Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είσαι άσχετος, φιλικά....

Κρίμα που αυτό θα ήταν αποβολή σε όλα τα αθλήματα του κόσμου. Άμα δεν έχω πρόθεση, σηκώνω το πόδι στο θεό και όποιον πάρει ο χάρος. Έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που αυτό θα ήταν αποβολή σε όλα τα αθλήματα του κόσμου. Άμα δεν έχω πρόθεση, σηκώνω το πόδι στο θεό και όποιον πάρει ο χάρος. Έτσι;

 

Καμια σχεση εισαι τελειως λαθος. Δες στο τοπικ της Ρεαλ Μ. για την αναλυτικη απαντηση μου γιατι δεν ειναι κοκκινη καρτα.

Ο Νανι αν δεις λυγιζει το ποδι αμεσως μολις καταλαβαινει οτι υπαρχει παικτης και προσπαθει να μετριασει οσο το δυνατον το χτυπημα.

Με απλα λογια ριψοκινδυνο παιξιμο ναι(αρα κιτρινη) αλλά σε καμια περιπτωση παιξιμο με χρηση υπερβολικης δυναμης(αρα κοκκινη).

 

http://www.youtube.com/watch?v=3yGZeFDHdqQ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντακσει αυστηρή η κόκκινη αλλά παραμένει κόκκινη σύνφωνα με το γράμμα του μόνου.Ευγε στο γέρο τον Ραιαν αλλά ......

 

Οταν ο γερο Αλεξ κατεβαινε στα σκαλια για να κλάψει μου ήρθε να βάλω τα γέλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να απόλαυσες το αποψινό σφάξιμο DKNI. Εγώ προσωπικά ξέρασα, αλλά απο την άλλη χάρηκα για όσους μιλάτε για Ουεφαλόνες και Πλατινήδες. Φάτε τώρα λοιπόν ένα special κάλπικο δίμπαλο, brought to you by τουρκαλά κεμπάπ διαιτητή για να γουστάρετε.

Δεν αλλαζω ουτε λεξη

Αντε να σφαξουν και τη Μιλαν να δουμε τον γαμημενο τελικο Ρεαλ-Μπαρτσα που τοσο θελει ο Πλατινι, να ξεκαυλωσουν να ηρεμησουμε

 

Αν ειναι αυτο κοκκινη, τοτε καθε ψαλιδακι ειναι κοκκινη (ασχολιαστο του Ντε Γιονγκ, το ενα ειναι διεκδικηση, το αλλο ειναι προσπαθεια για κοντρολ)

 

Και ρωταω, ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΡΜΠΕΛΟΑ, θα ηταν κοκκινη?  Γιατι εσεις λετε οτι ηταν επικινδυνο παιξιμο και απο μονο του κοκκινη

Κανει καποιος τακλιν με δυο ποδια στο χορταρι. Αντιπαλος δεν υπαρχει. Ειναι κοκκινη?

 

Αν γινοταν κατα της ομαδας που υποστηριζατε, θα λεγατε "ναι, δικαια την φαγαμε"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αλλαζω ουτε λεξη

Αντε να σφαξουν και τη Μιλαν να δουμε τον γαμημενο τελικο Ρεαλ-Μπαρτσα που τοσο θελει ο Πλατινι, να ξεκαυλωσουν να ηρεμησουμε

Μιλάμε το έχεις συλλάβει το σχέδιο πλήρως. Στο 1ο ματς έσφαξαν τη Μπάρτσα (ξέρω ξέρω, όταν ο άλλος σφαλιάρισε τη μπάλα ήσουν στον καμπινέ, όπως και ο διαιτητής αλλά και οι βοηθοί) και στον επαναληπτικό θα σφάξουν τη Μίλαν γιατί όπως είπες, θέλουν τελικό Ρεάλ-Μπάρτσα. Φυσάς!!!

 

possiblehandball.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλήσουμε ποδοσφαιρικά ο τσίχλας έχασε δικό του παιχνίδι εντάξει το πρώτο γκολ ήταν προσωπική ενέργεια και τρομερό σουτ αλλά το δεύτερο σε ολλο το παιχνίδι κάνουν παρόμοιες σεντρες οι παικτες της Ρεάλ και μια φορά κεντρικός αμυντικός δεν βγήκε στο πρώτο δοκάρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα ωραίο αφιέρωμα από την Fifa για μια επίσης παρόμοια φάση η οποία δεν είχε δοθεί φάουλ.

 

http://www.youtube.com/watch?v=1UnMBH3EGWM

 

Ο παίχτης έμεινε σε κόμμα με σπασμένα δόντια και σπόνδυλους. Πολλοί νόμιζαν ότι πέθανε. Ε από τότε έχουν γίνει κάμποσα βήματα εμπρός για να προστατεύονται οι ποδοσφαιριστές από τέτοια πράγματα. Οι μισές απευθείας κόκκινες δηλαδή κατά λάθος το κάνει το φάουλ το σκληρό ο παίχτης. Για την μπάλα/κοντρόλ/whatever πάνε και παίρνουν και πόδια, χέρια, και ότι βρούν.  Όταν δύο παίχτες πάνε στην μπάλα και οι δύο προσπαθούν να  κάνουν κοντρόλ ή να διώξουν. Τι πάει να πεί πήγαινε να κάνει κοντρόλ ενώ το άλλο ήταν διεκδίκηση;

 

Αν τον έβρισκε πουθενά αλλού τον Αλμπελόα μπορεί να του έκανε και ζημιά. Καταλαβαίνω ότι ήταν ξενέρα, ύποπτο, κόντρα στη ροή του αγώνα, αλλά όχι και δεν ήταν κόκκινη αυτό το πράγμα. Άτυχη στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια ρε παιδι μου, αρα στο επομενο ψαλιδακι του Ιμπρα μην ποσταρετε "τι εβαλε ο παικταρας", ποσταρετε "ηταν κοκκινη" (το ψαλιδακι να δεις ζημια που κανει αν σε βρει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 0.50 του παρακατω βιντεο φαινεται η κινηση που κανει ο Νανι και οδηγει προφανως το διαιτητη σε αυτη την αποφαση.

Αν και ειναι λιγο υπερβολικη η κοκκινη για μενα.

 

http://www.sport24.gr/multimedia/video/h_apovolh_toy_nani.2155226.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο παίχτης έμεινε σε κόμμα με σπασμένα δόντια και σπόνδυλους. 

 

Εντάξει, μου έβγαλες τα μάτια. Σιγά μην έμεινε και σε τελεία! :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ελα Σερ, το καταλαβαν ολοι οτι τους κανεις πλακα

ΠΑΡΕ ΧΑΦ ΟΜΩΣ γιατι ο Σκοουλς και ο Γκιγκς παιζουν 30 χρονια, ο Καρικ φετος επιασε ταβανι, Φλετσερ δεν υπαρχει οπως και Αντερσον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά θέλω προγνωστικά για την αυριανη ματσάρα Μαντσεστερ - τσελσι που παίζει (18.00 στην Nova για τους fun της Μαντσεστερ) γτ θέλω να το παίξω μαντσεστερ στο στοίχημα . Αξίζει ?????ή θα χάσουμε τα λεφτά μας??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...