Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έχεις για τόσο το Λίβερπουλ Τότεναμ ε; Ένα 3-3;

 

Mε βάση του όσα έχω δεί απο τις δύο ομάδες φέτος στη πρέμιερ, δεδομένη της επιστροφής του σουάρεζ (όσο να πείς θα χει λιγο όρεξη για μπαλα μετά απο 2 μήνες) και την γνωστή τότεναμ, δε περιμένω τίποτε λιγότερο απο 4-6 γκόλ!

Εάν το έπαιζα στοίχημα (δε παίζω σχεδόν ποτέ) θα το έπαιζα απο 4-6 γκολ ή σε ακριβές σκορ κάτι σε 2-2, 3-3 όπως είπες.

 

Πιστεύω θα δούμε πολύ ωραίο ποδόσφαιρο.

 

Υ.Γ. οσο για το ντε χέα, τι να πώ...Δε βγάζω άκρη με αυτό το παιδί. Μπορεί να φάει τα αδιανόητα και να βγάλει εκείνα που δε βγαίνουν με τπτ. Ειδικά στα ψηλά/μακρινά σουτ, έχει μια εκτίναξη απο άλλο πλανήτη.

Αλλά έχει μια έξοδο...αλά κρέσιτς με λίγο χαλκιά και γέμιση κονστάντζο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ματσαρα εγινε και δεν την ειδα ολη μονο καποια στιγμιοτυπα το βραδυ απο τη νοβα.

Η Αποκρουση του ισπανου που εκανε στον ματα ειναι τρομερα δυσκολη πανως οταν ακουσα οτι το σκορ στο ημιχρονο ηταν 2-0 ειπα καλο πασχα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ματσαρα εγινε και δεν την ειδα ολη μονο καποια στιγμιοτυπα το βραδυ απο τη νοβα.

Η Αποκρουση του ισπανου που εκανε στον ματα ειναι τρομερα δυσκολη πανως οταν ακουσα οτι το σκορ στο ημιχρονο ηταν 2-0 ειπα καλο πασχα..

Φίλε όλοι αυτό είπανε μετά το 3-0 αλλά να που το γύρισε το match η united...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο τι ειδα αν ειχε λιγο χρονο ισως και να το επερνε το διπλο..

Οχι για να λεμε και την αληθεια μετα την ισοφαριση, η chelsea ανοιχτηκε και πιεζε ασφυκτικα για να μπορεσει να σωσει την παρτιδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια ευκαιρια εκανε μετα την ισοφαριση η τσελσι οπου αποκρουσε θεαματικα ο ντεχεα αν δεν κανω λαθος..Θα ξαναδω το παιχνιδι για να εχω καλυτερη αποψη αλλα ετσι οπως ειδα τα στιγμιοτυπα μου φανηκε οτι η Μαντσεστερ μπορουσε το διπλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια ευκαιρια εκανε μετα την ισοφαριση η τσελσι οπου αποκρουσε θεαματικα ο ντεχεα αν δεν κανω λαθος..Θα ξαναδω το παιχνιδι για να εχω καλυτερη αποψη αλλα ετσι οπως ειδα τα στιγμιοτυπα μου φανηκε οτι η Μαντσεστερ μπορουσε το διπλο!

Οχι κανεις λαθος. Μετα την ισοφαριση η τσελσι μας εκλεισε και ευτυχως που μας εσωσε τελικα ο ντε χεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο ματς. Πάλι τα χρειάστηκα με την ομάδα, που στο 2-0 άρχισε να κάνει τις γνωστές πασσούλες, αντί να τινάξει κανα 2 γκολ ακόμη.

Τερμα γραφικός και γκεί ο σουάρεζ.

Οπως επίσης τέρμα γραφικός και ο εβράς, που του τράβηξε το χέρι και που στο τέλος έκανε το γύρο του θριάμβου, λες και πήρε το πρωτάθλημα. Οπως επίσης που πήγε να πανυγυρίσει τυχαία,δίπλα στον σουάρεζ.

Θα μου πείς, αν έβγαινε κανα διπλό με γκολ του σουάρεζ, το ίδιο τσόγλανος θα ήταν,αλλά αυτό είναι μια υπόθεση.

 

Το θέμα είανι πως πατήσαμε κορυφή,έστω για μια ημέρα.

 

Υ.Γ. ματσάρα η τοτεναμ με την μέχρι πρότινος άμυνα γρανίτη (2-3 αγωνιστικές πιο πριν νομιζω;) της νιουκάσλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Τόσο κακή μαντσεστερ, να κερδίζει τόσο εύκολα (οχι οπως φαίνεται απο το τελικό σκορ).

 

Περάσαμε απο άλλη μια έδρα ομάδας με υψηλούς στόχους. Το μάτς της χρονιάς θα είναι μέσα στη σίτυ.

Γενικότερα ομως, δε με πείθει η μαντσεστερ, δε ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...