είμαι σχεδόν σίγουρος ότι η manchester ένα μπαλάκι τουλάχιστον το έχει στον επαναληπτικό. Από την άλλη και η Milan θα σκοράρει σίγουρα έτσι τρύπιοι που είστε πίσω. Πάμε για ωραίο αγώνα και ας περάσει ο καλύτερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια το εχω ξαναγραψει η μιλαν κατα 90 τις εκατο καθε φορα που παει

 

στους τεσερις παει και στον τελικο ειναι μεχρι να φτασει εκει. τοσες φορες το

 

εχει κανει τα τελευταια χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οπως εξελιχθηκε το παιχνιδι μου φανηκε οτι η διαφορα δυναμικοτητας ηταν εμφανεστατη..

Απλα πισω η μαντσεσταρα ειναι τρουπια (τουλαχιστον λειπει ο νεβιλ και ειμαστε σε καλυτερη μοιρα..) και παντα υπαρχει ο φοβος...Αλλα μπροστα απλα δεν παιζετε...

 

 

ελα μωρε με τον Κριστιανο

ποτε δε τον συμπαθησα

για τριπλιτσες στον εαυτο του ειναι μονο

στα δυσκολα χανεται

 

χμμμμμ whatever :D :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα μωρε με τον Κριστιανο

ποτε δε τον συμπαθησα

για τριπλιτσες στον εαυτο του ειναι μονο

στα δυσκολα χανεται

 

Ναι γ αυτο εχει βαλει τοσα γκολ στο πρωταθλημα...χωρις αυτον η μαντσεστερ δεν θα ειχε παει πουθενα..Δεν φτανουν ο ρουνει ο γκιγκς κ ο σκοουλς μονο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα δύσκολα χάνεται ο Ρονάλντο; Εμμ... δε θα το 'λεγα. Μάλλον εκεί που έχει πέσει η ψυχολογία τραβάει μόνος του και ξεσηκώνει και την υπόλοιπη ομάδα.

 

Εμένα με εντυπωσίαζε το θράσος του στο παιχνίδι με την Ρόμα στην Ιταλία, που έπαιζε λες και κέρδιζε η Μαν με 3-0. Καμία σχέση με παίχτη που τα παρατάει ή δεν αντέχει σε παιχνίδια μεγάλης σημασίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To σκορ δεν είναι και πολύ καλό αλλά ελπίζω ότι θα σκοράρουμε στο Μιλάνο.

 

Έτσι για να δείτε την κούπα στον ουρανό του ΟΑΚΑ να γυρνάει στα χέρια των μπέμπηδων... Τα ίδια λέγατε κ για την Ρόμα αν δείτε μερικά πόστ πιο πίσω...

 

Reds are going to Athens (3) Do it for Kingdom!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...