Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

λοιπον παιζουν οι δυο αγαπημενες μου ομαδες οποια και να περασει μου φτανει που αποκλειστικε η μπαγερν. αλλα λογω ταμπεραμεντου φορτσα μιλαν παιζει μονη της η φανελα ρε πλεον.

 

edit: το καρφωσε ο ρουνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΜΕ ΡΕ ΜΙΛΑΝ!!! ΠΑΜΕ ΡΕ ΜΙΛΑΝ!!!!

 

ΔΩΣΕ ΡΕ ΚΑΚΑ!!!!!!!!

 

αντε και το 3ο ο Φελιπε στο 80φευγα!!!!

KAI ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΚΑΡΟΝΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΚΑ ΣΟΥ

 

 

ΠΡΟΒΛΕΠΟΤΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΣΣΟ ΣΟΥ

 

 

Το γηπεδο στο 2ο κατηφοριζε επικινδυνα και επρεπε καποτε να τιμωρηθουν οι βρωμιαρηδες οι Ιταλοι

 

 

 

 

 

 

Α, και τελικα ΜΕΓΑΛΗ ΕΦΕΥΡΕΣΗ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο κιρος μια χαρα ξηγηθηκε, ουτε μια καρτουλα...

παντως πιστευω πως αν εχουν την ιδια εικονα στο επαναληπτικο η μαντσεσταρα θα παει τελικο. εμενα τουλαχιστον μου φανηκε μια μεγαλη διαφορα μεταξη των δυο ομαδων, και αν δεν υπηρχε ο κακα το σκορ θα ηταν χαλαρα 3-0...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως καιζερ οφειλουμε να παραδεχτουμε οτι στο 2 γκολ που εβαλε ο κακα μοιραζε σακουλες για τους εμετους.

εκει που τσιμπαει τη μπαλα με κεφαλιτσα και οι 2 αμυντικοι κουτουλανε πραγματικα ηταν το κατι αλλο

κατα ταλλα συγχαρητηρια στην ομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως καιζερ οφειλουμε να παραδεχτουμε οτι στο 2 γκολ που εβαλε ο κακα μοιραζε σακουλες για τους εμετους.

εκει που τσιμπαει τη μπαλα με κεφαλιτσα και οι 2 αμυντικοι κουτουλανε πραγματικα ηταν το κατι αλλο

κατα ταλλα συγχαρητηρια στην ομαδα

Κακα ρισπεκ' μεγαλος παικτης

 

Αν και επετρεψε μου να πω οτι στο 2ο για το κουτουλιδι ειναι 100% η τσαρουχια του Εβρα που ειναι ο επομενος στοχος του Τζιγγερ μαλλον, ισως ο μονος που σημερα δεν ειχε θεση στην ομαδα, μα πηγε σαν κρυαρι ρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μωρε ιδεα σου, ενταξει πιτσιρικας ειναι, 1η φορα ειναι ΤΟΣΟ σταρ (2-3 χρονια ηταν απλα ΕΝΑΣ απο τους σταρ) ε, ενταξει, την εχει και την καταχρησουλα λιγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δευτερο γκολ του Κακα ολα τα λεφτα παντως!

 

Ο Κριστιανο μπορουσε και καλυτερα.

 

Φοβερο ματς,και οντως κατηφορικο το γηπεδο.

 

Παλι καλα που νικησε η Μαν γιατι με το κατενατσιο που επαιξε στο δευτερο ημιχρονο η Μιλαν,κατεστρεψε το παιχνιδι...

 

Εχει πολυ ενδιαφερον ο επαναληπτικος.Βεβαια,αν βαλει γκολ η Μιλαν σκουρα τα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ο Κακά πάντως καλό ταλεντάκι φαίνεται. Να τον πάρει καμιά ελληνική ομάδα, είναι εξελίξιμος παίκτης! Αν έχει κοινοτικό διαβατήριο βέβαια, μη μας πιάνει και θέση ξένου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KAI ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΚΑΡΟΝΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΚΑ ΣΟΥ

 

 

ΠΡΟΒΛΕΠΟΤΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΣΣΟ ΣΟΥ

 

 

Το γηπεδο στο 2ο κατηφοριζε επικινδυνα και επρεπε καποτε να τιμωρηθουν οι βρωμιαρηδες οι Ιταλοι

 

 

 

 

 

 

Α, και τελικα ΜΕΓΑΛΗ ΕΦΕΥΡΕΣΗ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

 

μπαι δε γουει...

ευχαριστω τον Κακα, μονο στο προ ειχα δει ΤΕΤΟΙΟ κουτουλιδι απο τους μπεμπηδες... μηπως το εχεις σε βιντεο να μου το δωσεις???

 

:PPPPPPPPPPPP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανέμορφο παιχνίδι και από τις δύο ομάδες, αντάξιο των ονομάτων τους. ΜΠΡΑΒΟ! Είναι από αυτές τις φορές που λες "μα γιατί να πρέπει υποχρεωτικά να αποκλειστεί η μία από τις δύο ομάδες;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...