Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πειραζει,που αν και φανατικος οπαδος της ομαδας,δεν μπορω να την δω,λογω του γεροκινεζου που εχουνε βαλει στην επιθεση?

ενταξει,εβαλε το γκολακι σημερα,αλλα κατι παρκ και κατι ριτσαρσον με ξενερωνουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω παντως απογοητευτηκα που εφυγε ο Ruud

 

Πιστεύω οι περισσότεροι απογοητευτήκαμε αλλά είναι εκπληκτικό το τι κάνει η ομάδα και χωρίς αυτόν.Συνυπολόγισε οτι και ο cristiano ηταν αυτό που λένε "out of favour" το καλοκαιρι λόγω και των γεγονότων του Mundial με τον Wazza και αποκτάει ακόμα μεγαλύτερη σημασία η έως τώρα απόδοση της Man.U.

Παντως κατα την γνωμη μου είναι ενα ερώτημα το κατα πόσο είναι διατεθιμένος ο cristiano να μεινει στο OT και μετα το καλοκαιρι.(Δεν μου αρεσουν και πολυ οι δηλώσεις του)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν φυγει ο Κ.Ροναλντο δυσκολα θα βρει αλλον η ομαδα με αυτο το στυλακι στο γηπεδο.Δηλαδη περνω την μπαλα και περναω οποιον βρω.Εγω παντως πολυ θα το ηθελα στην Γιουβεντους :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια γιουβεντους ρε παιδια??Ειναι αυτη η παιχταρα για την κωλογιουβεντους?Δεν κανει για ιταλικη ομαδα.Αντιθετως στην μπαρτσα θα ταιριαζε μια χαρα με ρονι κ μεσσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια γιουβεντους ρε παιδια??Ειναι αυτη η παιχταρα για την κωλογιουβεντους?Δεν κανει για ιταλικη ομαδα.Αντιθετως στην μπαρτσα θα ταιριαζε μια χαρα με ρονι κ μεσσι...

 

Και ποιοι θα παίξουν από τους 3; Με δύο εξτρεμ παίζει η Μπάρτσα. Δε νομίζω να τον αγοράζουν γιατί δεν τον χρειάζονται.

 

Στη Γιουβέντους, παρ' όλο που είναι η αγαπημένη μου ευρωπαϊκή ομάδα και έχω (φυσικά) σε μεγάλη εκτίμηση τις ικανότητες τους Ρονάλντο, δε πιστεύω ότι θα ήταν και τοοοόσο χρήσιμος όσο μπορεί να είναι σε άλλες ομάδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειραζει,που αν και φανατικος οπαδος της ομαδας,δεν μπορω να την δω,λογω του γεροκινεζου που εχουνε βαλει στην επιθεση?

ενταξει,εβαλε το γκολακι σημερα,αλλα κατι παρκ και κατι ριτσαρσον με ξενερωνουνε.

 

E καλα,και το 99 δεν ειχαμε καλυτερες λυσεις στον παγκο.ΓΕΝΙΚΑ η Γιουναιτεντ επι Σερ ειναι ομαδα 13-14 παικτων.

 

Α,και παροτι κανει φοβερη χρονια λογω χαρακτηρα δεν θα ημουν εναντια στην πωληση του Ρο αλλααααα at the right price που λεει και στο μανατζερ.Που σημαινει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΞΙΑ+ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗ ΑΞΙΑ(ειναι και ομορφο παλικαρι παναθεμα τον), μια 25αρα-30αρα μυρια δεν θα με χαλαγαν

 

Για τον Ρουντ, αρχιζω να πιστευω πως δεν θα ταιριαζε στο πιο τρεχαλατζιδικο στυλ με τις γρηγορες πασες που παει να επιβαλλει ξανα ο ΣερΑλεξ. Το γεγονος οτι ειναι παγκοσμιου κλασης παικτης δεν σημαινει οτι ταιριαζει σε ολα τα συστηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υγ. Και επειδη κανεις δεν τον ανεφερε In Nemanja we trust!!!Τον παω πολυ, ωραιο μπακακι και αν τεθοταν θεμα αλλαγη θα προτιμουσα να στελναμε τον Ριο παρα αυτον

 

+1 για τον Vida!!Και ο Carrick έχει δειξει πολύ καλά στοιχεία 6αριού.

 

E καλα,και το 99 δεν ειχαμε καλυτερες λυσεις στον παγκο

 

Συμφωνω κατα 90%!Είχαμε May, Berg για πίσω - Butt, P.Neville στα χαφ, Sheringham, Ole up front

Πιστευω όμως οτι δεν εχουμε ενα παιχτη back-up σαν τον Butt που χρειαζεται γιατι βλέπω τον Scholes να παίζει σε όλα τα ματς και φοβάμαι μη..."καεί".

Κριμα που δεν ηρθε ο Ηargreaves τωρα τον Γενάρη.

 

Kατα συνθηκη ενα back-up σε αυτή τη θέση ειναι o O'shea που παίζει και σε πολλές αλλες θεσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25-30 μύρια μόνο για τον Ρονάλντο;! Εγώ (ίσως από) 40 θα έλεγα! Ίσως να πέφτω και έξω (στα νούμερα της πραγματικότητας ;) ). Άλλωστε όποιος τον αγοράσει, βρήκε παίχτη για 10 χρόνια. Δεν είναι μεταγραφή για 3-4 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μη τον αγορασει κανεις,να μεινει στην ομαδα να γουσταρουμε.

αν και ημουν τρελος με γκιγκς μπεκαμ οταν παιζαν μαζι θεωρω οτι ο κριστ ειναι κλασεις ανωτερος απο τον μπεκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νααν και ημουν τρελος με γκιγκς μπεκαμ οταν παιζαν μαζι θεωρω οτι ο κριστ ειναι κλασεις ανωτερος απο τον μπεκ.

 

Για τον Μπεκαμ ακομα και στις 'δοξες" του ισχυει αυτο που ειπε ο μεγαλος Τζορτζ Μπεστ

 

 

¨Δεν σκοραρει αρκετα, δεν μακρκαρει,δεν ειναι καλος με το κεφαλι,δεν εχει καθολου αριστερο, δεν ειναι πολυ γρηγορος.Κατα τα αλλα ειναι ενας πολυ καλος παικτης":mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Διπλο και καθαρισαμε χθες...Με ποιον σταυρωνουμε μετα ξερουμε? Ή μονο οταν βγει η 8αδα θα ξερουμε και τα σταυρωματα στα ημιτελικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...