Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.youtube.com/watch?v=LYlqql38XkY&mode=related&search#

 

http://www.youtube.com/watch?v=y6Yj7GoXPZw&mode=related&search

 

Λοιπόν, σε αυτά τα βιντεάκια μπορείτε να δείτε ένα καινούριο ταλέντο της Βραζιλίας, 19 χρονών. Λέγεται Κερλον και υπάρχουν φήμες πως τον έχει κλείσει η Μαντσεστερ. Στη Βραζιλία τον αποκαλούν διάδοχο του Ροναλντίνιο. Ενα πρωτοποριακό χαρακτηριστικό του είναι πως ντριμπλάρει κάνοντας γκελάκια με το κεφάλι του, εξʼου και το παρατσούκλι του το οποίο είναι ʽφώκιαʼ. LOL!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Υ.Γ. Στην πρώτη φάση του πρώτου βίντεο δείτε τι κλωτσιά του σκάει ένας! Παραλίγο να του κόψει τη μπάλα! :shock: :shock:

 

 

ε, τπτ το ιδιαιτερο

με αυτον στην ομαδα ποσες μπαλλες θα χρειαζομαστε???????

 

εξω και η Σέφιλντ..ολο και πιο κοντα...

ρε παιδια ασχετο, 26 εκ. για τον χαργκραβης??? σαν πολλα δεν ειναι????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο Ροναλντο πως επιασε?:D

 

Δεν είναι Βραζιλιάνος, Πορτογάλος είναι, αλλά ούτως ή άλλως δεν υπάρχει αυτό το επιχείρημα πως επειδή είναι Βραζιλιάνος δε θα πιάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλακία μαλακία μαλακια!!!!

 

3 γκελες εκτος προγραμματος γαμω την τυχη μου τον τελευταιο μηνα.Παμε να το χασουμε απο τους μικρους ρε, αν ειναι δυνατον (μετα την σημερινη Μιντλεσμπρο παντως δεν ξαναμιλαω για Αρη, Καλαμαρια, Ιωνικο. Το τι καθυστερηση και αντιποδοσφαιρο επαιξε δεν λεγεται)

 

Δεν τραβηξαμε ομως και μεις καθολου ρε παιδακι μου...

 

Ενιγουει, παμε για Μιλαν την τριτη...

 

 

ΥΓ. Δεν γκρινιαζω αλλα μπορει καποιος να μου φερει τον κανονισμο που δικαιολογει την ακυρωση του γκολ του Σολσκιερ? Οχι τι εχουμε συνηθισει.Κανονισμο θελω, γραπτο, που να λεει οτι οταν ο τερματοφυλακας αφηνει την μπαλα στον αερα αυτη δεν ειναι διεκδικισιμη.Διοτι εγω αυτο που ειδα ηταν οτι ο Σβαρτσερ πηγε να κανει βολε στην γραμμη της ΜΕΓΑΛΗΣ περιοχης, και ο Σολσκιερ του την πηρε χωρις να τον ακουμπησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ξεφτυλα μου αν το παρει ο βατραχοπορτογαλος θα τρελλαθω..

 

Υ.Γ. λες να το κανουν επιτηδες και να τους κατσουμε 2 μπαλλακια στο στανφορντ???????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν νικησει η τσελσι σε ισοβαθμια τι παιζει??

 

Δεν έχουν παιχτεί και οι δύο αγώνες ακόμα. Θα παίξουν και μεταξύ τους μέσα στο Μάη.

 

Τσέλσι Μαντσεστερ πιθανώς να παίξουν τελικό κυπέλλου, τελικό Τσου Λου και "κάτι σαν" τελικό πρωταθλήματος.

 

Η μεγάλη πλάκα θα είναι να τα πάρει όλα η μια από τις δύο ομάδες και η άλλη να μείνει χωρίς ούτε ένα τίτλο! Θα είναι φοβερό πάντως δύο ομάδες να διεκδικούν όλη τη χρονιά σε μεταξύ τους παιχνίδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν νικησει η τσελσι σε ισοβαθμια τι παιζει??

Noμιζα πως ηταν το κλασσικο "στα μεταξυ τους" αλλα καπου διαβασα οτι παιζει η συνολικη διαφορα γκολ. Θα το επιβεβαιωσω και θα επανελθω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην αγγλία ισχύει:

1ο. η συνολική διαφορά τερμάτων. μάντσεστερ 54, τσέλσι 40.

2ο. η καλύτερη επίθεση. μάντσεστερ 72, τσέλσι 60.

3ο. νομίζω ότι παίζουν μπαράζ.

 

στην περίπτωσή μας, σε περίπτωση ισοβαθμίας η μάντσεστερ έχει το πάνω χέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟΝ ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΑΝΘΡΑΚΟΡΥΧΟΙ

 

 

Ετσι γιατι με την κωλοφαρδια της Τσελσυ φετος πηγαινε να βγει και απο πανω ο Μουρινιος

 

Οποτε αποτι λετε, απλα κανουμε στα 3χ3 με τους αλλους και στο Λονδινο παμε για τουρισμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...