Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χουχ. Πέρα απ'την πλάκα τώρα, εγώ τη Bayern τη θέλω στον τελικό γτ γουστάρω να δω μπάλα. Δε με καίει τόσο να νικήσουμε, απλώς σιχαίνομαι το Ισπανικό ποδόσφαιρο και δεν γουστάρω να βλέπω αγγλομπάμπουρες να χαρίζονται μεταξύ τους ανάλογα με το πως θα βολέψει τα κέρδη. Αμα θέλω να δω μάντσα με τσέλση (πούστη μπάλακ, προδότη να σου ξεραθούν οι φτέρνες) βλέπω πρέμιερ ληγκ.

 

αυτο πραγματικα δεν το καταλαβαινω που λες γουσταρεις να δεις μπαλα και περιμενεις να το δεις απο γερμανικη και οχι ισπανικη ομαδα. μπαλα η τρεξιμο θελεις να δεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε δε θέλω να βλέπω τη μπαλίτσα να βασανίζεται. Αυτοί οι ισπανοί άμα δε μπούνε με τη μπάλα στα δίχτυα, μόνο για πάσα την αποχωρίζονται. Το σουτ είναι άγνωστη έννοια γι' αυτούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δε θέλω να βλέπω τη μπαλίτσα να βασανίζεται. Αυτοί οι ισπανοί άμα δε μπούνε με τη μπάλα στα δίχτυα, μόνο για πάσα την αποχωρίζονται. Το σουτ είναι άγνωστη έννοια γι' αυτούς.

 

οκ καταλαβα ξεροκοματα σουτ και τρεχαλα. ενταξει γουστα ειναι αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε λουσιφερ, το να βλέπω γερμανικό ποδόσφαιρο όμως, είναι σα να βλέπω αγώνα κατς μεταξύ του χαλκ χόγκαν κ του ultimate warrior,με τη βοήθεια των μπουσγουάκερς! κερδίζει ο πιο δυνατός κ ο πιο άτεχνος,όποιος σηκώσει τη μπάλα ψηλότερα! (αυτό που κοροιδεύαμε παλιά στην αγγλία,γίνεται τώρα στη γερμανία)!Ενα σου λέω....1ος σκόρερ στη γερμανία,είναι ο φάνης!!!

 

ΥΓ:δεν τον είδα τον αγώνα χθες,αλλά...πρέπει να ήταν απιστευτη τρομοκρατία! μπράβο της ματσεστερ,αλλά εύχομαι τελικό μίλαν-λίβερπουλ, που είναι οι ομάδες που συμπαθώ από αυτές που έχουν μείνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΥΓ:δεν τον είδα τον αγώνα χθες,αλλά...πρέπει να ήταν απιστευτη τρομοκρατία! μπράβο της ματσεστερ,αλλά εύχομαι τελικό μίλαν-λίβερπουλ, που είναι οι ομάδες που συμπαθώ από αυτές που έχουν μείνει...

 

Λοιπον, για να κατεβασω τους τονους, υπηρξαν δυο 10λεπτα στο παιχνιδι που οντως ηταν τρικυμια, δηλαδη μονο εγω δεν εκανα ευκαιρια για γκολ.Υπηρχε ενα 20λεπτο χαζολογηματος στο τελος(μετα το 7-1). Απο τα υπολοιπα 50 λεπτα δεν ηταν ακριβως πολιορκια απλα εβλεπες ενα γηπεδο αυτο που λεμε κατηφορικο, δηλαδη οταν φευγαμε στην επιθεση ανεβαιναμε 4-5 ταχυτητες, η μπαλα παιζοταν με την μια και απο τον Χαινζε μεχρι τον Ροναλντο εφτανε με 3 πασες σε 5'', ανα πασα στιγμη μπορουσε να γινει φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Κάιζερ. Αυτό ακριβώς κατάλαβα και εγώ. Γι' αυτό και είπα ότι δεν υπήρχε παιχνίδι κέντρου. Έφτανε η Ρόμα στην περιοχή της Μαν (δεν ήταν κλεισμένη στα καρέ της), έβγαζε μια σέντρα, έφευγε η μπάλα, οι της Μαν με φτερά στα πόδια αλλάζαν 3 μπαλιές, έφταναν με απίστευτη ταχύτητα στην αντίπαλη περιοχή και με ψυχολογία εκπληκτική τέλειωναν τις φάσεις. Εγώ αυτό είδα από το πρώτο ημίχρονο. Το δεύτερο γκολ ειδικά είναι ποίημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα το 2ο ηταν μπιλιαρδο, η μεγαλη μαγκια ειναι η 1η του Χαινζε(ενω ο Γκουμας θα την εστελνε στον διαολο) και η 3η του Γκιγκς(ο Καραγκουνης θα επφτε κατω για φαουλ)

 

Στο δε 3ο γκολ δες την κινηση του Ροναλντο που φευγει πισω απο τον Ρουνευ που κοβει, στην ουσια αναγκαζωντας παικτη ΕΙΤΕ να τον ακολουθησει (οπως και εγινε περιπου αφου ο αντιπαλος του πηε και δεν πηγε πανω του και γιαυτο δεν υπηρχε παικτης να κοψει πριν το Ρουνευ-ο οποιος ειναι σφαιρα και αφησε τον Κασετι 2 μετρα πισω) ΕΙΤΕ να τον αφησει ελευθερο οποτε ο Γκιγκς μπορουσε να βγαλει στο δευτερο δοκαρι ενα αμαρκαριστο Ροναλντο

 

Γενικα ειναι δουλεμενο πολυ το παιχνιδι της Γιουναιτεντ, στην Παναθα η ιδια φαση θα ειχε

1. Τον Παπαδοπουλο να παει να πεσει πανω στον Σαλπιγγιδη που εκοβε

2. Τον Τζιωλη στο κεντρο να φτιαχνει το μαλλι του

3. Τον Νινη να περιμενει τι στο πεος θα κανουν οι συμπαικτες του και τελικα να τον κλεινουν 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στον ολυμπιακο

 

1. Τον καστιγιο να παιζει μπουνιες με τον κιβου επειδη εχει μαλακια χτενισμα.

2. Τον Τζορτζεβιτς να διαμαρτυρεται για πεναλτυ

3. Τον μπορχα να προσπαθει να θυμηθει σε ποια χωρα παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω παιδια η Μαντσεστερ εβγαζε φλογες χθες...Μου θυμισε την ομαδαρα του 1999 που εκανε την απιστευτη ανατροπη στον τελικο με τη Μπαγερν..Γρηγορο παιχνιδι,φτερα στα ποδια,κατηφορικο γηπεδο..Αυτο ειναι το στοιχειο που με εκανε να αγαπησω αυτη την ομαδα..Τελικο φετος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα η ομαδα του 1999 δεν ειχε και πολυ σχεση με τη σημερινη παντως...

 

Μονο και μονο αν θυμηθεις Μπεκαμ-Γιορκ-Κοουλ και Γκιγκς-Σκοουλς στα ντουζενια τους,ενας Κριστιανο λεει και πολλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα,σιγουρα τετοιοι παικτες δεν υπαρχουν στη σημερινη ομαδα,αλλα με βαση τα τωρινα δεδομενα οι Σκοουλς-Ροναλντο-Ρουνει και οι Φερντιναρντ-Χαιντζε πισω ειναι εξαιρετικοι..

 

Και ο Καρικ κανει καλη δουλεια αν και δεν ειναι ο ιδανικος αντικαταστατης του Κιν..Μια χαρα ομαδα,δουλεμενη ως το κοκκαλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...